Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 367 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8
 • Sınır Şalter Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak kullanım alanları bakımından birçok farklı ürün modeline sahip şalter çeşitleri bulunmaktadır. Kullanımları bakımından şartel çeşitleri farklı birçok alanda uygulamaları bulunması ile rahatlık sunarlar. Sürekli kullanıma uygun olan modeller arasında yer alan elektrik sistemi üyesidir. Elektrik tesisatları içerisinde kullanımları sağlanan şartel arasında yer alan sınır şalter modelleri de bulunmaktadır. Sınır şalterler bir diğer adıyla limit şalter olarak da bilinmektedir. Bunun dışında limit switch olarak da adlandırılırlar. Elektrik tesisatları içerisinde kullanımları sayesinde güvenli bir çalışma kontrolü sağlanabilmektedir. Sürekli kullanıma uygun olan ürün modelleri olmaları ile de rahatlık sunarlar. Tüm sınır şalter modelleri ile elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En ucuz sınır şalter fiyatları ile güvenli ödeme seçeneklerimizden yararlanarak sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımızdan da yararlanarak bu ürünlere sahip olabilir, birçok alanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • Sınır Şalter Nedir?

  • Limit şalter ya da sınır şalter modelleri, bir hareketli mekanizmaya sahip olup, mekanizmanın temas etmesi sonucunda mekanik olarak tahrik edilerek elektriksel kontakları pozisyon değiştirmesi sonucu oluşan elektriksel bir anahtar modelidir. Limit şalter modelleri kontaklarının pozisyon değiştirmesi, yani genel olarak açık konumdan kapalı konuma ya da kapalı konumdan açık konuma geçmesi ile herhangi bir elektrik devresi kapanmakta ya da açılmaktadır. Limit switch modelleri bir makine parçasının veya neşenin hareketi, çarpması, dokunması ile çalışmakta olan elektromekanik bir cihazdır. Hareket eden bir cismin üzerinde hareket alanının çıkması ve kendisine göre çarpması sonucunda sinyal veren bir cihaz çeşididir. Oluşan mekanik etkiyi elektriksel bilgiye çevirmesi ile kullanımları sağlanmaktadır. Hareketli bir nesnenin de sınırlarını belirlemekte kullanılan cihazlar olması ile sınır anahtar ya da nihayet şalter olarak da adlandırılabilirler. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile limit şalter modellerine ulaşabilirsiniz. En ucuz limit şalter fiyatları ile satın alarak da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımızdan da yararlanarak hemen sahip olabilirsiniz.
 • Limit Şalter Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları genel olarak elektriksel devreler üzerinde olması ile onlarla beraber kullanılması gerekmektedir. Bunlara örnek olarak birçok cihaz önerebiliriz. Limit şalter çeşitlerini PLC arayüzü, makine parçası üretimi, yürüyen merdiven, asansör, ahşap makineleri, robotlar, plastik enjeksiyonlar, elektronik teçhizat montajı, endüstriyel kapılar, platformlar, makaslar, paketleme ve tekstil makineleri gibi cihazlar ile kullanabilirsiniz. Uygulama alanlarına örnek olarak, bir elektrik motoru vasıtası ile otomatik olarak açılıp kapanan bir garaj kapısı gibi açılma ve kapanma son noktalarında limit switch devreye girerek durmasını sağlamaktadır. Limit şalter çeşitleri bu tarz modellere sahip olmaları ile kullanıcılara avantaj sunmaktadır. En iyi seçenekler ile birçok alanda kullanımını sağlayabileceğiniz bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşarak satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı kargo ile hem ekonomik hem de keyifli bir alışverişin tadını çıkarın.
 • En İyi Limit Şalter Hangisidir?

  • Sınır şalter, limit şalter, limit switch isimleri ile adlandırılan ürünlerdir. Genel olarak hepsi aynı amaç için üretilmişleridir. Aralarında teknik özellik ve ölçüleri bakımından farklılıkları bulunmaktadır. Bu sebeple de birçok alan kullanımlarını tercih edilebilirler. Genel tasarımları itibari ile de birçok alanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Kullanım sağlanacak olan alana göre bu ürünleri seçebilir, uyumlu olmasına dikkat ederek de satın alabilirsiniz. elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de sahip olabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak ekonomik bir alışverişin keyfini çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.