Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 210 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
 • Panç - Adaptör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kesici aletler içerisinde yer alan pançlar ve adaptörler, birlikte kullanım sağlanan aletlerdir. Geniş kullanım alanına sahip olan birçok panç ve adaptör çeşitleri üretilmiştir. Pançlar elmas bıçaklı, granit, HSS çelik, kademeli ve ayarlı pançlar, ahşap pançları, bi-metal pançlar gibi çeşitlerde üretilmiştir. Pançların makineye takılmasında en büyük yardımcı olan panç adaptörlerinin ise farklı malzeme ve ölçülerde üretilmiş olan birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunların yanı sıra çalışmalarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri içerisinde bulunduran panç setleri de mevcuttur. Panç seti içerisinde birçok ölçü ve çeşitte panç ve panç adaptörleri bulunur. Bu sayede daha rahat kullanım sağlanabilmektedir. Sizler de yüksek kaliteli panç, adaptör ve panç seti fiyatları ve çeşitlerini incelemek için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile güvenli bir şekilde satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Panç Nedir?

  • Pançlar, delik açma testereleri olarak kullanılan kesici aletlerdir. Matkap ya da benzeri bir alete takılarak kullanılan bu ürünler ile birçok yüzey ve iş parçası üzerinde delik açma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Pançlar sayesinde iş parçasına zarar vermeden rahat bir şekilde delik açma işlemi yapılabilmektedir. Farklı malzemelerden üretilmiş olan modelleri ile sunta, alçıpan, kartonpiyer, ahşap ve metal gibi çeşitli yüzeylerde kullanım imkanı sunar. Ayarlı ve kademeli panç modelleri ile delik açma işlemleri daha kolay bir hal alır. İçeriğinde çeşitli ölçülerde panç ve panç kullanımı için gerekli olan adaptörlerin bulunduğu panç takımları vardır. Elektrikçi, mekaniker, tesisatçı ve endüstriyel panç takımları gibi tek bir set alarak yaptığınız çalışmalarda ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Farklı malzemeler üzerinde istediğiniz şekillerde ve boyutlarda rahatlıkla çalışabilir, işlerinizi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.
 • Panç Adaptörleri Ne İşe Yarar?

  • Pançlar ile yapacağınız işlemlerde panç adaptörleri olmazsa olmazınızdır. Evlerde, ofislerde, atölyelerde ve daha birçok alanda çeşitli malzemeler üzerinde kullanımı uygun olan pançlar makineye bir adaptör yardımı ile takılmaktadır. Adaptörler ile takılan pançlar ile alüminyum, çelik, metal, plastik ve ahşap gibi yüzeylerde büyük ya da küçük çeşitli boyutlarda ve şekillerde delikler açılabilmektedir. Yüksek kaliteli panç adaptörü çeşitlerine Elektromarketim.com ‘dan ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürünleri güvenli ödeme ve hızlı kargo güvencesiyle satın alabilirsiniz.
 • Panç ve Adaptörler Nasıl Kullanılır?

  • Yapılacak işleme ve delme büyüklüğüne uygun olarak seçilen panç ile uyumlu olan panç adaptörü birlikte kullanılmaktadır. Pançlar, adaptörler yardımı ile matkaplara kolaylıkla monte edilebilmektedir. Bu ürünler her türlü tamirat ve tadilat işlerinde kullanılmaktadır. Çeşitli yüzerde kolay bir şekilde daire şeklinde oyuklar açılabilmektedir. Bu ürünler ile istenilen derinlik ve pürüzde oyuklar açabilirsiniz. Dilerseniz panç takımı olarak ya da panç uçları ve adaptörleri şeklinde ayrı ayrı satın alabilirsiniz. Kaliteli yapıda olan ve uzun ömürlü kullanımları bulunan panç ve adaptörlerini Elektromarketim.com üzerinden inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.