Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
 • Salyangoz Led Spot Çeşitleri ve Fiyatları

  • İç mekan aydınlatma ürünleri içerisinde yer alan yer alan bu ürünler, tasarımı salyangozu andıran spot lamba modelidir. Sıva altı ve sıva üstü montaj seçenekleri ile ister tavana ister duvara monte edilerek kullanılabilmektedir. Salyangoz spot lambalar siyah, beyaz, gri gibi çeşitli renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Hem kaliteli hem de ekonomik aydınlatması ile fazlasıyla tercih edilen led spot lambaların beyaz ve günışığı tonlarında ışık rengi çeşitleri mevcuttur. Farklı güç, gövde rengi ve ışık renklerinde üretilmiş olan salyangoz spot çeşitlerine Eleketromarketim.com web sitemizden ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat listelerimiz ile en ucuz fiyatlara ihtiyacınız olan tüm ürünlere sahip olabilirsiniz.
 • Salyangoz Led Spot Nedir?

  • İç mekanda kullanım sağlanan spot lamba modellerinden biridir. Salyangoz spotlar, isimlerini sahip oldukları tasarımlarından almaktadır. Tavana ya da duvara monte edilerek kullanılan led spotlar yaydıkları yüksek kaliteli ışık sayesinde kullanıldığı alana yalnızca dekoratif bir görünüm kazandırmakla kalmaz, alanın daha geniş ve ferah görünmesini de sağlamaktadır. Salyangoz spotların dış kasaları sabit yapıda olup, iç kısımlarında bulunan ledli alanlar ise hareketli özelliklerdir. Böylece, ışık vurması istenen açıda ayarlanarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Spot armatürün led aydınlatması, enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Ekonomik aydınlatması ve dekoratif görünümü ile istenilen her alana uyum sağlayan salyangoz led spotlar, istenilen her alanda rahatlıkla tercih edilebilmektedirler.
 • Salyangoz Led Spotlar Nerelerde Kullanılır?

  • Salyangoz led spot lambalar tüm iç mekan alanlarda kullanımı uygun olan aydınlatma ürünleridir. Genellikle led aydınlatması ile ürünlerin renklerini daha canlı gösterdiği için mağazalar ve alışveriş merkezlerinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda kafeler, restoranlar, sinemalar, tiyatrolar, evler ve ofisler gibi birçok alanda kullanımı tercih edilir. Enerji tasarrufu da sağlayan led aydınlatması ile yoğun ışık ihtiyacınızı led spotlar ile en az enerji ile karşılayabilirsiniz.
 • En İyi Salyangoz Led Spot Hangisidir?

  • Salyangoz led spot seçimi yapılırken, kullanım için düşündüğünüz alanın genişliğini, dekorasyonunu, eğer varsa diğer aydınlatmaların ışık renklerini de baz almanız gerekir. Çeşitli renk ve tasarımlarda üretilmiş olan ve farklı ışık renklerinde aydınlatma sağlayan birçok salyangoz spot lamba çeşidi bulunur. Kullanıcılar tarafından en çok güvenilen ve tercih edilen ACK marka salyangoz led spotlar yüksek kalitesi ve şık tasarımları ile öne çıkmıştır. Ancak bu ürünler arasından seçim yaparken, ürünlerin tasarım ve teknik özellikleri kullanıcı zevkine ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Dekoratif salyangoz led spot çeşitlerine Elektromarketim.com ‘u tıklayarak inceleyebilir, size en uygun ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.