Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
 • Zaman Saati Çeşitleri ve Fiyatları

  • Zaman saatleri çok farklı alanlarda kullanım özelliğine sahiptir. Aydınlatma sistemlerinde sürekli olarak tercih edilirler. Çalışma mantıkları, kullanıcı zaman saatine kendisi için uygun olan bir seyiye getirir. Bu seviyede açılır ve kapanır şekilde programlanmıştır. Kullanıcı tarafından ayarlanmış olan başlangıç zamanları geldiğinde zaman saati üzerinde bulunan açık-kapalı kontakları kapatır. Bu kontaklar sayesinde cihaza bağlı olan sistem çalışmaya başlar. Daha sonra yine kullanıcının belirlemiş olduğu bitiş zamanı geldiğinde, cihaz başlangıç zamanından konum değiştirdiği kontakları eski haline geri çevirir. Bu sayede başlangıçta devreye girmiş olan sistem, makine ve aydınlatma gibi devreleri kapatmış olur. Entes, Global ve Legrand gibi kaliteli markaların ürünlerini elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. Aynı zamanda her bütçeye uygun fiyatlar, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile alışveriş yapabilirsiniz.
 • Zaman Saati Nedir?

  • Gelişen teknoloji sistemleri ile özellikle dijital zaman saatleri kullanışlı bir hale gelmiştir. Birçok alanda işlevi bulunmaktadır. Bunların başında birden fazla çıkışa sahip olmalıdır. Zaman saatleri farklı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu sayede her alan için farklı bir cihaz almanıza gerek kalmaz ve tek bir cihaz ile bütün bağlantıyı sağlayabilirsiniz. Bağladığınız her çıkış, farklı saatlere göre programlanabilir. Bu yönleri ile çok çıkışlı cihazları maliyet, zaman ve yer açısından avantaj sağlamaktadır. Dijital olanlar haftalık programlanabilir. Analog olanlar ise saniye ve dakika ayarlarında hassasiyete sahip değillerdir. Artı ve eksi 5 dakika bazında sapmalar yaşanabilir. Cihazların üzerinde bulundurulan kontaklar sayesinde, birçok kumanda devrelerinin kontaktör yardımı ile üç fazlı şekilde yüksek amperli motorlarda bile kontrol sağlanabilir. Dikkat edilmesi gereken nokta ise cihazın üzerinde yazan çalışma gerilimi ile besleyerek saatin üzerinde bulunmakta olan kontakları kullanarak kontaktör çektirilir ve üç fazlı motorları ve gerilimleri kolaylık ile kontrol edebilirsiniz.
 • Zaman Saati Nasıl Bağlanır?

  • Zaman saatlerinin bağlantı aşamaları son derece kolaydır. İlk olarak cihaza bir besleme verilir. Faz ve nötr ile cihazın kendisini beslemesini sağlamalısınız. Bir sonraki adım ise cihazın üzerinde bulunmakta olan ve tercihe göre normal açık-kapalı kontağa cihaza getirilen fazdan bir köprü atılmalıdır. En son adım olarak ise köprü atılmış kontağın çıkış tarafını kontrol edebilecek ekipmana çıkış sağlanır.
 • En İyi Zaman Saati Hangisidir?

  • Kullanım alanları bakımından oldukça iyi bir sonuç sunmaktadır. Zaman saati içerisinde birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Üstün kaliteli malzemelerden üretilmiş olan zaman saatleri kullanımları bakımından çeşitliklere sahiptirler. Analog zaman saatleri ve dijital zaman saatleri olmak üzere iki ayrı ürün grubundan oluşur. Bunları seçim aşamasında kullanım sağlayacağınız alana uygun olmasına dikkat ederseniz en iyi zaman saati kullanımını sağlayabilirsiniz. Marka bazlı olarak Entes, Legrand ve Schneider gibi kaliteli markaların ürünlerini görebilirsiniz. Hepsi kaliteli yapıları sayesinde güvenli bir çalışma imkanı sunmaktadır. Entes astronomik zaman saati özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılan ürünlerdir. Seçim aşamasında özelliklerine de dikkat ederseniz en iyi zaman saati kullanımını sağlayacaksınız. Kullanıcılar tarafından en çok entes zaman saati, Legrand zaman saati ve Schneider zaman saati tercih edilir. Hepsi güvenilir marka olduğu için kullanıcıya da üstün performans sunmaktadır. Tüm Legrand zaman saati fiyatları için elektromarketim.com 'u ziyaret edebilir, tüm markaların ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımız takip ederek, en ucuz zaman saati fiyatları ile elektromarketim.com üzerinden bu ürünleri bulabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.