Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
 • Hava Şartlandırıcı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Pnömatik sistemler için kullanılması gereken bir ürün olan hava şartlandırıcı çeşitleri oldukça rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Kaliteli yapıları ile kullanıcıları memnun bırakan ürün çeşitleri içerisinde yer alırlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz hava şartlandırıcısı fiyatları ile satın alabilirsiniz. Kolay ve rahat kullanımları ile oldukça kullanışlıdırlar. Sürekli kullanıma uygun olan bu ürünleri sayfamızdan kolayca bulabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile satın alarak sahip olabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak en uygun koşullara sahip olan bu ürünlere hemen ulaşın ve keyifli bir alışverişin tadını çıkarın.
 • Hava Şartlandırıcılar Nedir?

  • Havanın transfer hattı üzerinden pnömatik şekilde sisteme giriş yerinde kullanılmaktadır. Bu sistem özelliklerinde getiren elemanlara hava şartlandırıcı adı verilmektedir. Hava şartlandırıcı ürünleri genel olarak 3 ayrı parçadan oluşmaktadır. Basınç regülatörü, yağlayıcı ve hava filtresi şeklindedir. Bunların hepsinden birleştirilmiş kısa bir isimi bulunmaktadır. FRY olarak da duyabilirsiniz. Hava şartlandırıcı ilk elemanı bakımından filtreler ile çalışmaktadır. Basınçlı hava içinde bulunan yabancı maddelerin suyun ayrılması amacı ile kullanılmaktadır. Başka bir bakış açısı ile de sol tüp hava nemini alarak çalışmaktadır. Tüm pnömatik sistemler belirli bir çalışma basıncına sahiptir. Çok fazla basınç enerjiyi kaybetmenize, düşük enerji de verimin düşmesine neden olmaktadır. Bu sebeple hava şartlandırıcı çeşitleri kullanılmaktadır.
 • Hava Şartlandırıcılar Nasıl Çalışır?

  • Kompresör deposunda bulunan hava basıncı sürekli olarak değiştiği için bu dalgalanma üzerinde bbir sisteme aktarmak amacı ile basınç regülatörüne ihtiyaç duyulmaktadır. Regülatör üzerinden giren hava basıncı değişse de çıkan havanın basıncı manometre üzerinden okunabilen ve üzerinde ayarlamalar yapılabilen sabit bir değere gelmektedir. Sistem içerisinde bulunan bu parça ile kuvveti ölçerek, sağ tip ile de ritmik bir aralıkla yap çıkarımı gerçekleşmektedir. Dar bir kesit üzeninden geçen havanın hızı artışı ile basıncından bir düşme meydana gelmektedir. Bu kesit içerisinde bulunan ince yağ borusu ile emiş yaparak yağın hava içine damlamasını sağlamaktadır.
 • Hava Şartlandırıcılar Nasıl Bağlanır?

  • Bağlama işlemlerinde genel olarak bu işte uzman olan birilerinden yardım almanız en doğrusu olacaktır. Genel olarak hava şartlandırıcı görevleri havanın içerisinde bulunan suyu almak, havayı temizlemek, kuru havayı yağlamak ve havanın basıncı ayarlamaktır. Bunları yapabilen ve sorunsuz çalışma olanağı sunan ürünler arasında seçim yaparak satın almanızı öneririz. Kaliteli markaların hava şartlandırıcı ürünlerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hemen sayfamızı ziyaret ederek en ucuz hava şartlandırıcı fiyatları ile satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile satın alacağınız bu ürünler ile yüksek performanslı kullanımın tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.