Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 124 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Havalandırma Fanı Aksesuar Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullandığınız fanın daha verimli hale gelmesini sağlayan ürünler içermektedir. Fan aksesuar ve yedek parçaları; karşı flanş, kanal tipi ısıtıcı, metalik kaset filtreler, kaset filtreler, susturucu, tel kafes, yay, geri dönüşsüz damper, frekans invertörlü hız anahtarı, hız anahtarı, esnek bağlantı, tutucu filtreler ve hız kontrol cihazları gibi zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Bahçıvan ve Aircol markalarının modellerini ve çeşitlerini detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.
 • Havalandırma Fanı Aksesuarları Özellikleri Nelerdir?

  • Aksesuarlar, fanların kontrol bölümlerini sağlamak için kullanılan ürünlerdir. Örneğin hız kontrol cihazları ile ürününüzün kontrol aşamalarını sağlayabilirsiniz. Uzun süre kullanım garantili olan bu ürünler size yüksek verim sağlamaktadır. Fanın dayanıklılığını ve kalitesini arttırmak adına da birçok çeşit mevcuttur. Bunlardan bir tanesi kaset filtredir. Kaset filtreler kokuların ve gaz gibi maddelerin emilmesinde kullanılmaktadır. İç ortamlarda havanın arıtmasını sağlar. Tutucu filtreler, ürün eğer yağlı ve fazlasıyla kirli ortamlarda kullanılıyorsa tercih edilmektedir. Bu filtre sayesinde pervaneye gelebilecek her türlü zararı engelleyebilirsiniz. Ayrıca filtreyi ürününüze kolayca monte edebilirsiniz. Esnek bağlantı; aksiyel fanlarda tercih edilen bir üründür. Bu esnek bağlantının özelliği fanlarda hava akımına bağlı olarak oluşan doğal bir titreşim meydana gelir ve bu titreşimi kanala iletmemesidir. Geri dönüşsüz damper ise hava kanallarında oluşan yönlü hava akışını sağlar. Basınçlandırma amaçlı olarak kullanıma uygundurlar. Fanın emiş ve atışlarında otomatik olarak açılma sağlamaktadır. Susturucular da aksiyel fanlarda kullanılan bir üründür. Hava aktarımı esnasında oluşan ses seviyelerini minimum seviyeye indirmeye yaramaktadır. Tel kafesler; fanlar çalışma esnasındayken emiş vakumu ile birlikte pervane ve motor kısmına yabancı maddelerin girmesini engellemek için kullanılmaktadır. Yaylarda da titreşimi engelleyen bir özellik vardır. Yaylar sayesinde titreşim en alt seviyeye indirilir. Kanal tipi ısıtıcılar için ise genel kullanım alanları havalandırma sistemleridir. Farklı kanal tip ve ölçülere göre ürünler bulunabilmektedir.
 • Havalandırma Fanı Aksesuarları Nerelerde Kullanılır?

  • Fan aksesuarları kullandığınız fan çeşitlerine göre değişiklik sağlamaktadır. Fan ve aspriatör modelinize bağlı olarak aksesuarda seçim yapmanız gerekmektedir. Kullandığınız fan türünü bularak ona uygun olan aksesuarları veya yedek parçaları seçmeniz gerekmektedir. Bütün fan türlerinde çeşitli ürün yelpazesi mevcuttur. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri kolaylıkla elektromarketim.com'da bulabilirsiniz.
 • Havalandırma Fanı Aksesuarları Neden Tercih Edilir?

  • Genel kullanımları bakımında hem ek ürünler hem de yedek parçalar barındırmaktadırlar. Bu sebeple fan aksesuarları oldukça gerekli kullanımları olan ürünlerdir. Havalandırma fanı kapaklı modeller için değişim sağlaması adına kapak satışı bulunur. Genel olarak havalandırma aksesuarları kullanışlı seçenekleri ile daha yüksek performanslı kullanım olanağı da sağlamaktadırlar. Gerekli durumlarda da yedek parça gibi ihtiyaçları da karşılarlar. Aparatları olarak da düşünebiliriz. Ek ürünleri ile daha verimli kullanım imkanı sağlarlar. Kolay ve rahat kullanım için üretilmiş olan birçok havalandırma malzemeleri bulunmaktadır. Banyo ve mutfak gibi alanlarda da kullanımları sağlanabilecek çeşitleri ile günlük hayatınızı da kolaylaştırırlar.
 • En İyi Havalandırma Fanı Aksesuarı Hangisidir?

  • En iyi olarak adlandırılmış olan herhangi bir ürün bulunmamaktadır. Kullanım sağladığınız havalandırma fanı ürünlerine uygun olan ek ürünlerden seçmeniz gerekmektedir. En iyi olarak belirtilenler sizin kullandığınız modele uygun olmayabilir. Bu sebeple sizin için en uygun olacak model üzerinde seçim yapmanız en sağlıklı olan olacaktır. Havalandırma aksesuarlarını kullanarak en iyi seçeneklere sahip olabilirsiniz. En ucuz ve en uygun fiyat listeleri ile sizin için en iyi modele karar verebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.