Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
 • Akıllı Röle Nedir?

  • Kullanım alanı açısından röleler elektrik sisteminde tercih edilen otomasyon ve şalt malzemeleri içerisinde bulunmaktadır. Rölelerin birden fazla çeşidi vardır ve her bir model farklı alanlarda tercih edilmektedir. Röle çeşitleri içerisinde bulunan akıllı röleler, bir sistem veya sistem gruplarını tek bir merkezden kontrol etmek için tasarlanmış opsiyonlu bir dijital röledir. Akıllı röleler genelde PLC röle ile karıştırılmaktadır. Akıllı röle özellikleri bakımında kullanıcıya kolaylık sağlayan bir cihaz olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Akıllı röleler üzerinde bulunan ekran ve bu ekran sayesinde kontak konumlarını kontrol edebilme özelliğine sahiptir. Programlanabilir akıllı röle ev sistemlerinde de tercih edildiği için akıllı ev rölesi olarak da kullanılmaktadır. Akıllı ev röle modeli ile ev içerisinde bulunan basit elektriksel sistemlerin kontrolünün yapılması hedeflenmektedir. Endüstriyel alanlarda kumanda ve otomasyon panoları için basit programlama yapabilmek için akıllı röle uygulamaları tercih edilmektedir.
 • Akıllı Röle Nerede Kullanılır?

  • Akıllı röle çalışma prensibi olarak kontrol mekanizmasını oluşturmaktadır. Akıllı rölelerin üzerinde bulunan input ve output uçları ile zamanlama, saklama, sayma ve aritmetik işlem fonksiyonları ile genel kontrolün sistematik bir şekilde ilerlemesini sağlamak mümkündür. Diğer röle çeşitleri gibi geniş bir iş yapabilme fonksiyonuna sahip olmasa da akıllı röleler ile basit uygulamalarda etkin bir işlemler yapılabilir. Akıllı röleler genel olarak endüstriyel alanlarda makine kontrolü yapmak ve pano içerisinde bulunan sistemleri kontrol etmek için tercih edilmektedir.
 • Akıllı Röle ile PLC Röle arasındaki Farklar Nelerdir?

  • Akıllı röle ve plc röle birbirine benzeyen ürün grubu oldukları için çok fazla karıştırılmaktadır. Aslında özellik bakımından birbirinden farklı olan röle çeşitleridir. Akıllı röleler daha basit ve kontrolü kolay sistemlerde tercih edilirken plc röleler daha büyük ve kompleks sistemi le yürüyen durumlarda tercih edilir. Akıllı röleler, endüstriyel alanında dijital prensiplere göre yazılan fonksiyon ve yazılımları denetleyen, zamanlama, sayma ve saklama gibi aritmetik fonksiyonları yerine getirir. Plc röleler ise saha içerisinde meydana gelen fiziksel olayların değişimlerini ve hareketlerini çeşitli ölçüm aletleri ile belirlemek için ve gelen bilgileri kullanıcı programlarına göre değerlendirmek için tercih edilmektedir.
 • En İyi Akıllı Röle Hangisidir?

  • En iyi akıllı röle ürünü için tek bir ürünü tavsiye etmek çok doğru bir yol olmayacaktır. Fakat akıllı röle çeşitleri için ilk akla gelen Schneider markasıdır.
  • Schneider Akıllı Röle

  • Schneider markası geliştirdikleri sistem sayesinde akıllı röle programlama alanında kaliteli bir deneyim sunmaktadır. Schneider akıllı röle programlama konusunda kullanıcılar tarafından tam not almış bir markadır. Schneider akıllı röle fiyat seçenekleri olarak da kullanıcıyı zorlamayan ve ürün özellikleri ile tamamen bu değeri karşılayan bir markadır.
  • Tüm akıllı röle ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak için elektromarketim.com ’a gelerek en ucuz akıllı röle fiyatları ile ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilirsiniz. Akıllı röle hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan sorular için biseysorcaktim.com ’a gelerek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.