Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Yağsız Kompresör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genellikle endüstriyel işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanmış olan ürünlerdir. Yağsız kompresör ürünler oldukça kullanışlıdır. Yüksek basınçlarda sıkıştırmak üzere kullanılan bir makine modelidir. Belirli bir oranda kompresör çeşitleri kısmi bir şekilde vakum elde etmek amacı ile kullanılmaktadır. Atmosfer basıncının da altına inmek için de tercih edilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyatlar ile yağsız kompresör modellerine ulaşabilirsiniz. Hava üreten makineler arasında yer alan bu yağsız kompresör modellerine en uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Kullanım alanlarına bağlı olarak seçim yaparsanız çok daha iyi bir kullanım sağlayabilirsiniz. Hemen fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.
  • Çeşitleri içerisinde teknik özellikleri bakımından farklılık da bulunmaktadır. Genel olarak 100 litre kompresör, 200 litre kompresör, 12V kompresör ve 6 lt kompresör gibi çeşitler bulunmaktadır. Teknik özellikleri bakımından farklı olup, kullanım alanlarına göre seçilmektedirler.
 • Yağsız Kompresör Nedir?

  • Kullanımları maliyetleri düşürmesi ile oldukça ilgi gören ürünlerdir. Yağ enjeksiyonlu bulunan kompresörleri ile kıyasladığımızda avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Yağsız kompresörler içerisinde sıkıştırma işlemi yaparak havayı kontrol altına almaktadır. Endüstriyel alanlarda hava basıncı sağlamak amacı ile üretilen bu ürünleri en kolay ve basit şekilde elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. En ucuz kompresör fiyatları ile satın alabileceğiniz kompresör çeşitlerine hemen sayfamız üzerinden ulaşın. Fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak sahip olabilir, ekonomik kullanımı ile oldukça kullanışlıdırlar.
 • Yağsız Kompresör Çalışma Prensibi Nedir?

  • Mekanik enerjiyi pnömatik enerjiye dönüştürerek çalışmaktadır. Yağsız kompresör modelleri farklı tasarımları ile birçok alanda daha az maliyetli kullanım sağlaması amacı ile tercih edilmektedir. Yağsız kompresörler genel kullanımları bakımından içerisinde bulunan sıkıştırma adacığı ile yağ kullanılmadığı için çıkmış olan basınçlı havanın tamamen yağsız olduğu düşünülmektedir. Fakat basınçlı hava sistemleri içerisinde kirlilik dört farklı kaynak ile bu düşünce yanlış olur. Kompresör içerisinde emdiği hava ile ortam havasında bulunan yağ buharı sebebiyle zaten kirli bir yapıya sahiptir. Yağsız kompresör bunu gidermemektedir.
 • En İyi Yağsız Kompresör Hangisidir?

  • Kompresör çeşitleri arasında yer alan bu ürünleri en iyi kullanımlara sahiptirler. Genel olarak hepsi aynı amaç için kullanılmalara sahip olduğu için çok farklıları bulunmaz. Sadece teknik yapıları doğrultusunda farklılıkları görülmektedir. Genel olarak kaliteli yapıları olmaları ile oldukça ilgi görürler. Seçim aşamasında teknik yapılarına dikkat ederek karar verirseniz çok daha iyi bir kullanım sağlayabilir, en iyi kompresör kullanımı ile maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Einhell yağsız kompresör ve Fini yağsız kompresör modelleri ile üstün çalışma performans sağlayabilirsiniz. Fini kompresör modelleri ve Einhell kompresör modelleri teknik özellikleri bakımından oldukça kullanışlıdırlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere hemen ulaşabilir, en ucuz kompresör fiyatları ile de satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.