Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 429 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9
 • Pano ve Aksesuar Çeşitleri – Fiyatları

  • Elektrik Panosu, tesisat ya da bina ortamında bulunan sistemlere elektriğin, dağıtım işleminde kullanılan şalt malzemeleri ve kabloların bir arada kullanım oluşturduğu kabindir. Bu kategoride birden çok elektrik pano seçeneklerini bulabilirsiniz. Çeşitlerine göre özellikleri de farklıdır. Çeşitlerinden bahsedecek olursak; buton kutuları, kombinasyon kutuları, sigorta kutuları ve taban saclı panolar bulunmaktadır. Hepsinin ortak noktası güvenlik için önemli olmalarıdır. Aynı zamanda elektrik tesisatlarını saklamak içinde kullanılmaktadır. Plastim gibi markaların kaliteli ürünlerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlar, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile alışverişinizi yapabilirsiniz.
 • Pano Nedir?

  • Hepsinin genel özelliği elektrik tesisatlarını korumaktır. Özelliklerinden bahsedecek olursak; Buton kutuları sert plastik ya da metal malzemelerden üretilmiştir. Çalışma şekillerine göre malzemelerde değişiklikler meydana gelebilir. Yüzey kısmı insan eli için uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Basılacak olan alan düz bir şekilde bırakılmıştır. Yapısal olarak basma aparatları kontak ve yaylardan oluşmaktadır. Kombinasyon kutuları; sağlam plastikten üretilmiştir. Bu sayede dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Uzun süre kullanımını sağlanabilir. Tesisatınızda bulunan priz, fiş ve otomatları korumak için kullanılmaktadır. Sigorta kutuları; mekanik açıdan sağlam bir yapısı vardır. Isı seviyelerine karşı direnci fazladır. Olağan dışı oluşan ateşe ve yüzeysel kaçaklara karşı dayanıklıdır. Yalıtkan bir yapısı ve direnci vardır. Topraklanma kontakları bulunur. Paslanma yapmaz ve uzun süre kullanımı olur. Taban saclı panolar; galvanizden üretilmiştir. Bu sebeple kullanım açısından dayanıklılardır. Sağlam yapıları sayesinde uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Dışarıdan gelen etkenlerden korumak ve elektrik tesisatını gizlemek için kullanılmaktadır.
 • Pano Aksesuarlar Nelerdir?

  • Tasarımları bakımından farklı birçok ürün modeline sahiptirler. Pano ve aksesuarları bakımından birçok ürün çeşidine sahiptirler. Pano ve aksesuarları arasında modelleri bakımından kaliteli ürünler bulunması ile sizlere kolaylık sunarlar. Çeşitleri arasında pano ısıtıcısı, otomat panoları ve pano klimaları bulunmaktadır. Bu ürünler genel olarak kullanımları için de oldukça ilgi görmektedirler. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretin pano ve aksesuarları uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Elektrik panolarına ek olarak üretilen bu ürünleri en kolay ve hızlı şekilde elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. Rahat ve kolay kullanımları ile sizlere kolaylık sunarlar.
 • Pano Nerelerde Kullanılır?

  • Elektrik tesisatının bulunduğu her yerde kullanımları uygundur. Elektrik panosu sıva altı kullanımı oldukça yaygındır. Ev, iş merkezi, ofis, kafe, restoran, fabrika, alışveriş merkezi, okul, hastane gibi aklınıza gelebilecek her yerde kullanıma açıktırlar. Her biri uzun süre kullanılabilir. Her koşula karşı dayanıklı olduklarından dış ortamlarda da kullanılmaktadır. Hava koşulları, ateş, yüksek ısı seviyelerine ve birçok etkiye karşı dayanıklılardır. Güvenlik açısından önemli bir kullanım aracı olduğu için tercih edilmektedir. Aslında tercihten çok ihtiyaç ve zorunluluk haline gelmişlerdir. Elektrik tesisatlarının güvenliğini ve gizlenmesini sağlamaktadırlar.
 • En İyi Pano ve Aksesuar Hangisidir?

  • Şalt malzemeleri arasında yer alan panolar genel olarak elektrik sistemlerinde yer alan ürünlerdendir. Kullanımları oldukça kolay olması ile kullanıcılara da rahatlık sunarlar. Hepsi kaliteli markaların ürün çeşitlerinden olması ile sizlere rahatlık sunarlar. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen pano aksesuarlarına elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. En ucuz elektrik panosu fiyatları ile elektromarketim.com üzerinden alışveriş yapabilir, güvenli ödeme seçenekleri ile de hemen satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımızdan da yararlanarak hemen bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Genel yapıları itibari ile de sizlere uzun ömürlü ve güvenilir bir kullanım sunarlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.