Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
  • Test Pompası Nedir?

    • Genellikle su ve benzeri sıvıların iletilmesi için kullanılan pompalar kendi içerisinde birden fazla model ve çeşitten oluşmaktadır. Pompalar sıvıların basıncını ve enerjisini arttırmaya yarayan ürünlerdir. Pompa çeşitlerinden biri de test pompalarıdır. Test pompaları; sızdırmazlık testi için radyatör, kazan ve birçok sistemde tercih edilmektedir. Test pompası sıvıların tesisat sistemlerinde ne kadar süre kalacağını ve sızdırma yapma olasılığını test etmektedir. Kullanımı mutlaka profesyonel operatörler tarafından sağlanmalıdır ve genelde endüstri, sanayi ve hizmet alanlarında tercih edilmektedir. Gerçekleştirilen işlemin çeşit ve özelliklerine göre pek çok test pompası çeşidi mevcuttur. Genelde kullanılan su kaçak test pompası, elektrikli test pompası, tesisat test pompası, hidrolik test pompası ve manuel test pompası modelleri tercih edilmektedir.
  • Test Pompası Nasıl Kullanılır?

    • Test pompaları içerisinde bulunan sıvının verilen enerji sayesinde basınç ile harekete geçmesini sağlayan bir pompa modelidir. Bu işlem sayesinde oluşan kaçak ve sızıntıların test edilmesi sağlanmaktadır. Kullanım alanı olarak genelde sıhhi tesisat, su depoları, kazan, güneş enerji kanalları, fabrika üretim boruları, doğalgaz hatları ve petrol kanalları gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Isıtma ve soğutma alanlarında gaz ve hava sistemlerinde tercih edilen su basınç test pompası, su, yağ ve boru hatlarında hafif sanayi ve endüstri alanlarında test işlemlerinde kullanılmaktadır. Oluşan kaçak, delik, sızıntı ve çatlaklara karşı alınması gereken tedbirlerin karar aşamasında ilk ihtiyaç duyulan test pompası elektrikli çalışma şekli ile farklı güç değerlerine sahip ürünlerdir. Kullanımı kolay gözükse de kontrol gerektiren elektrikli su test pompası modelleri mutlaka profesyonel kişiler tarafından kullanılmalıdır.
  • En İyi Test Pompası Hangisidir?

    • En iyi test pompası ürünü için tek bir örnek vermek sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Farklı kullanım alanlarına göre tip ve modelden oluşan test pompaları için kullanıcı mutlaka kendi ihtiyacın göre bir karar vermelidir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve kaliteli ürünleri ile pompa kategorisinde üretmiş olduğu test pompası modellerinde Virax ön sıralarda bulunan bir markadır. Tüm test pompası modelleri için elektromarketim.com’u ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünlere en uygun elektrikli su test pompası fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, ayrıca her gün yenilenen ürünlerimiz, markalarımız ve indirimlerden haberdar olmak için mutlaka bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.