Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 492 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 11
  • Wallwasher Modelleri ve Fiyatları

    • Gelişmekte olan yeni nesil aydınlatma ürünlerinden biridir. Parlaklık ve ışık gücü bakımından oldukça kaliteli olan modellerdendir. Duvar boyama olarak da bilinen bir aydınlatma ürünüdür. Genel olarak dekoratif bir görüntü sağlamak amacı ile de kullanımları sağlanabilmektedir. Binaların dış cephesinde de LED aydınlatma yapılarak kullanımları sağlanmaktadır. Dış mekanları daha renkli ve farklı bir hale getirmek için tercih edilirler.
  • Wallwasher Nedir?

    • Kelime anlamı duvar boyama olarak bilinmektedir. Binaların dış cephelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan ürünlerdir. Kullanımları ekonomik olması ile de dış mekan aydınlatmasında oldukça tercih edilirler. Sürekli kullanıma uygun olup, renk seçenekleri ile de farklı bir görüntü sağlamaktadır. Şık bir görüntü sağlayarak kaliteli bir kullanım imkanı sunarlar. Tasarımları bakımından birçok farklı çeşide sahiptirler. Bunlar arasında led wallwasher, wallwashe amber, dış cephe wallwasher aydınlatma, wallwasher lihting, 60 cm walwasher gibi birçok örnek verilebilir. Hepsi oldukça dekoratif olup, hem kaliteli bir ışıklandırma hem de ekonomik kullanım sunarlar. Tüm wallwasher fiyat seçenekleri için elektromarketim.com 'a gelebilir, en uygun fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz. 
  • Wallwasher Kaç Metre Aydınlatır?

    • Genel anlamda tüm çeşitleri farklı bir aydınlatma sunabilir. Aydınlatma mesafesi bakımından wallwasher uygulamalarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Çeşitleri arasında hepsinin mesafesi farklıdır. İç mekan ve dış mekan için farklı kullanımları bulunmaktadır. Bina aydınlatma için en iyi seçeneklerden biri olması ile mesafeye dikkat ederek seçiminizi yapabilirsiniz. Yere gömme, yuvarlak, güneş enerjili, spot, ledli armatür olarak da çeşitleri bulunur. Elektromarketim.com ‘da en uygun fiyat listesi bulunmakta olup, farklı renk seçenekleri ile de ışıklandırmayı yapabilirsiniz. Yeşil ve mavi gibi birçok farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listesi ile satın alarak kullanımını sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.