Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
 • Tıraş Priz Nedir?

  • Genel kullanımları bakımında elektrik enerjisi ile beraber tercih edilen fiş ve prizler kendi içerisinde model ve tipine göre farklılık göstermektedir. Tıraş priz ürünleri de bu modellerden biridir. Priz çeşitleri arasında tıraş prizler genelde otel odalarında karşımıza çıkmaktadır. Bu priz aparatları; Tıraş makinesi, epilasyon cihazları, saç maşası ve bazı saç kurutma makinelerinin sahip olduğu tek tip girişi sayesinde ekstra bir kablo ve fişe ihtiyaç duymadan kullanılmasını hedeflemektedir. Önemli olan tercih edilen ürün tıraş prizli ise trafo ya da basit kart ile mi çalıştığına dikkat edilmesidir. Tıraş prizin güvenlik şalteri olup olmadığı da mutlaka kontrol edilmelidir. Schneider bu alanda son teknoloji ve modern tasarımlara sahip ürünleri ile dikkat çeken bir markadır.
 • Tıraş Priz Nerede Kullanılır?

  • Genelde otel ve konaklama alanında tercih edilen tıraş prizler güvenlik açısında önemli bir priz modelidir. Uzun ömürlü ve teknoloji açısında önemli olan bu ürünler her ülkeden kullanıcın tercih ettiği ve seyahatlerde tercih edilen cihazlarını rahatlıkla kullanılmasını hedeflemektedir. Tüm tıraş priz ürünleri tamamen uyumlu cihazlar ile beraber kullanılmaktadır ve farklı ve uyumlu ürünlerin kullanılmaya zorlanması sonucunda ciddi hasar ve bozulmalar meydana gelmektedir.
 • En İyi Tıraş Priz Hangisidir?

  • En iyi tıraş priz ürünleri için tek bir örnek vermek ve tavsiyede bulunmak doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı tamamen tercih edeceği ürünü özelliklerine bakarak seçmelidir. Tüm tıraş priz çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun tıraş priz fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden ilk haberdar olan kullanıcılarımızdan biri olmak için mutlaka bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
  • Aklınıza takılan sorular için biseysorcaktim’a gelerek uzman arkadaşlarımızdan alacağınız yanıtlar ile destek alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.