Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 76 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Tırpan Çeşitleri ve Fiyatları

  • Bahçe makineleri arasında birçok farklı ürün modeli de bulunmaktadır. Tırpan çeşitleri de bunlar içerisinde yer alan bahçe makinesidir. Genel tanımı ucunda bulunan testere ya da misina ile ot ve çalı kesme işlemlerinde kullanılan bir alettir. Sırık görünümünde olup, küçük motorlu el aletleri olarak kullanılırlar. İki farklı tipte çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi yan tırpandır. Kullanımı yan olduğu için bu şekilde isimlendirilmiştir. Diğeri ise sırt tipidir. Sırta takılarak kullanılabilirler. Enerji kaynağı bakımından da farklı birçok modeli bulunur. Benzinli tırpan, akülü tırpan ve elektrikli tıpran olmak üzere üç farklı enerji kaynağına sahip çeşitleri bulunmaktadır. Son derece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan bu modelleri ile yüksek performanslı kullanım sağlayabilirsiniz. Benzili tırpan çeşitleri oldukça kullanışlı olup, yüksek performans sunarlar. Genel olarak akülü tırpan çeşitleri de oldukça ilgi görürler. Kullanımları rahat olması ile oldukça rahat bir çalışma sunmaktadırlar. Elektrikli tırpan çeşitleri diğerleri gibi aynı şekilde kullanımları kolaydır. Birçok alanda tercih edilebilir. Tüm bu ürünler ile tırpan aksesuar çeşitleri kullanım alanlarında oldukça ilgi görürler. Kaliteli ürün çeşitlerinin hepsi elektromarketim.com üzerinde bulunmakta olup, en ucuz fiyat listeleri ile satılmaktadır.
 • Tırpan Makinesi Ne İşe Yarar?

  • Genel olarak çim biçme ya da yabani ot biçme işlemlerinde kullanılan bahçe aletlerinden biridir. Misina ya da testere ile tüm yabancı ot temizliğini yapmanıza yardımcı olur. Kısa süre içinde tüm işlemleri bitirmenizi sağlar. Aynı zamanda tırpan için kullanılan birçok aparatı da bulunur. Misinası, taşı, askısı, sapı, bıçağı, tırpan başlığı ve yedek parçaları da ayrı olarak satılabilmektedir. Rahat kullanımları ile birçok alanda tercih edilmektedir. Özellikle uzun saatler boyunca çalışılması gerekiyorsa sırt tırpanı ile daha kısa sürede ve daha az yorgunlukla işlerinizi halledebilirsiniz.
 • Tırpan Nasıl Kullanılır?

  • İki farklı tırpan modeli olduğu için kullanım şekillerinde değişiklikler olabilir. Sırt tipi tırpan modelleri askısı ile sırtınızı takılarak kullanılmaktadır. Ağırlık sırtınızda olduğu için çok daha rahat bir şekilde kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Daha rahat ve konforlu bir kullanım olanağı ile pratiklik sağlanır. Yan tırpan ise çok fazla ağır olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanımları kolay daha rahat olması için ağırlık yüklemesi yapılmamaktadır. Kaliteli ürün çeşitleri ile birçok alanda karşımıza çıkarlar.
 • Tırpan Nasıl Bilenir?

  • Bileme işlemleri için genel olarak bileme makineleri kullanılmaktadır. Tırpan taşı ile de bıçağını bileyebilirsiniz. Ucunda bulunan başlığı ile farklı aparatlar da kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde bileme işlemleri yapılması sayesinde rahatlık sunarlar. Sürekli kullanıma uygun üstün kaliteli bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden bulabilir, en ucuz tırpan fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Tırpan ile ot biçme işlemlerini kısa sürede yaparak zaman kazanabilirsiniz.
 • Hangi Motorlu Tırpan Almalıyım?

  • Genel olarak enerji çeşitliklerinden bahsetmiştik. Elektrikli, akülü ve benzinli olan modellerine göre motorlarında da değişiklikler olmaktadır. Ama seçim aşamasında kullanım sağlayacağınız alanı göz önüne almalısınız. Motor gücü ne kadar olması gerekiyor bunları kullanım sağlayacağınız alana göre belirleyebilirsiniz. Alanın genişliği doğrultusunda da seçim yapabilirsiniz. İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz motor gücüne bağlı olarak kullanılabilir. Dolmar, Kama, Kasei, Makita, Max Garden, Max Extra gibi markaların tüm ürünlerine en uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatlar ile satın alabilir, tüm bahçe makinelerine de ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.