Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
 • Lazer Metre Çeşitleri ve Fiyatları

  • Ölçü aletleri arasında yer alan birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Genel olarak bu ürünler kullanışlı seçeneklere sahip olmaları ile birçok alanda tercih edilmektedir. İlgi gören bu ürün modellerini elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Lazer metre çeşitleri iç ve dış mekanlarda kullanılabilir olup, hacim ölçme denildiğinde aklımıza ilk gelen ürünlerden biridir. Günümüzde elektronik sektör içerisinde hizmet veren firmalar bakımından yüksek teknolojiliye sahip birçok ürün üretilmektedir. Mesafeleri doğru ve pratik bir kullanım ile ölçmeye yarayan lazer metre modelleri tercih edebilirsiniz. İsminde de anlayacağımız üzere lazermetre çeşitleri lazer ışınları ile alan içerisinde hacim ve mesafenin ölçümlerini yapan cihazlardır. Dijital ölçüm cihazı olarak da adlandırılan lazer metre modelleri ile pratik bir biçimde doğru ölçümler yapmanıza olanak sağlamaktadır. Lazer metre çeşitleri ile özellikle inşaat alanlarında pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. İnşaat sektörü dışında da dekorasyon, emlak, yapı işlemeleri ve harita mühendisliği gibi birçok çalışma içerisinde görülebilmektedir. Tüm lazer metre çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, kaliteli ürünler arasından seçiminizi yaparak kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • Lazer Metre Nedir?

  • Kullanımları bakımından lazer metre çeşitleri lazer ile ölçümlerini yapan bir cihazdır. Hassas ölçüm işlemlerini yapabilmesi ile profesyonel ve amatör olarak kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Genel olarak lazer ile mesafe ve hacim ölçme çalışmalarında kullanımları sağlanmaktadır. Lazer metre sunduğu en büyük avantaj genel olarak tek kili ile kolaylıkla ölçüm işlemlerini yapabilmektedir. Normal bir metre kullanmak yerine, lazer metre ile daha hassas ölçüm yaparak net bir sonuç sunarlar. Bir lazer metre odaklanan ışınları ile etrafın ölçümünü kolaylıkla almaktadır. Bunun üzerine de bu cihaz ile ışık ışınlarının kaynağa tekrar yansıması ile gerekli zamanı hesaplamaktadır. Elde edilen sonuçlar sayesinde de mesafe oldukça hassas bir işlem işe tespit edilmektedir. Mesafe ölçüm işlemlerinde örnek olarak ultrasonik ölçüm gibi diğer alternatif modellerden çok daha hassas bir yapıya sahiptir. Ultrasonik mesafe ölçerler ses dalgalarını ultrasonik mesafe ölçerle ile ses dalgalarını alan içerisinde yaymaktadır. Bu ses dalgaları ile dalgalı bir şekilde genişlemekte ve birçok arıza faktörü bakımından da etkilenebilmektedir. Lazer ışınları ile doğrudan ve hassas bir biçimde ölçüm yapabilir, kırımız ölçüm noktası erişimleri ile zor olan noktalarda da hangi mesafenin ölçüldüğünü göstermektedir. Genel olarak yalnız bir tuşa basmak ile ölçüm sonuçları toplanmaktadır. Çıkarılma ve oda hacmi gibi durumlar da göz önüne alınarak hesaplanmaktadır.
 • Lazer Metre Nerelerde Kullanılır?

  • Hızlı ve hassas ölçüm gerektiren farklı birçok alan içerisinde lazer metre kullanılmaktadır. Mili metrelik hesaplamalar gerektiren inşaat sektörü, harita mühendisliği, dekorasyon gibi işlemlerde karşımıza çıkarlar. Bu iş kolları dışında da birçok alanda kullanımları görülebilmektedir. Emlakçılık gibi alanlarda ya da yapı denetim işleri içerisinde de lazer metre modelleri görülmektedir. Yükseklik, genişlik, uzunluk ve hacim ölçümlerinde hassas bir şekilde hesaplamalar yapabilir, çalışanların işini kolaylaştırmak için ilgi gören ürünlerdir. Lazer metre modellerini kullanmak için illa bir sektör içerisinde çalışmanıza gerek yok, amatör kullanımlarda da tercih edebilirsiniz. Genel olarak bu ürünler evde de kullanımı rahatlıkla sağlanabilen ürünlerdir. Hayatı kolaylaştıran bu ürünler ile birçok alanda pratik kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Lazer Metre Nasıl Seçilir?

  • Kullanımları bakımından genel olarak birçok şey için geçerli olan lazer metre modelleri satın alınırken ihtiyaçları göz önüne alınarak seçim yapılması gerekmektedir. Bunlar ise birçok markanın üretmiş olduğu lazer metre çeşitleri olması ile kullanım alanları doğrultusunda karar verilmesi gerekmektedir. Lazer metre modelleri minimum ve maksimum ölçüm aralıklarında, ölçüm sereleri bakımından da diğer fonksiyonları ile yapılan işe en uygun ürünün seçilmesi gerekmektedir. Uzaklık, açı ölçme, eğim, metre kare fonksiyonları düşünüldüğünde de ihtiyaca bağlı olarak uygun gelebilecek lazer metre alınırsa daha iyi bir kullanım imkanı sağlanabilmektedir. Sürekli olarak sahada çalışan biri için de kolay taşınabilen bir ürün olması ile taşıma sırasında herhangi bir düşme ya da kırılma sirki olmadan karşı el askısı olan bir model tercih edilebilmektedir. Gece çalışanlar için de ekran aydınlatma özelliği de sağlanabilmektedir. Lazer metre seçilmesi de önemli bir noktadır. Ölçüm sonuçlarının hafızaya alınması ile kullanıcılar için önemli bir özelliktir. Ölçüm değerleri veri olarak kaydedildiğinde karşılaştırma işlemleri de oldukça kolay bir şekilde sağlanabilir. İnşaat, zemin kaplama, bina yapımı gibi alanlar içerisinde de rahat bir kullanım sağlanabilmesi için tercih edebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile görebilir, kaliteli ürün seçenekleri ile de sahip olabilirsiniz. En ucuz lazer metre fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Lazer metreler ile yüksek performanslı ve uzun ömürlü bir çalışma olanağı sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.