Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
 • Zımpara Motoru Taşı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Zımpara motoru taşları, kesici taşlar ve aşındırıcılar içerisinde yer alan ürünlerden biridir. Zımpara motorlarında kullanım sağlanan bu taşlar ile zımparalama işleri oldukça kolay ve rahattır. Profesyonel ve amatör çalışmalar için farklı modelleri bulunan zımpara motoru taşları, kullanım alanları, kum yapıları gibi özellikleri bakımından birçok çeşitte üretilmiştir. Sahip oldukları özelliklere göre metal, paslanmaz malzemeler, nikel, çinko, bakır gibi yüzeylerde uygun olan zımpara motoru taşı kullanılabilmektedir. Elektromarketim.com ‘dan zımpara motoru taşı çeşitlerini ve diğer kesici taşlar ve aşındırıcı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri en ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
 • Zımpara Motoru Taşı Ne İşe Yarar?

  • Kesici taşlar ve aşındırıcılardan biri olan zımpara motoru taşları, zımparalama işlerinde kullanılan makine aksesuarlarından biridir. Birçok yüzey üzerinde kullanım sağlanan ürünler, zımparalama işlerinde oldukça başarılıdır. Yüzey üzerinde bulunan pütürlerin ortadan kaldırılması, temiz ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmesinde kullanılır. Zımpara motoru taşları ile geniş alanlarda rahat çalışmalar yapılabilmektedir. Yüksek performanslı olan kesici taşlar sayesinde kısa sürede başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Verimli ve rahat kullanımlar için farklı kum yapılarına ve özelliklere sahip olan zımpara taşlarından uygulamaya yüzeyinize en uygun olan ürünü tercih etmeniz gerekir. Böylece fazla efor sarf etmeden başarılı sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz.
 • Zımpara Motoru Taşı Nerelerde Kullanılır?

  • Zımpara motoru taşları, zımpara motorlarında kullanılan aksesuarlardır. Zımpara motorlarının kullanıldığı tüm alanlarda amatör ve profesyonel çalışmalarda kullanım sağlanabilir. Yapılacak uygulamaya en uygun taş çeşidi ile en iyi sonuçlar elde edilebilir. Zımpara motoru taşları; bakır, çinko, nikel, metal ve paslanmaz malzemeler olmak üzere pek çok yüzeyde tercih edilebilmektedir. Kullanımı rahat olup, zımpara motoruna kolayca monte edilerek hızlı ve verimli çalışmalar için uygundur.
 • En İyi Zımpara Motoru Taşı Hangisidir?

  • Piyasada birçok markanın üretmiş olduğu, çeşitli özelliklere sahip olan pek çok zımpara taşı çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünler, çeşitli malzemeler üzerinde bulunan pürüzlerin yok edilmesinde ve temiz bir yüzey elde edilebilmesi işlemlerinde kullanılır. Pek çok çeşitte üretilmiş olan bu ürünler arasından en iyi zımpara motoru taşı, yapacağınız işleme ve uygulama yüzeyinize en uyumlu özelliklere sahip olan üründür. Makita markasına ait kesici taşlar ve aşındırıcı ürünler yüksek kaliteli yapıda olup uzun ömürlü kullanımlar için idealdir. Geniş ürün çeşitliliği ile kullanıcıların aradığı neredeyse tüm ürünleri içeriğinde bulundurur. Makita zımpara motoru taşları çeşitleri ve fiyatları için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dilediğiniz ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.