Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 171 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
 • Matkap Aksesuarları Çeşitleri ve Fiyatları

  • Matkap aksesuarları, matkaplar ile yapılacak çalışmalarda ihtiyaç duyulan ürünlerden oluşur. Bunlar arasında matkap uçları, mandrenleri ve mandren anahtarları yer alır. Matkap aksesuarları ile pek çok uygulama yapılabilir ve bu ürünler sayesinde matkap kullanımı kolaylaşır. Kullanım ve uygulama alanları bakımından matkap aksesuarları kendi içlerinde çeşitlere ayrılır. Matkap uçları ölçülerine, üzerinde çalışılacak malzemelere ve yapılacak uygulamalara göre çeşitlere ayrılırken, matkap mandrenleri de sahip oldukları özelliklerin yanı sıra uyumlu olduğu matkap uçlarına göre çeşitli şekillerde üretilmiştir. HSS ve SDS matkap uçları, uzun ve kısa matkap uçları, burgu uçlar, yaprak uçlar, kademeli ve elmas uçlar matkap ucu çeşitleri içerisinde yer alır. Özelliklerine uygun olarak ahşap, metal, beton, cam, fayans ya da seramik gibi pek çok malzeme üzerinde pek çok işlem için kullanım sağlanabilir. Matkap mandren çeşitleri ise temelde farklı ölçülerde üretilmiş olan anahtarlı ve anahtarsız mandrenler olarak sıralanabilir. Birçok markaya ait matkap aksesuar çeşitlerine Elektromarketim.com ‘dan ulaşabilir, matkap kullanımınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sitemiz üzerinden en ucuz fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.
 • Matkap Aksesuarları Nelerdir?

  • Matkap aksesuarları; matkaplar ile yapacağınız çalışmalarda ihtiyacınız duyduğunuz ürünlerden oluşur. Bunlar içerisinde matkap uçları, matkap mandrenleri, kılavuz kolları ve diğer aksesualar yer alır. Bu ürünler ile pek çok iş malzemesi üzerinde kırma, delme, vidalama gibi daha pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Matkap aksesuarları içerisinde bulunan matkap uçları kendi içerisinde ölçüleri, uç yapıları ve kullanım alanları bakımından çeşitlilik gösterir. Sahip oldukları özelliklere uygun olarak ahşap, metal, beton, cam, seramik ve fayans gibi malzemeler üzerinde çalışma imkanı sağlayan çeşitleri bulunur. HSS,HSS-R, HSS-G, HSS-Co matkap uçları, SDS, SDS Plus ve SDS Max matkap uçları, kademeli uç, burgu uç, yaprak uç, elmas ve kanallı elmas matkap uçlarının yanı sıra cam ve fayans delme uçları, freze uçları ve havşa uçları da matkap ucu çeşitlerindendir. Matkap mandrenlerin, anahtarlı ve anahtarsız mandrenler olmak üzere farklı ölçülerde çeşitli materyallerden imal edilmiş olan modelleri bulunur. Ayrıca matkap mandrenlerinin sıkılması ya da gevşetilmesi işlerinde kullanım sağlanan mandren anahtarı aksesuarlar içerisinde yer alır. Tüm bu ürünler akülü ya da elektrikli, darbeli ya da darbesiz pek çok matkap modeli ile uyumlu olup, rahat çalışmalar gerçekleştirmenize olanak tanır. Makita markası başta olmak üzere pek çok markaya ait matkap aksesuarları için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Ürün özelliklerini karşılaştırarak sizin için en uygun ürünleri kolayca belirleyebilir, güvenle satın alabilirsiniz.
 • Matkap Aksesuarları Ne İşe Yarar?

  • Matkap aksesuarları, matkap kullanımı için gerekli olan aparatlardır. Bunlar içerisinde yer alan matkap uçları ile ahşap, metal, plastik, beton gibi sert ya da yumuşak iş malzemeleri üzerinde çalışılabilmektedir. Ahşap delici matkap uçları ile ahşap malzemeleriniz üzerinde delikler açabilir, beton kırıcı delici matkaplar ile zorlu kırma delme işlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra seramik ve fayans kaldırma işlerinde de yine malzemeye ve matkaba uygun uçları tercih ederek çeşitli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Matkap mandrenleri, matkaba uçların takılması ve kullanılması için ihtiyaç duyulan aparatlardır. Anahtarlı ve anahtarsız modelleri bulunan mandrenler ile ölçü aralıklarındaki uçları sıkıştırabilir ya da kolayca gevşetebilirsiniz. Kaliteli ve sağlam yapıda olan mandrenler ile uzun ömürlü ve güvenli çalışmalar gerçekleştirilebilmektedir. Mandrenlerin sıkıştırılıp gevşetilmesi işlerinde mandren anahtarlarından da yardım alabilirsiniz. Matkap kullanımında ihtiyaç duyduğunuz matkap aksesuarlarını geniş ürün yelpazesiyle Elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz.
 • Matkap Aksesuarları Neden Tercih Edilir?

  • Matkaplarla yapılan çalışmalarda uygulama malzemesi ve işlem türüne göre çeşitli matkap aksesuarı kullanımı gerekir. Tek bir matkap ucu ya da mandren tüm uygulamalar için uygun değildir ve bu durumda yapılan işleme uygun olan farklı matkap aksesuarı kullanımı tercih edilir. Matkap aksesuar tercihinde önemli olan yapılan işlemin başarılı bir şekilde sonuçlanması olduğu kadar, iş malzemesinin, matkabın ve kullanıcının zarar görmesini de engellemektir. Çünkü iş malzemesi ve işlem ile uyumlu olmayan matkap aparatları, çalışmanın düzgün bir şekilde ilerlemesini engelleyerek iş malzemesinin ya da matkabın yıpranmasına ve kullanıcının rahat çalışamamasına ya da yaralanmasına yol açabilir. Piyasada birçok markanın üretmiş olduğu çeşitli aksesuar modeli bulunur. Bunlar arasından yapacağınız doğru tercihler ile konforlu, güvenli ve yüksek performanslı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. İster hobi ister profesyonel çalışmalarınızda matkap aksesuarlarından destek alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.