Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
  • Havalı Mikser Nedir?

    • Genellikle her türlü iş alanında ve ev içi onarımlarda da tercih edilen havalı el aletleri birden fazla modelden oluşmaktadır. İnşaat alanında tercih edilen ve özel olarak üretilmiş havalı mikserler en çok tercih edilen havalı el aletlerinden biridir. İsminden de anlaşılacağı gibi hava basıncı ile çalışan bu ürünler sıvı veya yarı sıvı malzemelerin birbiri ile temas etmesinde sonra iyice karıştırılıp homojen bir kıvama gelmesini sağlamaktadır. Boya, alçı, sıva, astar ve harç gibi pek çok malzemenin üretiminde tercih edilmektedir. Farklı devirleri sayesinde iş yükünü en aza indiren ve insan gücünü hafifleten havalı mikserler yoğun ve koyu malzeme tiplerinin bile karıştırılmasında üstün başarı göstermektedirler. Yapılan karıştırma işleminde mutlaka uygun ve kaliteli mikser uçları kullanılmalıdır. Uyumlu olmayan uç tercihleri işlem esnasında çıkma yapabilir ve hem ürüne hem de malzemeye zarar verebilir. Meydana gelebilecek tortu ve tam karışmayan durumların meydana gelmemesi için mutlaka havalı mikser ile düzenli ve hızlı bir şekilde karıştırma işlemi yapılmalıdır. Birden fazla işlem için tercih edilen havalı mikser ürünleri genelde havalı boya mikseri, havalı boya karıştırıcı mikser ve havalı varil karıştırıcı olarak bilinmektedir.
  • Havalı Mikser Nerede Kullanılır?

    • Havalı mikser karıştırıcı kullanımı geniş bir alana sahiptir. Genelde inşaat sektöründe tercih edilseler de hobi çalışmalarında, atölye, boya ve badana gibi pek çok alanda da kullanılmaktadırlar. Sıvı veya yarı sıvı malzemelerin karıştırılması için tercih edilen havalı mikserler kullanıcılar tarafından kurtarıcı ürünler içerisinde yer almaktadır. Özellikle alçı ve harç işlemlerinde karıştırma işlemini üstlenen havalı mikserler iş yükünü hafifleterek kaliteli bir deneyim imkânı sağlayan ürünlerdir. Uzun ömürlü bir kullanım için mutlaka düzenli olarak temizlenmeli ve kontrolleri yapılmalıdır. Karıştırılan malzeme kuruma yaptıktan ve sertleştikten sonra ayrıştırılması daha bir zor alacağından işlem bitiminde hemen sonra mutlaka olabildiğince temizlenmelidir. Bu sayede her işlemden hem uzun ömürlü hem de verimli sonuçlar elde edilmektedir.
  • En İyi Havalı Mikser Hangisidir?

    • En iyi havalı mikser ürünü için tek bir örnek sağlıklı olmayacaktır. Kullanıcı kendi ihtiyacına göre bir karar vermesi daha doğru bir yöntemdir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve uzun ömürlü kullanımı hedefleyen Osaka, havalı mikserler konusunda da isminden sıklıkla söz ettirmektedir. Tüm havalı mikser çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun fiyatlı havalı mikser fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için mutlaka bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.