Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
 • Flex Taş Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kesici taşlar ve aşındırıcılar arasında yer alan flex taşlar, oldukça kullanışlı ürünlerdir. Genellikle metal ve benzeri malzemelerin kesim işlemlerinde kullanımları tercih edilir. Kullanım alanları, tasarımları ve sahip oldukları özellikleri bakımından pek çok flex taş çeşidi bulunmaktadır. Bombeli flex taş, düz flex taş, ince düz flex taş, ince bombeli düz flex taş gibi tasarımlarına göre farklı çeşitlerde üretilmiştir. Flex taşlar ayrıca taşlama taşı, zımpara taşı ve kesici taş olarak karşımıza çıkmaktadır. Flex taşlar ile hızlı ve temiz kesimler yapmak mümkündür. Bu ürünleri tekli satın alabileceğiniz gibi çoklu paketler halinde de satın alabilirsiniz. Flex taş çeşitlerine Elektromarketim.com web sitemizden ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürün modellerini en uygun fiyat listelerimiz ile güvenle satın alabilirsiniz.
 • Flex Taş Nedir?

  • Flex taşlar, genellikle metal kesme işlerinde kullanılan kesici taş çeşitlerinden biridir. Zımpara taşı, taşlama taşı ve kesici taş olarak çeşitli kullanımları bulunan bu ürün ile çalışmak oldukça kolay ve rahattır. Flex taşlar çeşitli makinelere takılarak da farklı alanlarda kullanılabilmektedir.
 • Flex Taş Ne İşe Yarar?

  • Flex taşlar; metal ve benzeri iş parçalarının kesilmesi, taşlanması ve zımparalanması işlerinde kullanım sağlanan en büyük yardımcılardan biridir. Bombeli, düz, ince düz ve ince bombeli düz yapılarda üretilmiş olan flex taş modelleri ile birçok malzemenin üzerinde rahatlıkla çalışılabilmektedir. Sağlam yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanabilir, temiz çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı kesim yapmanızı kolaylaştıran bu ürünler ile üzerinde çalışılan iş parçasının çalışma esnasında renk değişiminin önüne geçilir. Çapak oluşumunu engelleyen flex taş modelleri ile güvenli ve temiz çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.
 • Flex Taş Nerelerde Kullanılır?

  • Flex taşlar geniş kullanım alanına sahip olan aşındırıcı ve kesici taş modelleri arasında yer alır. Dilerseniz flex avuç taşlama olarak dilerseniz flex kesici taş ya da zımpara taşı olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Genellikle metal malzemeler üzerinde yapılan çalışmalarda tercih edilen bu ürünler ile metal benzeri ürünler üzerinde de çalışılabilmektedir. Sağlam ve dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar.
 • En İyi Flex Taş Hangisidir?

  • Piyasada birçok markanın üretmiş olduğu flex taşı modeli bulunmaktadır. Bunlar arasından yüksek kaliteli yapısı ve sahip oldukları özellikler bakımından Makita markasına ait flex taşlar ön plana çıkmıştır. Ancak en iyi flex taşı, yapacağınız işleme ve üzerinde uygulama yapacağınız iş parçasına en uygun olan ürünlerdir. Bir ürün ne kadar kaliteli ve yüksek performanslı olursa olsun, ona uygun olmayan yüzey ve makinede kullanıldığında hem çalışma malzemesine hem de flex taşa zarar verebilirsiniz. Bu nedenle kullanacağınız ürünün çalışacağınız iş parçası ve yapacağınız iş ile uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Makita marka flex taşı modellerine Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz. Ürün karşılaştırmaları yaparak yüksek kaliteli ürünleri en ucuz fiyat avantajlarından yararlanarak en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.