Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 62 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Çim Aydınlatma Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak bahçe aydınlatma ürünleri içerisinde birçok farklı ürün bulunur. Çeşitleri bakımından kullanım alanlarına göre birbirlerinden ayrılan ürünlerdir. Çalışma şekilleri açısından bile birbilerinden ayrılırlar. Çim için üretilen bahçe aydınlatma çeşitleri oldukça farklı tasarım ve modele sahiptir. Genel olarak kullanım şekilleri farklı olan modellerdir. Kazıklı ya da gömme olarak ayrılan çeşitleri kullanılacak olan alanının şekline göre seçilmektedir. Kurulumları kolay olan bu modeller ile kaliteli aydınlatma sağlayabilirsiniz. Çalışma şekilleri bakımından da solar çim aydınlatma ürünleri bulunmaktadır. Bunlar güneş enerjisi kullanarak çalışmaktadır. Rahat ve kullanışlı ürünler olmaları ile solar aydınlatma ürünleri de ilgi görmektedir. 
 • Çim Aydınlatmaları Nedir?

  • Çim aydınlatma ürünleri genel kullanım bakımından oldukça kullanışlıdır. Genel olarak dekoratif bir görünüm sağlamak için ufak ışıklandırmalar sağlarlar. Çim zeminler için üretilmiş olup, dayanıklı ve sağlam yapıları olacak şekilde tasarlanmışlardır. Dış koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan bu ürünler daha iyi kullanım imkanı sağlamaya yardımcı olur. Hava koşulları ve darbelere karşı dayanıklı yapılara sahiptirler. Çim spot aydınlatma ürünleri olarak bilinmektedir. Birçok çeşit ürünleri ile tasarım ve modellerine göre birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Tüm çim aydınlatma ürünleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
 • Çim Aydınlatmaları Çeşitleri Nelerdir?

  • Genel kullanımları aynı olan ürünlerdir. Hepsi bahçe aydınlatma ürünleri içerisinde yer alan çeşitlerdir. Çim alanlarda da dekoratif bir görünüm kazandırmak amacı ile tercih edilirler. Dayanıklı ve sağlam yapıları sayesinde de uzun ömürlü kullanım imkanları bulunur. Işıklandırmaları yeterli seviye de olmaları ile de rahatlık sunar. Çeşitleri arasında çim aydınlatma armatürleri, çim aydınlatma direkleri, çim aydınlatma led, çim üstü aydınlatma ve çim spor aydınlatma gibi çeşitler bulunmaktadır. Çim aydınlatma armatürleri kullanım bakımından birçok farklı model ve tasarıma sahip olmaları ile kullanımı yaygındır. Çim aydınlatma direkleri daha fazla ışıklandırma gerektiren alanlarda tercih edilmektedirler. Büyük park ve bahçelerde çim aydınlatma direği karşımıza çıkabilmektedir. Çim aydınlatma led ürünler ise ekonomik kullanım ve kaliteli ışıklandırma sağlaması ile tercih edilmektedirler. Çim üstü aydınlatma modelleri genel olarak kullanımda ilk tercih olmaktadır. Bunların dışında çim spot aydınlatma modelleri de oldukça kaliteli bir ışıklandırma sağlamaktadır.
 • Çim Aydınlatmaları Nasıl Kullanılır?

  • Genel olarak peyzaj çalışmalarında çokça kullanılmaktadır. Park ve bahçe gibi alanlarda gerekli olan ışıklandırmayı sağlamak üzerine kullanımları bulunur. Çimlerin içerisinde ışıklandırma sağlamak ve dekoratif bir görüntü yaratmak için ideal aydınlatma ürün gruplarından biridir. Tüm çim aydınlatması ürün çeşitleri elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile satılmaktadır. En ucuz çim aydınlatma armatürleri fiyatları ile kategori sayfamız üzerinden ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Kaliteli ürün seçenekleri ve ile mükemmel bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Ekonomik çim aydınlatma fiyatları ile satın alarak sahip olabilirsiniz. ACK, Aker, Cata, Forlife, Global, Noas ve Şanlı gibi kaliteli markaların tüm aydınlatma ürünlerine de kolayca ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.