Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 194 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
 • Kontrolör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kelime anlamı olarak bakıldığında kontrolörler bir nevi denetim sistemi olarak kullanılmaktadır. Kontrol etmek istenilen bir sistem için kullanımları sağlanan ürünlerdir. Bu sistemler bir motorun hız kontrolü, motorun pozisyon kontrolü, basınç kontrolü ya da uçak yükseklik modelinin kontrolü gibi işlemleri yapabilmektedir. Genel olarak otomatik kontrol sistemleri içerisinde olan ve her sistemin kontrolünü ya da başka bir deyişle denetimini yapan ürünlerdir. Kapalı bir döngü içerisinde denetim sistemi kontrol eden organın görevi ise ölçme üzerine geri beslenen çıkış büyüklüğü referans olarak verilen giriş büyüklüğü ile karşılaştırılmaktadır. Bu şekilde de aralarındaki farkın yani hata değerinin miktarını kendi kontrol sisteminin etkisine uygun olacak helde kumanda denetim sinyali üretmektedir. Sonrasında da çıkışa tekrar sunulması ile de sistem kontrol işlemi tamamlanır. Tüm kontrolör cihazları için elektromarketim.com ‘a gelebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile satın alarak kullanabilirsiniz.
 • Kontrolör Nedir?

  • Genel olarak kontrol işlemlerini yapan mekanizmalara kontrolör adı verilmektedir. Denetim ve ölçme gibi çalışmaların kolaylıkla yapılmasını sağlayan bir nevi elektrik denetim cihazıdır. Kullanımları oldukça kolay olması ile birçok elektrik sistemi içerisinde çalışmalarını görebilirsiniz. Genel olarak hız devir sayısı ve pozisyon gibi durumların giriş ve çıkış durumlarını ölçmek üzerine tasarlanmışlardır. Kaliteli yapıları ile birçok alan içerisinde kullanımları rahatlıkla sağlanabilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Hepsi üstün kaliteli ürünler olup, kullanıcılara kaliteli çalışma imkanı sunmaktadır. En ucuz kontrolör fiyatları ve kampanyaları için elektromarketim.com ‘a gözatabilirsiniz.
 • Kontrolör Denetleyiciler Nasıl Kullanılır?

  • Yapıları bakımından sürekli denetim türleri geri besleme yolu ile data farkına bağlı olarak çıkışa bir sinyal üretmektedir. PID denetleyici olarak bilinen sistemler ile de kullanılabilmektedir. Sürekli denetim türleri P denetleyici, I denetleyici, D denetleyici olmak üzere bu denetleyicilerde birkaçının bir araya gelmesi ile PI denetleyici, PD denetleyici ve PID denetleyiciler oluşmaktadır. PID denetleyici modelleri endüstriyel kontrol sistemlerinde çok sıklıkla kullanılan bir denetim biçimidir. Yapısı bakımından da çok basit olması ile ayarlanacak değişken sayısının az olması ve fiziksel gerçeklenminin kolay yapılması ile sıkça kullanılır. Cihazların kontrolünü sağlamak üzerine üretilmiş olmaları ile birçok sistem ile bir arada tercih edilebilmektedir. Denetim sağlanması gereken alanlar içerisinde kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Kontrolör Hangisidir?

  • Tasarımları bakımından birçok teknik özellik ve tasarım olarak farklı ürün çeşitlerine sahiptirler. Bu sebeple en iyi kontrolör budur demek doğru olmayacaktır. Bunun yerine kullanım sağlanacağı alana göre belirlenerek alınması çok daha iyi bir çalışma sağlayacaktır. Sizler de seçim aşamasında kullanım sağlayacağınız alanın ihtiyacına bağlı olarak seçim yaparsanız eğer en iyi kontrolör kullanımını yaratabilirsiniz. Tüm kontrolör seçenekleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, kolaylıkla satın alarak kullanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.