Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 71 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Sokak Armatürü Çeşitleri ve Fiyatları

  • Dış mekanlarda kullanılmak üzere üretilmiş olan sokak armatürü modelleri yaygın kullanımları ile oldukça iyi bir aydınlatma olanağı sağlamaktadır. Bahçe aydınlatma ürünleri içerisinde birçok farklı ürün modelini görebilirsiniz. Sokak lambası olarak da bilinen bu ürünler oldukça dayanıklı ve sağlam olacak şekilde üretilmişlerdir. Dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbe ve hava koşulları gibi durumlardan etkilenmezler. Bu sayede de çok daha kaliteli ve verimli kullanım imkanı sağlarlar. Sürekli kullanıma uygun olan modellerden olmaları ile yüksek performanslı çalışma şekli ile rahatlık sunarlar.
 • Sokak Armatürü Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında birçok ürün bulunmaktadır. Genel olarak direklerin ucuna takılarak kullanımları sağlanmaktadır. Solar sokak armatürü ve ledli modelleri de bulunmaktadır. Sokak lambası direği üzerine takılarak kullanımları kolaylıkla sağlanmaktadır. LED aydınlatması ile de daha ekonomik kullanım imkanı sunarlar. Dekor amaçlı olarak da kullanımları sağlanabilmektedir. Çeşitleri arasında ihtiyaç ve isteğe bağlı olarak seçiminizi yapabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz sokak armatürü fiyatları ile satın alarak, kaliteli kullanımın tadını çıkarın.
 • Sokak Armatürü Neden Sarı Yanar?

  • Genelde sokak lambaları için sarı renk tercih edilmektedir. Gün ışığı rengini sağlamak amacı ile sarı renkleri tercih ederler. LED aydınlatma özelliği ile de kaliteli bir ışıklandırma sunarlar. Çalışma sistemleri dış ortama uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Sabit bir akım kullanarak çok daha uzun süre çalışırlar. Güneş battıktan sonra ayarlanabilir olan sistemlerde direkt olarak çalışmaya başlarlar.
 • Sokak Armatürü Modelleri Ne Kadar Elektrik Harcar?

  • Kullanımları diğerlerine göre daha farklıdır. Çalışma prensipleri çok uzun süreli çalışmaya dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Genel olarak kaliteli bir ışıklandırma sağlamak için daha az enerji akımı ile daha uzun süre çalışırlar. Görüş netliği sağlamak amacı ile kullanımları tercih edilen ledli sokak armatürü modelleri ile en iyi aydınlatmaya sahip olabilirsiniz. Çok fazla elektrik harcamadan ekonomik kullanımı ile büyük avantaj sunarlar.
 • En İyi Sokak Armatürü Hangisidir?

  • Armatür çeşitleri arasında en iyi model budur demek biraz yanlış olabilir. Bunun sebebi kullanım alanlarının ve teknik özelliklerinde bulunan farklılıklardır. Farklı kullanımları ile her alanda aynı ürün kullanmak doğru değildir. Kullanım sağlanacak alanın ihtiyacına bağlı olarak seçim yaparsanız en iyi sokak armatürü kullanımını sağlayabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olan kaliteli markaların ürünlerine elektromarketim.com üzerinden ulaşarak, satın alabilirsiniz. Tasarruflu kullanım sunan en ucuz sokak lambası fiyatları ile satın alarak, hızlı teslimat yollarımız ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.