Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
 • Havalı Kılavuz Çekme Aletleri Ne İşe Yarar?

  • Artık pek çok çalışma alanında karşımıza çıkan ve oldukça yardımcı olan havalı el aletleri kendi içerisinde de birden fazla model ve çeşitten oluşmaktadır. Havalı kılavuz çekme aletleri de bu çeşitlerden biridir. Kılavuz çekme işlemi için tercih edilen bu aletler sıklıkla kullanılan ve özel olarak üretilmiş ürünlerdir. Bir deliğe "kılavuz" adı verilen keskin bir takım ile diş yuvasını açma işlemini kılavuz çekme denmektedir. Çalışma şekline göre farklılık gösteren bu ürünler havalı kılavuz çekme aletleri modelleri ile el tipi oldukları için daha kolay ve portatif bir kullanımı hedeflemektedir. İçerisinde bulunan hava basıncı sayesinde çalışan ve havalı olarak adlandırılan havalı kılavuz çekme tabancası pek çok isim ile bilinmektedir. Bu isimlere örnek vermek gerekirse; kılavuz çekme başlığı, kılavuz çekme aparati, kılavuz çekme ünitesi ve kılavuz çekme kolu olarak bilinmektedir. Parçanın şekli ve tipine göre farklı yöntemler ile yapılan bu işlem diş yuvasını açma işlemi için tercih edilmektedir.
 • Havalı Kılavuz Çekme Aleti Özellikleri Nedir?

  • Havalı kılavuz çekme makinası özellikleri için en belirgin olanı çalışma sisteminin havalı olmasıdır. Hava basıncı ile çalışarak ilerleyen bu aletler diş yuvası açma işlemi için kullanılır. Dönüş açısı geniş olan bu ürünlerin en çok tercih edilen ürünleri 90 derece açı ile dönebilmektedir. Hidrolik kılavuz çekme makineleri ile daha profesyonel kılavuz çekme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kendi mekanizmasında bulunan yağlama sistemi ile ekstra bir uğraş gerektirmez ve iş yükünü hafifletmiş olur. Tasarım ve yapı olarak kaliteli ürünler olan havalı kılavuz çekme aletleri manuel yapılacak kılavuz çekme işleminin daha kısa süre de yapılmasını sağlamaktadır. Böylece insan gücü ve iş yükü hafiflemiş olur.
 • Havalı Kılavuz Çekme Aletleri Nasıl Kullanılır?

  • Havalı klavuz makinası kullanımı oldukça basit ve pratik bir yöntemdir. Hava basıncı ile çalışıyor olması daha rahat bir kullanımı hedeflemektedir. Kılavuzun delik yuvasında olduğundan emin olduktan sonra dik bir açı ile kılavuz çekme aletinin ucu yerleştirilir ve yağ yardımı ile kolay ilerlenmesi sağlanır. Daha sonra havalı kılavuz çekme aleti çalıştırılarak saat yönünde döndürme hareketi yapılır. Gerekli ağızlanma işlemini onayladıktan sonra yarım tur saat yönünde talaş alma işlemi için döndürülür ve son olarak çeyrek tur da ters yöne döndürülerek işlenen talaşın parçadan kırılması ve koparılması sağlanır. Bu yapılan işlem delik sonuna gelinceye kadar tekrarlanmalıdır. Tüm bu işlemlerin sonunda ise istenilen kılavuz çekme işlemi gerçekleşmiş olur.
 • En İyi Havalı Kılavuz Çekme Aleti Hangisidir?

  • En iyi havalı kılavuz çekme aleti için tek bir örnek vermek sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı yapacağı tercihlerde sadece havalı kılavuz çekme fiyat aralığına dikkat ederek bir adım atmamalıdır. Kaliteli ve dayanıklı bir ürün tercih etmek daha uzun ömürlü bir kullanımı hedeflemektedir. Genellikle tercih edilen Osaka havalı kılavuz çekme aletleri de bu konuda üstün başarı sağlamış ürünlerdir. Kaliteli ve özenle üretilen bu ürünler hem fiyat olarak hem de performans olarak kullanıcıdan tam not alan ürünlerin en başında yer almaktadır.
  • Tüm havalı kılavuz çekme aletleri için elektromarketim.com’u ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünlere en uygun havalı kılavuz çekme makinası fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için mutlaka bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.