Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • LCR Metre Çeşitleri ve Fiyatları

  • Metre çeşitleri içerisinde birçok ürün modeli bulunmaktadır. LCR metre modelleri elektrik devrelerinde bulunan spesifik verilerin belirlenmesinde kullanılmaktadır. Direnç, endüktans ve kapasite değerleri doğru biçimde ölçülmektedir. Genel olarak güvenlik kriterlerine sahip olan ürünlerdir. LCR kelime anlamı bakımından bobin (L), kondansatör (C) ve direnç (R) için kullanılan referansların bir araya gelmesidir. Yani bu cihazlar bobin, kondansatör ve direnç ölçme işlemlerinde kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Bir multimetre ile de direnç ölçebilir. Fakat birçok LCR metre, normal multimetrelere göre çok daha düşük direnç değerlerini de ölçebilmektedir. Unit UT603 LCR metre modelleri LCD ekranı ile oldukça kolay kullanılır. El tipi LCR metre modelleri de bulunur. Pratik kullanm imkanı sunarlar. Kaliteli ölçüm işlemleri ile kullanıcılara üstün performans sunan bu ürünlerin hepsine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilir, en ucuz LCR metre fiyatları ile bularak da satın alabilirsiniz. Hepsi üstün kaliteli ürünler olup, sizlere rahat ve kolay çalışma sunacaklardır.
 • LCR Metre Nedir?

  • Kullanıcılar için üstün performanslı çalışma sunan ürünlerdir. Genel olarak birçok alan içerisinde kullanımlarını görebilirsiniz. Test ve ölçü aletleri içerisinde yer alan bu ürünler ile yüksek performanslı çalışma sağlayabilirsiniz. Hepsi oldukça kaliteli şekilde üretilmiş olup, kullanıcılara da rahatlık sunmaktadır. Genel yapıları bakımından kaliteli çalışma sağlayabileceğiniz bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden en ucuz LCR metre fiyatları ile bulabilirsiniz. Genel olarak bobin, kondansatör ve direnç ölçüm işlemlerinde kullanımları sağlanan test ve ölçüm aletlerindendir. Kolay kullanılabilir tasarımları ile kullanıcı dostudur. Hem amatör hem de profesyonel alanlar içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 
 • LCR Metre Nerelerde Kullanılır?

  • Tasarımları bakımından test ve ölçüm aletleri içerisinde yer alan ürün modellerindendir. Yapısal olarak farklı alanların ölçüm işlemlerinde kullanılabilir. Genel olarak ölçüm ihtiyacı olan alanlar içerisinde kullanımları sağlanmaktadır. LCR metre modelleri kaliteli yapıları ile kolay bir çalışma sunmaktadır. Yüksek performanslı çalışma şekilleri ile kullanıcı için pratiklik sunarlar. Kısa sürede ölçümlerinizi yapmanıza yardımcı olacak tasarımları bulunur. Elektromarketim.com üzerinden tüm LCR metre modellerine en uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilir, güvenli ödeme yöntemlerimiz kullanarak da kolaylıkla satın alabilirsiniz. Hem ekonomik hem de güvenli bir alışverişin tadını elektromarketim.com ‘da çıkarın.
 • En İyi LCR Metre Hangisidir?

  • LCR metre test ve ölçüm cihazları içerisinde yer alan, tasarımları bakımından farklı özelliklere sahip ürünlerdir. Bu sebeple en iyi LCR metre budur demek doğru bir söylem olmayacaktır. Kullanım sağlanacak ve ölçümleri yapılacak alana göre LCR metre seçimi yapmak gerekmektedir. Bu şekilde seçim yapıldığında kullanıcı için en iyi Unit LCR metre kullanımı sağlanır. Pratik çalışma şekilleri ile sizlere rahatlık sunacak bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolayca bularak satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.