Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 674 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15
  • Şalt Malzemeleri Nerelerde Kullanılır?

    • Şalt malzemeleri geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünlerdir. Temel olarak elektrik devrelerinde bağlantı sağlayan ve izole edilmesini sağlayan cihazlardan oluşmaktadır. Genel olarak her alanda şalt malzemeleri ile çalışılmaktadır. Ev, iş yeri, fabrikalar, endüstriyel alanlar, imalathaneler, otomasyon devreleri, pano sistemleri, santraller, sanayiler ve daha pek çok alanda şalt malzemesi kullanımı bulunmaktadır. Elektrik devrelerinde yüksek akım ve kısa devre gibi oluşan durumları korumak için otomatik olarak devreye giren anahtar ürünleridir. Olası yangın, arıza, iş kazası gibi durumların önüne geçmek için tercih edilen ürünlerdir. İş güvenliği için önemli bir ürün gamına sahip olan şalt malzemeleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Şalt malzemesi çeşitleri içerisinde bulunan kaçak akım röleleri, kompakt şalterler, kontaktörler, otomatik şalterler ve sigortalar sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Şalt Malzemesi Aksesuarları Nelerdir?

    • Tüm şalt malzemeleri genel olarak yardımcı aksesuar, aparat ve yedek parçalara ihtiyaç duyan ürünlerdir. Şalt malzemesi aksesuarları da geniş bir ürün gamına sahip modellerden oluşmaktadır. Beraberinde kullanılan cihazlar için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş ürünlerdir. Kullanım olarak farklılık gösteren bu yardımcı ürünler, montaj dirseği, dalgalanma cihazı, alıcı, kodlama pimi, konnektör, ray montaj aparatları, harmonik filtre, çevirici, ribon, higrosat, anten, giriş modülü, sıcaklık çevirici, kuplaj aparatı ve daha pek çok üründen oluşmaktadır. Tüm bu aksesuarlar genel olarak şalt malzemesi kullanımı sağlanan çalışma alanları ve sistemleri desteklemek ve daha verimli bir mekanizmaya sahip olmasını sağlayan ürünlerdir. Her biri kaliteli ve uzun ömürlü kullanım imkânı sağlayan bu aksesuarlar özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş ürünlerdir. Grup Arge, Cetaform, Emas, Entes, Mean Well, Mervesan, Mete Enerji, Plastim, Reksan, Schneider, Teknogreen, Telergon ve Wago şalt malzemesi aksesuarları ile bilinen markalardır. Şalt malzemesi aksesuar çeşitlerini elektromarketim.com üzerinden inceleyebilir, yüksek kaliteli ürünlere en uygun şalt malzemesi aksesuar fiyatları ile sahip olabilirsiniz.
    • Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.