Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • Abajur Modelleri ve Fiyatları

  • Aydınlatma kategorisi içerisinde farklı model ve tasarımda olan birçok ürün bulunmaktadır. Hepsi genel olarak aydınlatma işlemlerinde tercih edilse de kullanım alanları farklı olabilmektedir. Abajur modelleri de her alan için kullanıma uygun değildir. Zevke ve isteye bağlı olarak dilerseniz kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Uygun olmadığını düşündüğünüz alanlarda da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Zevke ve ihtiyaca göre aydınlatma ürünlerinde kullanım şekilleri değişebilir. Hepsinin ana amacı ışıklandırma sağlamaları olduğu için çok da problem olmayacaktır. Elektromarketim.com üzerinde tüm abajur modelleri bulunmaktadır. Hepsi arasında seçim yaparak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Evinizin aydınlatmasını en kaliteli hale getirmek için hemen aydınlatma kategorimize bakabilirsiniz.
 • Abajur Nedir?

  • Kelime anlamı olarak ışığın gözlere doğrudan temas etmesine önlemek amacı ile lambanın üzerine konulan bir siper diyebiliriz. Genel olarak kullanımı oldukça yaygındır. Lambaların üzerine örterek hem daha farklı bir görünüm kazandırırlar hem de ışığın insanları etkilememesi için bir siper konumu görürler. Farklı model ve tasarımları ile abajur çeşitleri oldukça yaygın şekilde kullanılabilmektedir. Sadece abajur kısmını değiştirerek bile kendinize farklı bir aydınlatma kazandırmış olabilirsiniz. Kullanışlı seçenekleri ile en ucuz fiyat listeleri elektromarketim.com ‘da. Genel yapısından bahsedecek olursak kağıt gibi ince malzemelerden tasarlanırlar. Bunun dışında da farklı malzemeler kullanılarak yapılmış olan modelleri de bulunmaktadır.
 • Abajur Modelleri Nelerdir?

  • Model ve çeşitler arasında genel olarak saçtıkları ışıklara göre bir sınıflandırma yapılmaktadır. Daha loş ortamlar için kullanılabilecek olan ürünler ya da tam aydınlatma isteyenlere göre değişimler söz konusudur. Çeşitleri arasında abajur şapka modelleri de bulunmaktadır. Ayaklı olan modelleri ise birçok alanda kullanılmak üzere tercih edilebilmektedir. Malzemeleri kaliteli olduğu için oldukça kullanışlıdırlar. Uzun ömürlü kullanım sağlanabilecek aydınlatma ürünleri arasında yer alırlar. Abajur lamba çeşitleri içerisinde abajur şapkası, yatak odası abajur, solan abajur modelleri, anajur apaç ve abajur başlığı gibi ürünler yer alır. Tüm abajur modelleri ve fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Abajurlar Nereye Konulur?

  • Genel olarak kullanım sağlanacak alana göre ya da abajur çeşitlerine göre değişiklikler görünebilmektedir. Abajur lambası ayaklı modellerde istenilen her alana konulabilmektedir. Bunun dışında sabitlenmesi gereken alanların ışıklandırma ihtiyacına göre karar verilmesi daha doğru olacaktır. Abajur masa lambası gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Abajur başlıkları ile farklı bir dekorasyon alanı da sağlarlar. Abajur lambası modellerini istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda tercih edebilirsiniz.
 • Abajurlar Nasıl Kurulur?

  • Kurulum aşaması oldukça kolaydır. Eğer parça halinde satın aldıysanız abajur başlıkları ile kolaylıkla bu işlemi halledebilirsiniz. Abajur ampulü takılarak sonrasında da üzerine başlığı monte etmek gerekmektedir. Bunun dışında modellere göre ekstra işlemler söz konusu olabilir. Ama genel olarak yapılacak işlemler bu sıra ile ilerlemektedir. Abajur avize modelleri de bulunmakta olup, onların kurulum aşamaları da bu şekilde bir yol izlenerek yapılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.