Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.
1 2

Avuç Taşlama Makinesi Çeşitleri


  ○   Avuç taşlama makinesi, taş, beton, mermer, seramik gibi sert yüzeyleri kesmek, düzeltmek, pürüzsüzleştirmek veya şekillendirmek için kullanılır. Avuç taşlama makineleri, yüksek hızda denerek aşındırma ve kesme yapar. Taşlama işlemi, talaş kaldırma işlemi olarak da adlandırılır.


  ○   Taşlama makinesi, elde rahatça tutulabilen bir tasarıma sahiptir. Bir avuç taşlama motoru, döner bir taşlama diski veya zımpara diski ile çalışır. Avuç taşlama zımpara aparatı, yüzeydeki istenmeyen malzemeyi gidermek veya yüzeyi pürüzsüzleştirmek için döner. Avuç taşlama diskleri değiştirilebilir bir yapıdadır. Rahatça değiştirilebilmeleri sayesinde, birçok farklı işlem için avuç içi taşlama makinesi kullanılabilir. Makinenin hızı yani avuç taşlama disk hızı, kullanıcının isteğine göre ayarlanabilir. Bu ayar, devir ayarlı avuç taşlama makinelerinde mümkündür.


  ○   Devirli avuç taşlama, makinenin devrinin ve gücünün ayarlanabildiği makinelerdir. Avuç taşlama devir ayarlı modeller, kullanıcının kesim ihtiyacına uygun hızı ayarlamasına olanak tanır. Ayrıca, taşlama ve kesme işlemine ek olarak zımparalama ve parlatma yapabilen makineler de avuç içi taşlama devir ayarlı makinelerdir.


  ○   Avuç içi taşlama makinası, çeşitli yapı işlerinde kullanışlıdır. Örneğin, metal kesme, boya kaldırma, pas giderme ve ahşap oyma gibi işlemlerde sıklıkla tercih edilirler. Ayrıca, ahşap işçiliğinde avuç içi taşlama zımpara işlemleri için de kullanılabilirler.


  ○   Avuç taşlamalar, büyük ve küçük taşlama makinası olmak üzere çeşitli makine modellerine sahiptir. Büyük olan modeller, sehpa olarak da adlandırılan avuç taşlama tezgahı ile birlikte kullanılır. Avuç taşlama sehpası, taşlama makinelerinin sabit bir şekilde monte edilerek daha hassas ve güvenli işlemler yapmayı sağlar. Küçük taşlama makineleri ise el taşlama makinası çeşitleridir. El taşlama makinesi tek elle veya iki elle kullanılan makinelerdir. Bunlara ek olarak mini avuç taşlama makineleri bulunur. Mini avuç içi zımpara makinesi daha çok küçük çaplı işlemlerde kullanılır ve kompakt bir yapıdadır.


  ○   Avuç taşlama makineleri çalışma prensibi bakımından akülü, elektrikli ve havalı avuç içi taşlama olarak üç kategoriye ayrılır. Elektromarketim’den ihtiyacınıza uygun olan avuç taşlamaları, en uygun avuç içi taşlama fiyatları ile satın alabilirsiniz!

     Akülü Avuç Taşlama Makinesi


Akülü avuç taşlama makinesi, bir batarya tarafından çalıştırılan bir motora sahiptir. Şarjlı taşlama olarak da adlandırılan bu makineler, sert yüzeyler üzerinde kullanılarak, kesme, zımparalama ve şekil verme işlemlerini gerçekleştirirler.


Akülü avuç içi taşlama aküsü sayesinde taşlama işlemi daha özgür yapılır ve makine rahatça her alana taşınabilir. Şarjlı avuç taşlama kablo bağlantısı gerektirmediği için çalışma alanında hareket ederken rahatlık sağlar ve kablo ile uğraşma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Avuç içi taşlama şarjlı olduğu için uzun süreli kullanımlarda şarjlarının doluluğu kontrol edilmelidir ve gerekirse yedek bataryalar kullanılmalıdır.


Şarjlı avuç içi taşlama makineleri çeşitli aparatlar ile kullanılarak farklı işlemlerin yapılmasına olanak tanırlar. Avuç taşlama aparatları içerisinde, zımpara diskleri, parlatma diskleri ve kesme diskleri yer alır. Ayrıca, makineler ile uyumlu avuç taşlama testere aparatı dahi bulunur. Elektromarketim’den birbirinden dayanıklı akülü avuç taşlama makinelerine anında ulaşın!

     Elektrikli Avuç Taşlama Makinesi


Elektrikli avuç taşlama makinesi, elde taşınabilir ve kullanıcıya hassas kontrol sağlayacak şekilde tasarlanmış bir taşlama makinesi çeşididir. Atölyelerde, tamirhanelerde ve hobi amaçlı kullanımlarda tercih edilir.


Elektrikli avuç taşlamalar, bir elektrikli avuç içi taşlama motoru tarafından çalıştırılır. Elektrikli oldukları için avuç içi taşlama prize takılır ve kablolu yapıya sahiptir. Elektrikli avuç taşlama makinası, birçok farklı işleve sahiptir. Bunlar arasında kaba taşlama, yüzey düzeltme, kenar şekillendirme, kesme ve cilalama gibi işlemler bulunur.


Özellikle metal işlemede, keskin kenarların oluşturulması veya metal parçaların şekillendirilmesi işlemlerinde kullanılırlar. Tüm bu işlemler, çeşitli avuç içi taşlama aparatları ile gerçekleşir. Örneğin, zımparalama işlemi, avuç taşlama zımpara diski ile gerçekleşir. Elektromarketim’den elektrikli devir ayarlı taşlama makinelerine kolayca ulaşın. En uygun avuç içi taşlama fiyatları Elektromarketim’de!

     115 mm Avuç Taşlama Makinesi


115 mm avuç taşlama makinesi, taşlama diski 115 milimetre olan makine modelidir. Bu boyut, taşlama makinesinin taşlama işlemlerinde kullanılacak küçük ve orta boyuttaki iş parçaları için uygun olduğunu gösterir.


115mm avuç taşlama metal, seramik ve benzeri sert malzemeleri kesmeye, şekil verilmeye veya düzeltmeye yarar. Bu makineler küçük yapıya ve tasarıma sahiptir. Kullanıcılar tek elle kontrol edebilirler. 115 mm avuç taşlama makineleri Elektromarketim’de!

     Spiral Taşlama Makinesi


Spiral taşlama makinesi, metal işleme, sanayi ve inşaat alanında kullanılan bir taşlama makinesidir. Spiral makinesi, kesilmesi zor olan sert parçaları kesmeye yarar. Spiral taşlama denilmesi, makinenin taşlama işlemi sırasında taşın hareketinden kaynaklanır. Bu tip taşlama makinesi, spiral bir hareketle spiral taşlama taşı ve diskini döndürerek iş parçasının yüzeyini işler. Spiral taşlama makinesinin temel parçaları, spiral taşlama motoru, taşlama diski veya taşıdır. Devir ayarlı spiral modellerinde işlem sırasında, taşlama diski, iş parçasının yüzeyinde dönerek parçayı kademeli olarak şekillendirir veya keser. Spiral taşlamalar çalışma prensibi bakımından elektrikli veya şarjlı spiral olarak ikiye ayrılır. Boyut olarak ise büyük ve küçük spiral avuç taşlama makineleri bulunur. Mini spiral makinesi daha küçük işlemlerde tercih edilen modeldir. Spiral makinesi fiyatları ise hem makinenin boyutuna hem de çalışma stiline göre değişiklik gösterir. Kullanım kolaylığı ve taşınabilirlik açısından şarjlı spiral fiyatları, elektrikli modellere oranla daha yüksek olabilir. Daha küçük çaplı işlemlerde kullanılması açısından ise küçük spiral fiyatları, büyük modellere göre daha uygun olabilir. Elektromarketim üzerinden birbirinden farklı avuç içi spiral makinelerine, uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz!

Avuç Taşlama Makinesi Özellikleri


Avuç taşlama makinesi, çeşitli malzemelerin yüzeylerini düzeltmek, şekillendirmek ve parlatmak için kullanılan bir elektrikli el aletidir. Avuç taşlama makinelerinin temel özellikleri arasında güçlü bir motor, taşlama diski, koruyucu kapak ve tutma kolu bulunur. Ayrıca, birbirinden farklı avuç taşlama yedek parçaları da mevcuttur. Makinenin gücü, işlenecek malzemenin cinsine ve kalınlığına bağlı olarak değişir. Çoğunlukla 500 ila 1500 watt arasında bir güçte bulunurlar.


Taşlama diskleri farklı çap ve kalınlıklarda bulunabilirler ve işlenecek malzemeye göre seçilirler. Zımparalama işlemi için avuç içi taşlama zımpara aparatı, parlatma için parlatma aparatı ve daha birçok farklı disklere sahiplerdir.


Koruyucu kapak, kullanıcıyı ve malzemeyi koruma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda taşlama esnasında çıkan kıymıkları ve parçacıkları yönlendirir ve kullanıcının yüzüne doğru fırlamasını engeller. Avuç taşlama makinelerinin tasarımı, kullanıcının rahat etmesini ve makineyi kolayca kontrol etmesini sağlar. Ayrıca, bazı modeller titreşim emici özelliklerde de bulunur.

Avuç Taşlama Makinesi Kullanım Şekli


Avuç taşlama makinelerinin kullanımı, makinenin modeline ve özelliklerine göre değişebilir. Genel özellikte olan bir avuç taşlama makinesinin kullanımı kolay ve pratiktir. Hafif yapıda olmaları, kullanıcıların makine üzerinde hakimiyet göstermelerini sağlar.


     Güvenlik Önlemleri: Avuç taşlama makinesini kullanmadan önce uygun güvenlik ekipmanları kullanılmalıdır. Göz ve kulak koruması ve uygun eldivenler seçilmelidir.


     Malzeme Sabitlenmesi: İşlem yapılacak malzeme bir mengene ile sabitlenmelidir. Bu sayede, malzemenin işlem sırasında kayması önlenir.


     Taşlama Diski Seçimi: İşlenecek malzemenin cinsine ve kalınlığına göre uygun taşlama diski seçilmelidir.


     Makine Tutuşu: Makine tutulurken, sağlam ve kontrollü tutulmalıdır.


     Hız Ayarı: Avuç taşlama makinesi hızı işlenecek malzemeye göre ayarlanmalıdır. Sert malzemeler yüksek hızlarda, yumuşak malzemeler düşük hızlar işlenmelidir.


     Kesme Yönü: Kesme yönü, malzemeye ve malzeme yüzeyine göre ayarlanmalıdır.


     Kesme Derinliğini: Malzemenin cinsine ve işleme bağlı olarak kesme derinliği ayarlanmalıdır.

Avuç Taşlama Makinesi Kullanım Alanları


     Avuç taşlama makineleri, geniş bir kullanım yelpazesine sahip çok yönlü araçlardır. Makinelerin kullanım alanları kişisel ihtiyaçlara ve kullanım amaçlarına göre değişir.


     Ahşap yüzeylerin düzeltilmesi, şekillendirilmesi ve parlatılması için devir ayarlı avuç içi taşlama makineleri kullanılır.


     Metal parçaların kesilmesi, şekillendirilmesi ve yüzeylerinin düzeltilmesi için avuç taşlama makineleri idealdir.


     Duvar delme, kesme işlemleri ve boru kesme gibi işlerde kullanılırlar.


     Metal heykelcilik, taş oymacılığı, takı yapımı gibi hobi işlemlerinde avuç taşlama makineleri kullanılır.


     Kesici el aletleri ve bıçakların bileyleme işlemlerinde kullanılırlar.


     Çeşitli yüzey üzerindeki kaplamaların sökülmesinde tercih edilirler.


     Taş, metal ve seramik malzemeleri kesmek için kullanılırlar.


     Ahşap oyma işlemlerini gerçekleştirirler.

En İyi Avuç Taşlama Makinesi Markaları


Birçok marka tarafından avuç taşlama makineleri, çeşitli özelliklerde ve modellerde üretilir. En iyi avuç taşlama makinesi markaları, makinelerini çeşitli devir sayısı özelliklerinde ve kaliteli materyaller ile üretir. Ayrıca, çeşitli aparatlar da üreterek makinelerin çok yönlülüklerini artırırlar. Elektromarketim, en iyi avuç taşlama makinesi markalarının bulunduğu bir platformdur. Elektromarketim içerisinden kaliteli markaların, sağlam ve uzun ömürlü avuç taşlama makinelerine ulaşabilirsiniz. En uygun taşlama fiyatları ve avantajlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz!

     Makita Avuç Taşlama Makinesi


  ○   Makita avuç taşlama makineleri, dayanıklı ve sağlam yapıları ile kullanıcıların bir numaralı tercihleri haline gelmiştir. Yoğun kullanıma dayanacak şekilde tasarlanan Makita taşlama makineleri, zorlu iş koşullarında yüksek performanslı çalışma imkanı tanır. Makita avuç içi taşlama makinelerinin güçlü motorları sayesinde çeşitli malzemeler işlenebilir.


  ○   Makita taşlama makinesi çeşitli modellerde üretilir. Spiral ve devir ayarlı seçenekleri bulunur. Makita spiral taşlamalar, en zor malzemeleri bile kesmeyi başarır. Makita devir ayarlı avuç taşlama makineleri, kullanıcılara hız ayarlama seçenekleri sunar. Ayrıca, Makita devir ayarlı ve Makita spiral fiyatları ise her kullanıcının bütçesine uyum sağlayacak şekildedir.


  ○   Makita avuç taslama makineleri, kolay kullanıma olanak tanıyan tasarımlara sahiptir. Kullanıcılar, uzun süreli çalışmalarında bile konforlu bir şekilde yorulmadan işlem yapabilirler. Avuç taşlama daire testere aparatı gibi çeşitli disk seçenekleri, Makita avuç taşlama makinelerini çeşitli işlerde kullanılabilir hale getirir.


  ○   Elektromarketim’den en uygun Makita avuç içi taşlama fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz.


  ○   Makita küçük spiral fiyatları olmak üzere tüm makine fiyatlarında, her kullanıcının bütçesine uyum sağlar. Siz de ziyaret edin ve fırsatları kaçırmayın!

     Max Extra Avuç Taşlama Makinesi


  ○   Max Extra, elektrikli el aletleri konusunda güvenilir ve ekonomik seçenekler sunan bir markadır. Max Extra avuç taşlama makineleri, sağlam yapıları ve performanslarıyla dikkat çeker. Dayanıklı malzemelerden üretilen makineler, uzun ömürlü kullanıma olanak tanır. Kullanıcı dostu tasarımlarıyla kullanıcı konforunu üst düzeyde tutarlar. Farklı disk seçenekleri, farklı işlere uygun sağlama amacıyla üretilir. Çeşitli güvenlik özellikleri, kullanıcının işlem sırasında zarar görmesini engeller. Max Extra markalı avuç taşlama makinelerine Elektromarketim avantajlarıyla hemen sahip olabilirsiniz!

En Uygun Avuç Taşlama Makinesi Fiyatları


Avuç taşlama fiyatları, makinelerin model ve özelliklerine göre farklı seçenekleri içerir. Taşlama makinesi fiyatları üzerinde etkili olan önemli etkenlerden biri makinenin modelidir. Profesyonel kullanıma uygun olan avuç taslama fiyat açısından da yüksek oranlarda olabilir. Ayrıca, ek aparatlar ve yedek parçalar da fiyatların farklı olmasına sebep olabilir. Elektromarketim bu noktada, kullanıcıların bütçelerine uygun olan makineleri kullanıcılara sunarak, kaliteli makinelere sahip olmalarını sağlar. Siz de en iyi markaların avuç taşlama makinelerine, en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. En ucuz avuç taşlama fiyatları için sayfamızı hemen ziyaret edin. Elektromarketim’i ziyaret etmeniz yeterli!

Neden Elektromarketim'den Almalıyım?


     Elektromarketim’de bütçenize uygun mutlaka bir taşlama makinesi bulabilirsiniz. Kaliteli markaların, makinelerine kolayca ulaşmak mümkündür.


     Elektromarketim’in sunduğu ödeme yöntemleri arasından size uygun olan ödeme yöntemiyle güvenli bir ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


     Elektromarketim, toplu alımlarınızı bütçenize göre optimize edebildiğiniz bir Elektrotoptan sistemine sahiptir. Size özel teklifler hazırlanır ve toplu alımlarınız avantajı bir şekilde gerçekleşir.


     Elektromarketim sorularınızı özenle dinleyerek, hızlı bir şekilde çözüm bulan bir müşteri hizmetleri ekibine sahiptir.


     Elektromarketim'in Bişeysorcaktım platformu, aklınıza takılan her soruya uzman kişiler tarafından yanıt bulabileceğiniz bir platformdur. Bişeysorcaktım sistemine girerek avuç taşlama makineleri hakkında merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz.

Avuç Taşlama Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Avuç Taşlama Makinesi Nedir?

  • Avuç taşlama makinesi, metal, taş ve ahşap olmak üzere çeşitli malzemeler üzerinde kullanılan makinedir. Malzemelerin kesilmesi, zımparalanması ve düzeltilmesi için kullanılırlar. Çeşitli aparatlar ile parlatma işlemleri de yapabilirler.
 • Avuç Taşlama Makinesi Ne İşe Yarar?

  • Avuç taşlama ne işe yarar? Avuç taşlama makinesi, çeşitli malzemelerin yüzeylerini düzeltmek, şekillendirmek, kesmek ve parlatmak için kullanılır. Bu sayede, malzemeler pürüzsüz ve düzgün bir şekilde kullanımı hazır olur.
 • Avuç Taşlama Makinesi ile Neler Yapılır?

  • Avuç taşlama makinesi ile metal parçalar kesilebilir, yüzeyleri düzeltilebilir, taş parçalar şekillendirilebilir, ahşap yüzeyler düzeltilip parlatılabilir, seramik gibi sert malzemeler üzerinde işlemler gerçekleştirilebilir.
 • Avuç İçi Taşlama Kaç Devir?

  • Avuç içi taşlama makinelerinin devirleri model ve markaya göre değişir. Ancak genel avuç içi taşlama makineleri 10.000 ila 13.000 devir/dakika arasında çalışır.
 • Avuç İçi Taşlama Kaç Watt?

  • Avuç içi taşlama makinelerinin gücü değişkenlik gösterebilir. 500 ila 1500 watt arasında bir güce sahip olabilirler.
 • Avuç Taşlama Spiral Ücreti Ne Kadar?

  • Avuç taşlama spiral fiyatları, model ve makinenin özelliklerine göre değişir. Her bir marka farklı fiyat aralıklarında spiral taşlamalara sahiptir. Çeşitlilik sayesinde her kullanıcı bütçesine uygun bir avuç taşlama spiral makinesi bulabilir.
 • Avuç Taşlama ile Ahşap Kesilir Mi?

  • Avuç taşlama ahşap kesici olarak kullanılabilir. Ahşap işleriyle uğraşan marangozlar ve hobi kullanıcıları, avuç taşlama makinelerini ahşap parçaların kesilmesi, şekillendirilmesi ve düzeltilmesi için kullanabilirler. Ancak, doğru taşlama diski ve teknikler kullanılmalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.