Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
 • Sprey Boya Çeşitleri ve Fiyatları

  • Boya çeşitleri arasında farklı pek çok ürün bulunur. Sprey boya da bunlardan biridir. Kullanımları bakımından birçok alanda tercih edilen ürün modelleri bulunmaktadır. Hepsi kullanışlı seçeneklere sahip olup, birçok alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Sprey boya çeşitleri basınçlı bir metal tüp içerisinde yer almaktadır. Gaz ile sıkıştırılmış olan boyalara sprey boya denmektedir. Sprey boya genel olarak iç ve dış yüzeyler üzerinde kullanıma uygun olan ürünlerdir. Çok hızlı kuruduğu için kullanımları genel olarak acil boyama işlemlerinde tercih edilmektedir. Aynı zamanda rolü ya da fırça yolu ile ihtiyaç duymadan ufak çaplı alanların boyamasında kullanımlarını görebilirsiniz. Kendi içlerinde de farklı sprey boya çeşitleri de bulunmaktadır. Akrilik sprey boya gibi ürün çeşitleri de bulunmaktadır. Halk arasında akrilik sprey boyalar için modifiye akrilik sprey boya olarak da bilinirler. Genel olarak özellikleri doğrultusunda strafor boyama işlemlerinde tam akrilik sprey boya kullanılabilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden sprey boya çeşitlerine hemen ulaşabilir, en ucuz sprey boya fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Kullanımları bakımından da rahatlık sunan bu ürünler oldukça kullanışlı seçeneklere sahiptir. Elektromarketim.com üzerinden tüm sprey boya çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ve güvenli ödeme yöntemleri ile satın alabilir, hızlı teslimat yolları ile de hem sahip olabilirsiniz.
 • Sprey Boya Nedir?

  • Genel kullanımları bakımından sprey boya modelleri birçok alan içerisinde kullanıma uygundur. Evlerinizde görüntülerinden sıkıldığınız eşyaların boyamasında kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Kullanım çeşitleri bakımından dekorasyon için oldukça ilgi gören ürünler arasında yer almaktadırlar. Sprey boyalar ile özellikle küçük çaplı alanların boyamasında rahatlık sağlayabilirsiniz. Kullanışlı ürün seçeneklerine sahip olmaları ile rahatlık sunmaktadırlar. Bu ürünlere en ucuz fiyatlar ile elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile satın alarak da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Genel olarak sprey boya çeşitleri ile farklı bir görünüm sağlamak ve farklı bir tasarım ortaya çıkarmak için kullanabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her obje için sprey boyaları kullanabilirsiniz. Ahşap mobilyaların boyanmasında dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. İlk olarak boyama yapılacak nesnenin yüzeyini zımparalayarak pürüzsüz hale getirmenizi gerekmektedir. Sünger zımpara ile mobilyalarınızı zımparalayabilirsiniz. Zımpara işlemi bittikten sonra da fırça yardımı ile ya da nemli bez kullanarak temizleyebilirsiniz. Sonrasında ise mobilyalarınız üzerinden ton farklı varsa eğer astar olarak vurmayı düşünebilirsiniz. Bu sayede astar uygulaması yaparsanız yüzeyinde oluşan boluncuk ya da pürüzler varsa eğer tekrar zımpara kullanabilirsiniz. Tüm bu işlemleri bittikten sonra da spreyi iyice çalkalandıktan sonra uygulamasını sağlayabilirsiniz. Boyayı uygularken maske kullanmanızı da öneririz. Özellikle kapalı bir alan içerisinde boyamasını yapıyorsanız maske takılması gerekmektedir. Kullanımlarını sağlamadan önce de sprey boyayı sallarsanız eğer karışmasına yardımcı olabilirsiniz. Kutu içerisinde yer alan kullanım talimatları doğrultusunda da hareket ederseniz sizler için iyi olacaktır. Sprey boya ile uygulaması sırasında dik tutarak, yatay ya da dikey şekilde tek yönlü olarak uygulamanız gerekmektedir. Bu şekilde de boya yüzey üzerinde dalgalanmayı önlemiş olabilirsiniz. Boya işlemi bitince de soruna kurumaya bırakabilirsiniz.
 • Sprey Boya Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Genel yapıları itibari ile de oldukça kullanışlı ürünlerdir. Akrilik sprey boya çeşitleri birçok yüzey üzerinde kullanıma uygundur. Bunlara örnek olarak metal, cam, taş, plastik, seramik, ahşap, mukavva gibi yerler en yaygın olanları olacaktır. Tam akrilik sprey boya çeşitleri dış ve iç mekanlar için kullanılsa da iç mekanlar içerisinde kullanıma daha çok uygundur. Diğer sprey boya modelleri doğrultusunda düşündüğümüzde bu ürünlerin kokusu çok daha azdır. Genel olarak bakıldığında çok fazla hobi ve el sanatları alanlarında kullanımlarını görürüz. Aynı zamanda ahşap, alüminyum, taş, cam, kalın karton, metal gibi yüzeyler üzerinde de kullanımlarını görebilirsiniz. Kozalak boyama gibi işlemlerde de kullanımları sağlanan bu ürünler birçok alanda da tercih edilmektedir. Jant boyama işlemleri için de kullanımları bulunmaktadır. Tüm bu ürün modellerine elektromarketim.com üzerinden hemen ulaşabilir, en ucuz fiyat listeleri ile de hemen satın alabilirsiniz. Kaliteli ürün seçeneklerine sahip olan sprey boyalar ile en iyi sonucu sağlayın.
 • En İyi Sprey Boya Hangisidir?

  • Genel tasarımları bakımından birçok alan içerisinde tercih edilen ürünlerdir. Kullanımları oldukça yaygın olan pratik boya işlemleri için tasarlanmış ürünlerdir. Sprey boyalar ile birçok alanın boyamasını oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. En iyi sonucu sunacak olan ürün modellerine elektromarketim.com üzerinden bularak satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünler oldukça kullanışlı seçeneklere sahiptirler. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat seçenekleri ile en iyi sprey boya çeşitlerine bakabilirsiniz. Ekonomik ve keyifli bir alışveriş için hemen elektromarketim.com ‘a gelin.
  • Akçalı Sprey Boya

  • Birçok markanın üretmiş olduğu sprey boya modelleri bulunmaktadır. Fakat sektör içerisinde en çok kullanımı sağlanan Akçalı sprey boya çeşitleridir. Daha güzel bir boya tekniği sunuyor olmaları ile temiz bir sonuç bırakıyorlar. Akçalı sprey boya çeşitleri içerisinde pek çok ürün bulunmaktadır. Beyaz sprey boya modelinden tutun, mat siyah sprey boya ve aksrilik sprey boya gibi pek çok çeşidi görebilirsiniz. Akçalı boya ile oldukça temiz ve kolay bir çalışma sağlayabilirsiniz. Çeşitleri arasında jant boyası da bulunmkatadır. Otomotiv sektörü içerisinde de kullanım imkanı vardır. Tampon boyama işlemlerinde bu tür sprey boyalar rahatlık sunarlar. Açık gri boya çeşitleri ile emaye boyası da yapılabilmektedir. Tüm Akçalı sprey boya fiyatları sizler için en uygun seçenekler ile elektromarketim.com 'da bulunmaktadır. Hemen sitemiz üzerinden kolayca seçip, satın alabilirsiniz. 
  • Akfix Sprey Boya

  • Kullanımları bakımından oldukça kolay olan Akfix sprey boya modelleri ile birçok alanda rahatça çalışma imkanı sunar. Akfix sprey boya çeşitleri arasında gri sprey boya, kırmızı sprey boya, alüminyum boyası ve astar sprey boya gibi ürünler yer alır. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.