Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
 • Buji Ampul Çeşitleri ve Fiyatları

  • Ampul çeşitleri arasında yer alan birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bunlardan biri de buji ampul çeşitleridir. Kaliteli yapıları ile tasarruflu kullanım sağlanmaktadır. Buji ampuller kısa bir zaman içerisinde teknolojik gelişmelere uğramışlardır. Bu teknolojik gelişmeler ile farklı tasarım ve özelliklere sahip birçok ampul çeşitleri üretilmiştir. Aydınlatma sistemleri içerisinde yer alan bu ürünler oldukça kullanışlı olması ile tercih edilmektedir. Aynı zamanda LED buji ampul modelleri de olması ile ekonomik bir aydınlatma sağlamaktadırlar. Enerji tasarrufu sağlaması ile son derece etkili kullanımları bulunmaktadır. Güç seçenekleri bakımından birçok farklı buji ampul modeli bulunmaktadır. 3W değerinden 42W değerine kadar birçok farklı güç aralığına sahip modelleri vardır. Örnek olarak Cata 8w led e14 buji ampul çeşitleri bulunmaktadır. Duy tiplerine göre de birçok buji ampul çeşidi vardır. E14 led buji ampul bunlara bir örnektedir. Seçim aşamasında buna dikkat ederek satın almanız en sağlıklısıdır. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ampul çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilir, kaliteli seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz. En ucuz buji ampul fiyatları için kategori sayfamızı ziyaret edin.
 • Buji Ampul Nedir?

  • Şekil ve tasarım olarak bujiye benzedikleri için buji ampul olarak adlandırılmaktadırlar. Led ampul çeşitleri arasında yer alan ürünlerden biridir. Buji led ampul çeşitleri genel olarak tasarruflu ampul olmaları ile kullanıcıların tercih ettiği aydınlatma ürünleri arasında yer alırlar. Farklı bir tasarıma sahip olmaları sayesinde de oldukça ilgi görürüler. Özellikle tasarım açısından birçok yerde karşımıza çıkan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tasarruflu ampul tiplerinden biri olan bu ürünleri en ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
 • Buji Ampuller Neden Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları aydınlatma sistemleri için geçerlidir. Aydınlatma istenilen her alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Tasarruflu ampul modelleri oldukları için oldukça tercih edilmektedirler. Genel olarak buji ampul modelleri çoklu avize lambalarında kullanılmaktadır. Avizeler tasarım olarak dikkat çekici olmaları ile oldukça kullanışlıdırlar. Genel olarak daha dikkat çekici ve güzel bir görüntü olması sayesinde kullanışlıdırlar. Alev buji ampul ve kıvrık buji mum ampul gibi modelleri hem dekorasyon hem de güzel bir görünüm için tercih edebilirsiniz. Hemen elektromarketim.com ‘a girerek en ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
 • Buji Ampuller Neden Tercih Edilir?

  • Ekonomik ve tasarruflu bir kullanım sunmuş olmaları ile tercih sebebi haline gelmişlerdir. Kolay ve rahat kullanımları sayesinde oldukça kullanışlıdırlar. Genel olarak bu ürünleri birçok alanda tercih edebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm dekoratif buji ampul çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En kolay çözümler ve dekoratif tasarımları ile görsellik sunan bu ürünlere sayfamız üzerinden en uygun fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz. ACK, Cata ve Global markaların kaliteli aydınlatma ürünlerine de göz atabilirsiniz. Cata 5W led ampul çeşitleri için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımızdan yararlanarak keyifli bir alışverişin tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.