Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.

Buji Ampul Çeşitleri


Buji ampul, akkor ampule benzeyen fakat daha küçük tasarıma sahip olan ampul modelidir. Ampul modelleri arasında yer alan bu ampuller, ismini bujilere benzeyen filamentlerden alırlar. Buji çeşitleri, farklı güçlere ve ışık renklerine sahiplerdir. Tasarımları ise geleneksel ampul modellerinden daha farklıdır. Kıvrık modellerinden, halogen modellerine kadar birçok farklı tasarımları mevcuttur. Ayrıca, buji ampuller farklı duy tiplerine de sahiplerdir. Tüm buji ampullere Elektromarketim’den ulaşabilirsiniz.

     Kıvrık Buji Ampul


Kıvrık buji ampul, ince ve estetik tasarıma sahip bir buji ampul çeşididir. Kıvrık ampul denilmesinin sebebi ise uç kısımlarının kıvrık bir yapıya sahip olmasıdır. Avizelerden, lambaderlere kadar birçok alanda kıvrık led ampul kullanımı mevcuttur. Farklı ışık renklerine ve gerilimlere sahip kıvrık ampül modelleri Elektromarketim’de!

     Led Buji Ampul


Led buji ampul çeşitleri, led teknolojisi ile üretilen ampullerdir. Diğer modellerden farklı olarak buji led ampul içerir ve bu sayede daha uzun ömürlü kullanım sunarlar. Led teknolojisinin sağladığı enerji verimliliği açısından avantajlıdırlar. Genel olarak dekorasyon amaçlı kullanılan buji tipi led ampul çeşitleri birçok farklı modeli ile Elektromarketim’de. En uygun buji led ampul fiyatları ile buji ampullere sahip olmak için ziyaret edebilirsiniz.

     Halogen Buji Ampul


Halojen buji ampul dimmer özelliğine sahip ampul modelidir. Bu ampuller içerisinde halojen gazı bulunur ve tungsten filamentin buharlaşmasını engellerler. Böylelikle, filamentin ömrü uzar ve daha fazla parlak ışık üretirler. Tasarruflu ampul çeşitleri arasında yer alırlar. Elektromarketim üzerinden 28w halogen buji ampul ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz!

     Kıvrık Mum Buji Ampul


Kıvrık mum buji ampuller, estetik görünüme sahip olan buji ampullerdir. İnce duy mum ampul modelinde üretilirler ve alev şeklinde filamentleri bulunur. Led, halojen ve akkor olmak üzere çeşitli türleri mevcuttur. E14 ince duylu led mum ampul 3 watt ve diğer tüm modeller için Elektromarketim’e göz atabilirsiniz.

Teknik Özelliklerine Göre Buji Ampul Modelleri


Buji ampul çeşitleri, birçok alanda dekorasyon amaçlı kullanılan ampullerdir. Evlerden iş yerlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahiplerdir. Teknik özelliklerine göre çeşitlenen bu ampuller, farklı duy tipleri, güç seviyeleri ve renk seçenekleriyle kullanıcılara geniş bir yelpaze sunarlar. Elektromarketim’in ürün yelpazesi içerisinde farklı buji ampul duyu, renkleri ve güçlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

     E27 Buji Led Ampul


E27 buji led ampul çeşitleri, en yaygın olarak kullanılan ampul duyuna sahip modellerdir. Led teknolojisine sahip E27 led ampuller, enerji tasarrufu sağlarlar ve yüksek verimlilikte ışık yayarlar. Standart duya sahip ampul E27 kıvrık buji modelleri için Elektromarketim’i ziyaret edin ve uygun fiyatlardan yararlanın.

     E14 Buji Ampul


E14 buji ampul, E14 duy tipine sahip küçük ampul modelidir. E14 ampul çeşitleri dekoratif aydınlatma amacıyla tercih edilirler. Küçük modelleri sayesinde E14 duy tipine uyumlu olan avizelere ve lambaderlere takılabilirler. Elektromarketim’i ziyaret ederek, E14 led buji ampul modellerine sahip olabilirsiniz.

     5W Buji Ampul


5W buji ampul, 5 watt güce sahip olan buji ampul çeşididir. Farklı duy tiplerine sahip olabilirler ve farklı ışık renklerinde üretilirler. 5W güçte olan buji ampül çeşitleri, dekoratif aydınlatmalar için idealdir. Ayrıca, düşük güçte oldukları için daha az enerji tüketirler. 5W ampuller, en uygun fiyatlarıyla Elektromarketim’de.

     6W Buji Ampul


6W buji ampul, 6 watt güçteki ampul modelidir. Bu ampullerin, E27 veya E14 gibi farklı ampul duy ölçüleri bulunabilir. Beyaz ve günışığı gibi çeşitli ışık renklerine de sahiplerdir. Elektromarketim üzerinden 6W led E14 buji ampul günışığı olmak üzere tüm modellerini, tek tık ile kolayca satın alabilirsiniz.

     40W Buji Ampul


40W buji ampuller, 40 watt güç tüketen buji ampullerdir. Diğer watt değerlerine sahip modellere göre daha fazla güç tüketirler ve daha fazla parlaklıkta ışık verirler. Birçok kullanım alanında dekorasyon amaçlı olarak kullanılabilirler. Buji ampul beyaz 40W seçenekleri, uygun fiyat avantajlarıyla Elektromarketim’de.

     Beyaz Buji Ampul


Beyaz buji ampuller, doğal ve canlı beyaz ışık rengine sahiplerdir. Buji ampul beyaz modellerinde, soğuk, nötr ve sıcak beyaz olmak üzere farklı renk sıcaklıkları bulunur. Led buji ampul beyaz ışık rengine sahip modelleri, uygun fiyatlar ile Elektromarketim’den satın alabilirsiniz.

     Günışığı Buji Ampul


Günışığı buji cesitleri, gün ışığı renginde ışık üreten ampullerdir. Gün ışığına yakın ışık vererek, bulundukları ortamı doğal bir şekilde aydınlatırlar. Farklı renk sıcaklıklarında bulunabilirler ve aydınlatılacak ortama uygun seçilebilirler. Elektromarketim'in geniş ürün yelpazesi içinde tüm gün ışığı ampul modellerini bulabilirsiniz.

Buji Ampul Kullanım Alanları


Buji ampuller, dekoratif aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir kullanım alanına sahiptir. Özellikle ev ortamlarında dekor amaçlı kullanılırlar. Salonlar, yemek odaları ve oturma odalarında tavan lambaları veya avizelerde şık bir görünüm sağlamak için tercih edilirler. Aynı zamanda, yatak odalarında da kullanılabilirler. Ofisler ve iş yerleri de buji ampuller dekoratif amaçla kullanılır. Toplantı odalarında veya bekleme alanlarında lambader gibi şık aydınlatma armatürlerinde yer alırlar. Elektromarketim’e göz atabilir ve birbirinden çeşitli buji lamba modelleri ile aydınlatmalarınıza dikkat çekebilirsiniz.

Buji Ampuller ile Aydınlatmada Dekorasyon Yakalayın!

Buji Ampuller ile Aydınlatmada Dekorasyon Yakalayın!


Aydınlatma, bir mekanın atmosferini belirleyen en önemli unsurlar arasındadır. Aydınlatma amacıyla kullanılan buji ampuller, sadece ışık vermekle kalmaz, aynı zamanda dekoratif bir unsur olarak da kullanılabilir. Farklı şekil, boyut ve renkteki buji ampuller, çeşitli dekorasyonlara uyum sağlarlar.


Özellikle ev dekorasyonunda, buji ampuller estetik bir görünüm kazandırır. Örneğin, sarkıt lambalarda kullanılan değişik şekil ve boyuttaki buji ampulleri, salon veya yemek odası gibi alanlara şık bir hava katar. Aynı şekilde, vintage tarzda dekore edilmiş mekanlarda kullanılan eski tarzdaki kıvrık buji ampuller, nostaljik bir atmosfer yaratır. Ofis ve iş yerleri de toplantı odalarından resepsiyon alanlarına kadar çoğu yerde buji ampuller hoş bir görünüm kazandırır. Restoranlar, kafeler ve mağazalarda ise buji ampuller hoş bir atmosfer oluştururlar.

En İyi Buji Ampul Markaları


Buji ampuller birçok farklı marka tarafından, çeşitli renk ve ampul ölçüleri ile üretilirler. Bu markalar arasında yer alan en iyi buji ampul markaları ise ürettikleri ampullerde kaliteli malzemeler kullanılırlar. Böylelikle, ampuller uzun süreler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilirler. ACK, Global, Noas ve Cata gibi aydınlatma markaları, buji ampul üretiminde en iyi markalar arasında bulunurlar. Tüm en iyi markalara, Elektromarketim üzerinden ulaşabilir ve buji ampulleri uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

     ACK Buji Ampul


ACK buji ampuller, kaliteli aydınlatma sağlayan enerji tasarruflu ampullerdir. Yüksek performansa sahip ACK buji ampul rustik ve modern aydınlatma amaçları ile sıkça kullanılır. Elektromarketim’den ACK buji ampul rustik beyaz ve gün ışığı seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

     Global Buji Ampul


Global buji ampuller, çeşitli duy tipleri ve güç seçenekleriyle farklı aydınlatma ihtiyaçlarını karşılarlar. Global markası çeşitli buji ölçüleri ve renk seçenekleri ile birçok alanda kullanılabilir. Elektromarketim’den Global markalı ampuller arasından ihtiyacınıza ve tercihinize uygun olanı seçerek aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

     Noas Buji Ampul


Noas buji ampuller şık tasarımlara ve enerji verimliliğine sahip ampullerdir. Birbirinden farklı renk ve tasarım seçenekleri ile farklı dekorasyonlara uygun alternatifler sunarlar. Noas marka alev buji ampul ve diğer tüm modelleri Elektromarketim’de bulabilirsiniz.

     Cata Buji Ampul


Cata buji ampuller, farklı duy tipleri ve güç seviyelerinde üretilirler. Cata buji led ampul modelleri, yüksek verimlilikte çalışan ve aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan modellerdir. Farklı ışık renk tonları ve tasarımları ile Cata led buji ampul çeşitleri, birçok aydınlatma ihtiyacına cevap verirler. Tüm Cata marka aydınlatma ürünler için Elektromarketim’e göz atmanız yeterli. Birbirinden uygun ampul çeşitleri ve fiyatları için hemen ziyaret edebilirsiniz.

Popüler Cata Buji Ampul Çeşitleri


Cata markası, popüler aydınlatma ürünleri ile birçok mekanda tercih edilen bir markadır. Evlerden, iş yerlerine kadar Cata markalı ampullerin kullanımını görmek mümkündür. Popüler aydınlatma ürünleri arasında buji ampul çeşitleri de yer almaktadır. Elektromarketim, popüler Cata buji ampullerini, uygun buji fiyatları ile satın almanızı sağlar. Elektromarketim ile sıkça tercih edilen aydınlatma ürünlerine kolayca ulaşabilir ve güvenli ödeme seçenekleriyle satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

     Cata CT-4062 4W E14 3200K Günışığı Buji Ampul


Cata CT-4062 4W E14 3200K günışığı buji ampul, kıvrık tasarımıyla kullanıldığı her alana dekoratif bir hava katar. Günışığı rengindeki kaliteli aydınlatmasıyla ortamlara sıcaklık ve doğallık kazandırırken, yaydığı ışık kamaşma gibi rahatsız edici etkilere yol açmaz. Cata CT 4062, E14 duy tipi ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Evlerden iş yerlerine kadar birçok farklı alanda tercih edilebilir.

     Cata CT-4079 7W E14 6400K Beyaz Led Buji Ampul


Cata CT 4079 7W E14 6400K beyaz led buji ampul, kaliteli aydınlatma sunan bir buji ampul modelidir. Cata CT 4079 led buji ampul beyaz renkte yüksek kaliteli ışık yayar. E14 duy tipine ve SMD lede sahiptir ve birçok alanda kullanılır. Cata CT 4079 fiyat açısından her bütçeye uygun olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir.

     Cata CT-4083 8W E14 3200K Günışığı Led Buji Ampul


Cata CT 4083 8W E14 3200K günışığı led buji ampul, kaliteli aydınlatma sağlayan bir ampuldür. SMD Led teknolojisiyle üretilmiş olan CT4083, günışığı renginde bir ışık yayarak ortamlara doğal bir atmosfer katar. E14 duy tipine sahip olmasıyla birlikte geniş bir kullanım alanına hitap eder. Cata 8 watt led buji ampul modelleri arasında yer alan CT4083 modeline Elektromarketim’den ulaşabilirsiniz.

     Cata CT-4076 5W E14 6400K Beyaz Led Buji Ampul


Cata CT 4076 5W E14 6400K beyaz led buji ampul, uzun ömürlü bir buji ampul modelidir. CT 4076, SMD led teknolojisiyle üretilir. E14 duy tipine sahip olmasıyla birlikte kolayca monte edilebilir ve kullanımı pratiktir. Cata CT 4076 led buji ampul beyaz renkte ışık yayar, böylece bulunduğu ortama berrak bir aydınlık katar.

     Cata CT-4080 7W E14 3200K Günışığı Led Kıvrık Buji Ampul


Cata CT 4080 7W E14 3200K günışığı led kıvrık buji ampul, zarif kıvrık tasarımıyla kullanıldığı alana dekoratif bir hava katar. Buji ampul, SMD ledlere sahiptir, böylece yüksek kaliteli aydınlatma sağlar ve günışığı rengindeki ışığıyla ortamı aydınlatır. Yaydığı ışık kalitesiyle kamaşma gibi istenmeyen etkilere yol açmaz.

     Cata CT-4084 8W E14 3200K Günışığı Ledli Kıvrık Buji Ampul


Cata CT 4084 8W E14 3200K günışığı ledli kıvrık buji ampul, modern ve şık bir tasarıma sahiptir. Özellikle kıvrık buji ampul tasarımı, ampulün kullanıldığı alana dekoratif bir hava katar. SMD ledli olması, yüksek performans ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Günışığı rengindeki kaliteli aydınlatmasıyla, ortama doğal ve aydınlık bir atmosfer kazandırır.

En Uygun Buji Ampul Fiyatları


Buji ampul fiyatları, ampulün duy tipine, ışık rengine ve gücüne bağlı olarak belirlenir. Örneğin, led buji ampul fiyatları, diğer geleneksel buji ampullere oranla daha fazla olabilir. Çünkü led aydınlatma hem daha verimli hem de daha enerji tasarruflu aydınlatma modelidir. Elektromarketim’de ise tüm buji fiyat seçenekleri uygundur ve her bütçeye hitap edecek şekildedir. Siz de bütçenize uygun bir buji ampul bulabilir ve hızlı teslimat avantajıyla kısa sürede ampullere ulaşabilirsiniz.

Neden Elektromarketim'den Almalıyım?


     Elektromarketim'den çeşitli ışık renklerine ve güçlerine sahip tüm ampulleri, bütçenize uygun fiyat fırsatları ile satın alabilirsiniz.


     Elektromarketim'den, tercih ettiğiniz ödeme seçeneğiyle, istediğiniz buji ampul siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz.


     Elektromarketim'in Elektrotoptan sistemi, toplu alımlarınız için size fiyat avantajları sunan bir çözümdür. Buji ampullerinizin toplu alımlarında, özel fiyat teklifleriyle daha uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.


     Elektromarketim, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, her talep ve sorunuza özenle yanıt veren bir müşteri hizmetleri ekibine sahiptir.


     Elektromarketim'in Bişeysorcaktım sistemine giriş yaparak “buji neden çatlar?” gibi tüm teknik ve teorik sorularınızı sorabilirsiniz.

Buji Ampuller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Buji ampul ne demek?

  • Buji ampul nedir? Buji ampul, ismini bujiye benzeyen filamentlerden alan bir ampul modelidir. Diğer ampullerden daha ince ve küçük bir yapıya sahiplerdir.
 • Sarı buji ampul kaç derece ısı verir?

  • Sarı buji ampulün yaydığı ısı derecesi, sahip olduğu watt değerine bağlı olarak değişir. Watt değeri yükseldikçe, ampulün ısı derecesi de yükselir.
 • E14 buji ampul kaç watt?

  • E14 buji ampuller, 3 watt olmak üzere çeşitli watt değerlerinde bulunabilirler.
 • Buji ampul rustik ampul aynı mı?

  • Buji ampul ile rustik ampul aynı değildir. Ancak, buji ampullerin rustik ampullere benzeyen modelleri mevcuttur. Teknik olarak çeşitli farklılıklara sahiplerdir.
 • Buji ampuller led mi?

  • Buji ampul led olabilir ancak her modeli ledli değildir. Akkor ve halojen modelleri de vardır.
 • Buji ampul ne kadar?

  • Buji ampullerin ne kadar olduğu, ampul modeline, watt değerine ve ışık renklerine göre değişir. Ledli buji ampuller, diğer modeldeki buji ampullerden daha yüksek fiyatlı olabilir. Her modelin fiyatlandırması farklı olarak yapılmaktadır.
 • Buji Ampuller Neden Tercih Edilir?

  • Buji ampullerin tercih edilmesindeki en büyük etken estetik açıdan hoş ve şık görünüme sahip olmalarıdır. Nostaljik ve zarif görünüm sunarlar ve dekoratif aydınlatma açısından ideallerdir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.