Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
 • Flap Disk Çeşitleri ve Fiyatları

  • Flap diskler, kesici ve aşındırıcı çeşitleri içerisinde yer alan ürünlerden biridir. Geniş uygulama alanına sahip olup, genellikle bu malzemelerin zımparalanması ve polisajlanması işlerinde kullanımı tercih edilmektedir. Flap diskler şekillerine ve kum yapılarına göre çeşitlere ayrılır. Şekillerine göre flap diskler; konik ve düz tabaklı flap disklerdir. Kum yapılarına göre ise kaba ve ince seramik, zirkonyum ve alüminyum oksit olup farklı kum sayılarında üretilmişlerdir. Üzerinde çalıştığınız iş malzemesine uygun flap disk modelini tercih ederek daha güzel yüzeyler oluşturabilir, rahat ve kolay kullanımlar sağlayabilirsiniz. Flap disk çeşitleri ve fiyatları için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret ederek sizin için en uygun ürünleri en ucuz fiyatlar ile güvenle satın alabilirsiniz.
 • Flap Disk Nedir?

  • Flap diskler, üst üste gelen flaplardan oluşan çok katmanlı aşındırıcı modelidir. Uygulamaları bakımından zımpara çeşitleri içerisinde de değerlendirebileceğimiz flap disklerin ortasında mesnet plakası, bunun etrafında da zımparalama işlerinde kullandığımız flap katmanları bulunur. Flap tabakası aşındırıcı minerallerden oluşur ve zımparalama işlerinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Ayrıca polisajlamada da oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkaran bu disk modellerinin kullanım alanları, tasarımları ve kum yapıları bakımından farklı çeşitleri bulunur. Sahip oldukları özelliklere göre ahşap, plastik, inoks, paslanmaz çelik malzemelerde kullanım sağlanabilir. Bunların yanı sıra metal ve demir içermeyen metaller üzerinde yapılacak çalışmalarda da flap disk kullanımı tercih edilebilir. Bu diskler sayesinde çalışma malzemelerinizin yüzeylerini eşitleyebilir, dilediğiniz çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.
 • Flap Disk Ne İşe Yarar?

  • Geniş kullanım alanına sahip olan flap diskler, çeşitli iş malzemeleri üzerinde çalışmanıza olanak sağlar. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilirler ve oldukça kullanışlı ürünlerdir. Farklı şekillerde ve kum yapılarında üretilmiş olan modelleri sayesinde birçok malzeme üzerinde çalışma imkanı sunan çok yönlü ürünlerdir. Flap diskler ile talaş kaldırmadan zımparalama işlemlerini gerçekleştirebilir, yüzey eşitleme ve pürüzsüzleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca metal imalatında kaynak işlemleri sonucu ortaya çıkan çapakların temizlenmesi de flap diskler ile oldukça kolaydır. Sahip oldukları aşındırıcı kumlar bakımından birçok işlem için uygun modelleri bulunan flap diskler, kullanıcıyı yormadan kısa süre içerisinde başarılı sonuçların ortaya çıkarılmasında önemli rol oynar.
 • Flap Disk Nerelerde Kullanılır?

  • Flap diskler genellikle metal malzemelerin üretiminde pek çok aşamada kullanılan ürünlerdir. Kaynak çapaklarının alınması, malzemelerin yüzeylerinin eşitlenmesi, temizlenmesi ve polisajlanması işlerinde sıklıkla tercih edilir. Bunun yanı sıra plastik ve ahşap malzemeler üzerinde gerçekleştirilecek çalışmalarda da kullanımı tercih edilmektedir. İnox, paslanmaz çelik, metal ve demir içermeyen metallerin zımparalanması ve polisajlanması işlemlerinde flap diskler kullanılabilmektedir. Üzerinde çalışacağınız malzemeye en uygun flap disk modeli ile sizler de dilediğiniz çalışmaları hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel çalışmaların yanı sıra amatör kullanımlarda da tercih edilen flap disk modellerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin teknik özelliklerini kolayca karşılaştırarak sizler için en uygun özelliklere sahip olan flap disk modellerini en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 • En İyi Flap Disk Hangisidir?

  • Aşındırıcı çeşitlerinden biri olan flap diskler, kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilecek tasarım ve özelliklere sahip çok yönlü ürünlerdir. Zımparalama ve polisajlama işlerinde sıklıkla tercih edilen bu ürünlerin, çeşitli malzemeler üzerinde yapılacak çalışmalara uygun modellerini bulunmaktadır. Kullanıcı memnuniyeti ve yüksek kaliteli yapılarının yanı sıra uygun fiyat avantajı ile Makita markasına ait flap diskler ön planda yer almaktadır. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bu ürünleri, yapacağınız çalışmalara ve iş malzemelerinize uygun şekilde tercih etmeniz oldukça önemlidir. Böylece temiz ve başarılı çalışmalar gerçekleştirebilir, flap disklerden en yüksek verimi elde edebilirsiniz. Elektromarketim.com ‘u tıklayarak en iyi flap disk modellerine erişebilir, sizin için en uygun ürünlere en ucuz fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.