Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
 • Endüstriyel Switch Çeşitleri ve Fiyatları

  • Switch çeşitleri içerisinde birçok farklı ürün bulunmaktadır. Farklı uygulamalarda da kullanılırlar. Çeşitler içerisinde otomasyon ve haberleşme alanında birçok farklı kullanım kolaylığı sağlayan ve üzerinde bulunan birçok anahtar ile de güvenli olarak da ağ paylaşımına olanak sunar. Bu modeller yönetilebilir ve yönetilemez olarak ikiye ayrılmaktadır. Özellikleri bakımından komplike uygulamalarda ya da kontrolün daha çok sağlanması için yönetilir switch kullanılmaktadır. Uzun vadede bakıldığında switch kullanımı söz konusu olacaksa yönetilebilir switch modelinin tercih edilmesi daha uygun olacaktır. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile endüstriyel switch modellerine ulaşabilirsiniz. En ucuz endüstriyel switch fiyatları ile bu ürünlere ulaşarak satın alabilir, birçok alan içerisinde kullanabilirsiniz. Hem güvenli hem de ekonomik bir alışverişin tadını elektromarketim.com üzerinden çıkarabilirsiniz.
 • Endüstriyel Switch Nedir?

  • Yapıları bakımından endüstriyel switch ürünleri mobese, askeri projeler, otomasyon gibi alanlar içerisinde kullanımları görülmektedir. Bu ethernet anahtarları standart bir ethernet anahtarının tüm işlevlerini yerine getirmektedir. Bununla beraber çalıştıkları bölgeye göre de ek özellik katarlar. Endüstriyel ethernet anahtarları genel olarak geniş bir sıcaklık aralığında çalışmaktadır. Çalışma sıcaklığı bazı ürünler üzerinden -10/+60 derece, bazı özel uygulamalarda da -40/+85 derece aralığında olur. Endüstriyel switch anahtarları kriterleri arasında yer alan ise EMC uyumlu olmasıdır. Özellikle şalt sahası uygulamasında EMC uyumluluğu oldukça önemlidir. EMC koruması Level2 ile Level4 arasında değişkenlik göstermektedir. Şalt sahalarında kullanımları sağlanacak olan ürünlerde EMC Level4 mutlaka bakılması gereken bir maddedir.
 • Endüstriyel Switch Nasıl Kullanılır?

  • Özellikleri açısından genellikle DIN tipi raylara monte edilecek şekilde dizayn edilmişlerdir. Genel olarak soğutulması pasif yöntemler ile sağlanmaktadır. Endüstriyel switch modelleri fan olmasa da kullanılabilmektedir. Endüstriyel switch enerji beslemesi için genel olarak DC belme kaynaklarını kullanmaktadır. Bu ethernet anahtarları 9 VDC’den 100 VDC’ye kadar farklı voltajlar ile beslenmektedir. Bazı uygulamalarda ise Ethernet anahtarının iki farklı güç kaynağından beslenmesi gerekebilmektedir. Endüstriyel ethernet anahtar üzerinde alarm çıkışı için röle bulunması da tercih edilmektedir. Bu röle çıkışı RTU ya da PLC üzerindeki dijital I/O üzerine bağlanarak arıanın kaydı tutulabilmektedir. Endüstriyel ethernet anahtarlarda yöntemim için de genel olarak SNMP protokolü kullanılmaktadır.
 • En İyi Endüstriyel Switch Hangisidir?

  • Genel tasarımları bakımından endüstriyel switch çeşitleri farklı özellik ve tasarıma sahiptirler. Bu sayede de birçok alan içerisinde kullanılabilir durumdalar. İstek ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak kullanacağınız elektrik devresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde de en iyi endüstriyel switch kullanımı sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Hemen elektromarketim.com ‘a gelin ve fırsatlarımızdan yararlanın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.