Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Motor Çeşitleri ve Fiyatları Nelerdir?

  • Bahçe makineleri içerisinde birçok ürün modeli bulunmaktadır. Bahçe motoru da bunlar arasında yer almaktadır. Motor çeşitleri farklı kullanımlara sahip olan ürünlerdir. Genel olarak bahçe motorları olarak da bilinirler. İhtiyaç duyulan birçok alanda kullanımları olması ile belirli bir alanda kullanımları bulunmaz. Son derece kaliteli markaların ürünleri olmaları ile üstün kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmışladır. Yapıları bakımından oldukça tercih edilen bu ürünler ile birçok alanın motor ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Dizel motor ve benzinli motor çeşitleri ile birçok alanda rahatça kullanım sağlayabilirsiniz. Motor yağları ile de kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
  • Elektromarketim.com üzerinden en ucuz motor fiyatları ile bulabilir, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile de sahip olabilirsiniz. En kaliteli ürün çeşitleri arasından seçim yaparak alacağınız motorlar ile yüksek performansın tadını çıkarın. Son derece kaliteli kullanım imkanları ile verimli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.
 • Motor Nasıl Çalışır?

  • Çalışma prensipleri bakımından birçok farklı örnek verilebilmektedir. Genel olarak içten yanmalı olarak da adlandırılan ürünler bulunmaktadır. Hepsi farklı bir çalışma sistemine sahip oldukları için aynı prensip doğrultusunda hareket etmezler. Genel olarak ipli modelleri bulunmaktadır. İpini çekerek çalıştırılan motor sistemine sahiptirler. Rahat ve kolay bir kullanım olması sayesinde kullanıcıları da memnun bırakılar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz motor fiyatları ile satın alarak bu ürünlerin kullanımını sağlayabilirsiniz.
 • Motor Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında birden fazla model bulunur. Hepsi aynı amaç için tasarlanmış olsalar da çalışma prensipleri ya da kullanımlarında farklılıklar bulundurmaktadır. Örnek verecek olursak benzinli motor ve dizel motor modelleri bulunur. Bahçe motoru olarak kullanımı sağlanan ürünlerdir. Aynı zamanda bahçe sulama motoru olarak da bilinmektedirler. Bahçe motorları performans açısından yüksek verime sahip olup, kullanıcılara rahat çalışma sunar.
  • Bahçe çapa motoru ve bahçe sürme motoru olarak çeşitlerini duyabilirsiniz. Tarım arazilerinden bahçe biçme motoru ya da patpat bahçe motoru sıkça karşımıza çıkmaktadır. Üstün performansları ile sizlere hem verim hem de pratik çalışma sunarlar. Bunlar farklı enerji kaynaklarına sahip olan ürünlerdir. Biri benzin ile çalışırken diğeri ise dizeldir. Genel olarak çalıştırma şekilleri ve teknik özelliklerinde de farklı modelleri bulunur. İpli çalıştırma sistemi ya da düğme ile çalışan çeşitleri ile kullanışlıdırlar. Birden fazla seçenekli olmaları da kullanıcılar için daha iyi olmaktadır. Kullanım sağlanacak olan alanın isteği ve ihtiyacına bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz teknik özelliklere sahip olanı seçerek de daha kaliteli bir kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Yüksek performans ve verim sunan bu ürünleri en ucuz fiyatlar ile elektromarketim.com üzerinden hemen satın alabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak en uygun fiyatlar ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayın.
 • Benzinli ve Dizel Motor Farkı Nedir?

  • Benzinli motor ve dizel motor arasındaki en büyük fark yakıtlarının farklı olmasıdır. Benzin mazota göre çok daha hafif olup, daha hızlı tutuşmaktadır. Mazot ise daha zor tutuşmakla beraber hacmi bakımından da benzine göre daha fazla enerji sağlamaktadır. Bu şekilde yük taşımak ve uzun çalışmalar için mazotlu motor sistemleri hızlı ivme ve sürat için benzinli motor kullanılır.
 • Benzinli Motor Nedir?

  • Benzinli motor çeşitleri yapıları bakımından içten yanmalı motor modelindedir. Yakıtı benzin olması ile benzinli motor adı verilmektedir. Benzinli motor çalışma prensibi bakımından dizel motor özelliklerinden farklı olarak karbüratör denilen düzenek ile sıvı olarak değil de buharlaşıp hava ile karışıp silindire girmektedir. Bu şekilde benzinin oksijen ile oluşturmuş olduğu karışım sayesinde yanma işlemi gerçekleşmektedir. Benzinli motor yağı da kullanım gerektirebilir. Benzinli su motoru ya da benzinli küçük motor çeşitleri gibi ürünler bulunmaktadır. Mini benzinli motor çeşitleri ile pek çok alanda rahat çalışma imkanı sunabilirsiniz. Benzinli motor fiyatları için elektromarketim.com ‘a gelebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Benzinli su motoru fiyatları için fırsat ve kampanyaları da kaçırmayın.
 • Dizel Motor Nedir?

  • Dizel motor modelleri; içten yanmalı şekilde çalışan bir motor tipidir. Daha geniş bir tanım ile dizel motor çeşitleri oksijen içeren bir gazın sıkıştırılmasıyla çalışır. Dizel motorlarda yakıtın ateşlenmesi nasıl olur diyecek olursanız da yüksek basınç ve sıcaklığa ulaştığında ise silindir içerisine püskürtülen yakıtın alev alması ve patlaması şeklinde çalışan motor tipine sahiptir. Dizel motor çalışma prensibi bu şekildedir. Genel olarak dizel su motoru gibi çeşitleri bulunur. Tarım ve bahçe alanlarında dizel çapa motoru çeşitlerini de görebilirsiniz.
 • En İyi Motor Hangisidir?

  • Genel olarak kullanım alanlarına bakıldığında birbirlerinden ayrılan ürünler olmaları ile farklılıklara sahiplerdir. Motor satın alırken seçim aşamasında bazı durumlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanım sağlayacağınız alanın isteğine bağlı olarak ihtiyaçlarını göz önüne almalısınız. Bu şekilde seçim yaparsanız en iyi kullanımı sunan motor çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Teknik bakımdan da birbirlerinden farklı olan birçok ürün bulunması ile bu özelliklere dikkat etmeniz gerekmektedir. Kaliteli kullanım sunan ürünler ile oldukça kullanışlı ve yüksek performanslı bir çalışma alanı sağlayabilirsiniz. Kama ve Lutian gibi kaliteli markaların ürünlerine en uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere en uygun fiyat listeleri ile sahip olabilir, yüksek verimlilik ile kullanabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızı kaçırmadan hemen satın alın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.