Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Şerit Metre Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından birçok alan içerisinde tercih edilen ürün modelleridir. Genel olarak yapıları bakımından da birçok alan içerisinde yer alırlar. Sürekli kullanıma uygun olan modelleri olmaları ile birçok alanın ölçüm işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Şerit metre ile kolay bir ölçüm işlemi yapabilirsiniz. Metre veya şerit metre modelleri metraj ölçme işlemleri sayesinde amaçları bakımından üretilmiş bir alettir. Plastik ya da kumaş gibi materyaller kullanılarak üretilmiş olmaları ile esnek yapıya sahip olan metreler için de daha çok mezura olarak tabir edilebilmektedir. Mezuranın da her iki ucunda bulunan bir metal parça vardır. Kullanımları bakımından şerit metre modelleri bir yüzünde cm diğer yüzünde ise inç oranlarını göstermektedir. Kolay ve rahat bir uygulaması bulunmaktadır. Bu sayede de ölçüm işlemlerinizi oldukça pratik bir şekilde halletmenize neden olurlar. Kullanım alanları bakımından çeşitlere sahip olmaları ile birçok alanın ölçümlerini rahat bir şekilde halledebilirsiniz. Genel olarak küçük alanların ölçümlerinde kullanılan şerit metre modellerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, en ucuz şerit metre fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemlerimizden yararlanarak, hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • Şerit Metre Nedir?

  • Bu tür ölçü aletleri daha rahat bir kullanım imkanı sağlaması ile pratiklik sunarlar. Genel olarak şerit metre modelleri inşaat sektörleri ve atölye alanlarında imalat çalışmaları için tercih edilmektedir. Marangozluk, harita mühendisliği, kanal, alt yapı ve yol gibi işlemlerde sıklıkla kullanımları sağlanabilmektedir. Genel olarak bu ürünleri kaliteli yapıları ile birçok alan içerisinde kullanabilirsiniz. Üretimleri esnasında üstün kaliteli materyaller kullanılması sayesinde uzun ömürlü bir çalışma ömrü sağlarlar. Sürekli kullanım imkanları ile de birçok alan içerisinde tercih edilebilirler. Kaliteli şerit metre modelleri ile en iyi kullanım imkanını sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere kolayca ulaşarak satın alabilir, üstün kaliteli şerit metre fiyatları ile de sahip olabilirsiniz. En uygun fiyatlı şerit metre çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.
 • Şerit Metre Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımları genel olarak ölçümleri sağlanacak olan nesnelerin üzerine tutularak yapılmaktadır. Şerit tasarımları ile kullanımlarını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Şerit metre modelleri bildiğimiz gibi metre bazlı olarak ölçüm yapabilen bir tasarıma sahiptir. Mekanizması şerit şeklinde olması ile sarılma sureti ile taşınabilir ve kolay kullanılabilir haldedir. Bu sayede de daha pratik bir kullanım imkanı sunarlar. Oldukça pratik bir kullanımı olan rahat bir ölçüm aracıdır. Otomatik olarak geri sarma mekanizması olan çelik şerit metre modelleri ile kullanımları tek elle rahatlıkla sağlanabilmektedir. Şerit metre modelleri oldukça geniş bir segmen içerisinde ve çok sayıda meslek grubunda kullanımları bulunmaktadır. Kullanım alanları bakımından şerit metre modelleri pek çok sektör içerisinde yer almaktadır. Fakat bazı sektörler şerit metre modellerini olmazsa olmaz bir ekipman olarak görmektedir. Kolay taşınabilir olmaları ile hep yanlarında bulundurulan bir ölçü ekipmanıdır. Çelik şerit metre modelleri en çok elektrikçi, mühendislik dalları, montajcılar, haritacılar, demirciler ve marangozlar gibi sektörde çalışan kullanıcılar tercih etmektedir. Tasarımları bakımından çoğunlukla irili ufaklı birçok yapı marketlerde bulunurlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz şerit metre fiyatları ile satın alarak, uzun ömürlü kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Şerit Metre Hangisidir?

  • Genel yapıları bakımından her alana uygun bir tasarıma sahiptirler. Sürekli kullanıma uygun olan modelleri olmaları ile kullanıcılara da rahatlık sunarlar. Kolay taşınabilir ve kullanılabilir olmaları ile şerit metre çeşitleri çalışma alanlarında pratiklik kazandırmaktadırlar. Genel yapıları bakımından birçok alan içerisinde bu ürünleri görerek satın alabilirsiniz. En ucuz çelik şerit metre fiyatları ile satın alabilir, güvenli ödeme yöntemleri ile de kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
//Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.