Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
 • Elektrikli Isıtıcı Nedir?

  • Elektrikli ısıtıcı, elektrik enerjisiyle çalışan ve ısıtma görevi gören ısıtıcı çeşitlerindendir. Isıtıcılar içerisinde yer alan elektrikli ısıtıcılar, ev içerisinde kullanıma uygun olarak üretilirler. Bu sebeple ev tipi ısıtıcı olarak da adlandırılırlar. Elektrikli ısıtıcı ürünlerine, elektrikli soba da denmektedir. Elektrikli ısıtıcılar kendi içerisinde farklı modellere ayrılmaktadır.
 • Elektrikli Isıtıcı Modelleri Nelerdir?

  • Elektrikli soba çeşitleri; fanlı, infrared ve yağlı radyatör olarak farklı modellere ayrılmaktadır. Fanlı ısıtıcı soba modeli, içerisindeki fan sistemi ile bulunduğu havayı ısıtmaktadır. Duvar tipi fanlı ısıtıcı ürünleri de fanlı ısıtıcı modelleri içerisine girmektedir. Infrared ısıtıcı modeli, ısıyı kızılötesi ışınlar yayarak verir ve bulunduğu havayı değil, dönük olduğu noktayı ısıtır. Yağlı radyatör modeli, rezistans sistemi ile ortaya ısı çıkarır ve çıkan ısı yağ tarafından korunarak, peteklerde dolaşır. Bu sayede ısıtma işlemi gerçekleşir.
 • Elektrikli Isıtıcı Ne Kadar Yakar?

  • Elektrikli ısıtıcılar güçlerine ve güç kapasitelerine göre enerji yakarlar. Elektrikli ısıtıcı soba modellerinin hepsi farklı özelliklerde olduğu için hepsinin yaktığı enerji miktarı da farklıdır. En az yakan elektrikli ısıtıcı, kullanım alanına uygun güçlerde olan ve uygun ısıyı yayandır.
 • Elektrikli Isıtıcı Tasarruf Sağlar mı?

  • Elektrikli ısıtıcılar, kullanım alanına uygun ve gerekli ısıyı verdikleri sürece tasarruf sağlarlar. Derece ayarlaması yapılmasına olanak sağlayan elektrikli ısıtıcılara, tasarruflu elektrikli soba denilebilir. Ayarlanabilir olmaları sayesinde ideal sıcaklığa ulaşılır ve fazla enerji yakılmasının önüne geçilir. Aynı zamanda, tasarruf sağlamak için en az elektrik harcayan ısıtıcı ürünleri araştırılmalı ve seçilmelidir.
 • Elektrikli Isıtıcı Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

  • Elektrikli ısıtıcı çeşitleri genellikle ev gibi iç mekanlarda kullanıma uygun olarak üretilirler. İş yerleri, ofisler, evler vb. kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılırlar. Bazı modelleri ise hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Infrared ısıtıcılar da bu modeller arasındadır. Elektrikli infrared ısıtıcılar kafelerde, bahçelerde ve çeşitli dış mekanlarda kullanılabilmektedir.
 • En İyi Elektrikli Isıtıcı Hangisidir?

  • En iyi elektrikli ısıtıcı, ihtiyaca göre seçilen ve az enerji tüketen ısıtıcıdır. Elektrikli ısıtıcı seçmeden önce kullanım alanı belirlenmeli ve o alanı ideal derecelerde ısıtacak ürünler araştırılmalıdır. Tüm özellikler araştırıldıktan ve belirlendikten sonra elektrikli ısıtıcı alınmalıdır. Elektrikli ısıtıcı fiyatları da özelliklerine göre değişiklik gösterir. Birçok marka tarafından elektrikli ısıtıcı ürünleri üretilmektedir. Evotech markası da bu markalar içerisinde yer alır. Elektromarketim.com üzerinden elektrikli ısıtıcı ve sanayi tipi ısıtıcı ürünlerine, uygun fiyat seçenekleri ile ulaşmak mümkündür.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.