Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
 • Torna Tezgahı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel kullanımları bakımından oldukça kullanışlı seçeneklere sahiptirler. Endüstriyel ürünler arasında yer alan torna tezgahları kullanım şekilleri bakımından hem amatör hem de profesyonel model seçeneklerine sahiptirler. Metal ve makine sektöründe çalışan birçok kullanıcının tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Farklı çeşitleri ile kullanım alanları geniştir. Çeşitlerine örnek olarak universel torna ve masaüstü torna modellerini söyleyebiliriz. İkisi de oldukça kullanışlı seçeneklere sahip olması ile birçok alanda karşımıza çıkan ürünlerden biridir. Torna tezgahı kullanımları bakımından kullanıcıları memnun ederek çalışma ortamının verimini sağlarlar. Tüm torna tezgahı çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en uygun fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz. En ucuz torna tezgahı fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanımın tadını çıkarın.
 • Torna Tezgahı Nedir?

  • Torna tezgahları; kendi ekseni etrafında dönen metal ya da yapay malzemeler üzerinde doğrusal bir şekilde hareket eden kesici takıma sahip olan bir makinedir. Bu kesici takım yardımı ile talaş kaldırma işlemlerine tornalama denmektedir. İşin yapılmasını sağlayan makine sistemine de torna tezgahı adı verilmektedir. Torna tezgahları yapıları bakımından çeşitliklere sahip olup ihtiyaç duyulan her işlem için uygun bir modeli bulunur. Çeşitlerine universal torna tezgahı ve masaüstü torna tezgahı gibi örnekler verebiliriz. Universel torna tezgahı; tüm işlemleri yapabilen ve çok amaçlı şekilde geliştirilmiş bir torna makinasıdır. Delik delme, vida açma, yatay, düşey ve açı verilerek talaş kaldırma işlemleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Tüm çeşitleri oldukça kullanışlı seçeneklere sahiptir. Hepsine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşarak, en ucuz fiyat listeleri ile de satın alabilirsiniz.
 • Torna Tezgahı Çalışma Prensibi Nedir?

  • Çalışma prensibi açısından farklı birçok seçeneğe sahiptirler. Seçenekleri arasında birçok farklı modeli de görebilirsiniz. Birçok kullanım şekline sahip olan modelleri ile geniş bir işlem yelpazesi de bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılara kullanım alanları bakımından rahatlık sunarlar. Her işlem için uygun çalışma prensiplerine sahip olan ürün modelleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de sahip olabilirsiniz.
 • Torna Tezgahı Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları açısından birçok örnek verilebilmektedir. Genel olarak endüstriyel ürünler arasında yer alan bu ürünleri birçok alanda tercih edebilirsiniz. Sanayi tesisleri, fabrika, atölye ve hobi atölyeleri olarak örnekler verebiliriz. Tüm bu alanların hepsinde kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Torna tezgahları hem çalışma şekli olarak hem de verimlilik anlamında sizlere rahatlık sunacaklardır. Craft markasının ürün çeşitleri oldukça kaliteli olup, dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptirler. Dayanıklı ve sağlam yapıları sayesinde birçok alanda kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilir ve uzun ömürlü kullanabilirsiniz.
 • En İyi Torna Tezgahı Hangisidir?

  • Torna makinası çeşitleri arasın profesyonel kullanım şekli sunan torna tezgahları oldukça kolay bir kullanıma sahip olmaları ile en iyi çalışma imkanını sunmaktadır. Genel olarak baktığımızda ürünlerin hepsi aynı kullanıma sahiptir. Bunun dışında teknik yapılarında değişimler bulunmaktadır. Bu yüzden de seçim aşamasında dikkatli olmak gerekmektedir. Kullanım sağlayacağınız alanın ihtiyaç ve isteği doğrultusunda seçimizi yaparsanız en iyi torna tezgahı kullanımını sağlayabilirsiniz. Tüm en iyi seçenekler için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en uygun fiyat listeleri ile hemen sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.