Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Kesme Taşı Nedir?

  • Tamirat ve yapı malzemeleri kategorisinde yer alan kesici taşlar ve aşındırıcılar, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunur. Genellikle yardımcı ürünlerden oluşan bu ürün grubu, uyumlu olduğu makine ve el aletleri ile beraber kullanılmaktadır. Kesici taşlar da bu kategoride en çok tercih edilen ürünlerdir. Kesici taşlar, farklı malzeme grupları üzerinde kesim işlemi yapabilmek için tasarlanmıştır. Yapı ve tiplerine göre metal, demir, çelik, plastik, ahşap, fayans ve daha pek çok malzeme üzerinde işlem yapılması sağlayan aksesuarlardır. Kendi içerisinde de ölçü ve kum sayılarına göre ayrılan kesme taşı ürünleri uyumlu alete ve işleme göre tercih edilmelidir. Genellikle tamirat işlerinde sıklıkla tercih edilen bu ürünler profesyonel kullanımların dışında hobi amaçlı çalışmalarda da tercih edilmektedir. Özel malzemelerden oluşan yapıları ve tasarımla ile yapılan işlemleri kısa sürede ilerlemesini hedefleyen ürünlerdir.
 • Kesme Taş Ölçüleri Nelerdir?

  • Kesme taşı ölçüleri kullanım alanına ve işleme göre karar verilen bir konudur. İşlem için oldukça önemli olan bu konu yanlış seçimlerin yapılması doğrultusunda hatalı ve kusurlu sonuç alınmasına neden olur. Genellikle 115 mm, 125 mm, 180 mm, 230 mm, 300 mm, 400 mm ve 500 mm gibi ölçüdeki kesme taşı ürünleri tercih edilmektedir. Ahşap kesme taşı ürünleri daha küçük kesme taşı olarak tercih edilir ve genellikle 115 mm ve 125 mm kesme taşı modelleri yeterli olacaktır. Kesme taşlarında çap ve kalınlıkta oldukça önemlidir. 1 mm ve 5 mm aralığındaki çap ölçüleri sıklıkla tercih edilen ve yeterli gelen çap ölçüleridir. Tamamen bu ölçüler yapılacak olan işleme ve malzeme tipine göre karar verilmeli mutlaka beraber kullanılacak makine veya alet ile uyumluluğuna dikkat edilmelidir.
 • Kesme Taşı Neden Tercih Edilir?

  • Kesme taşı tercihi tamirat işlemlerinde sıklıkla başvurulan bir üründür. Bazı malzemelerin zor ve sert yapıları vardır. Bu yapılar üzerinde kesme taşı ile daha kolay ve rahat ilerlenmesi hedeflenmektedir. Daha düzgün ve kusursuz kesimlerde kesme taşları oldukça başarılıdır ve özel olarak tasarlanmış yapıları ile kullanıcıların iş yükünü hafifleterek ilerlenmesini sağlarlar. Tercih edilen ürünlerde fiyat konusunda kalitesiz ürünler tercih etmek hem el aletinize hem de işlem yapacağınız malzemeye zarar verecektir. Bu yüzden kesme taşları fiyatları önemli bir konudur ve kalitesiz ürünler ucuz kesme taş fiyatları ile kendini belli etmektedir. Önemli olan uygun fiyatlı kaliteli ürünler ile uzun süreli kullanımı hedeflemek olmalıdır.
  • Tüm kesme taşları çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun kesme taşı fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olmayı, her gün yenilenen indirim ve ürünlerimizden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.