Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
 • Karıştırıcı Uç Ne İşe Yarar?

  • Karıştırıcı uçlar iki ya da daha fazla sıvı, yarı sıvı veya yoğun malzemenin kimyasal ya da fiziksel olarak karıştırılmasında kullanılan ürünlerdir. Genellikle inşaat alanlarında harç, sıva ve boyaların istenilen kıvamda topaksız şekilde karıştırılabilmesi için tercih edilir. Mikserlere ve çeşitli matkaplara takılarak kullanımı sağlanan karıştırıcı uçlar ile işlem süresi kısaltıldığı gibi, daha az kas gücü kullanılarak homojen karışımlar oluşturulabilir. Karıştırıcı makinelerin işlevlerinin belirlenmesinde etkin rol oynayan bu ürünler, çeşitli uygulamalarda kullanılmak üzere farklı tasarımlarda plastik, metal, demir, paslanmaz çelik gibi çeşitli malzemelerden üretilmiştir. Yapılan işlemlerinin profesyonel sonuçlara ulaşmasını sağlayan karıştırıcı uç çeşitlerini Elektromarketim.com üzerinden inceleyebilir, ürün özelliklerini karşılaştırarak kullanacağınız makineye ve karıştıracağınız malzemelere en uygun ürün modelini belirleyebilirsiniz.
 • Karıştırıcı Uç Nerede Kullanılır?

  • Mikser ve karıştırıcı matkap ucu olarak farklı tasarım ve özelliklerde kullanıcılara sunulmuş olan karıştırıcı uç çeşitleri, inşaat alanlarında sıklıkla kullanım sağlanan ürünlerdir. Boya, alçı ve harç gibi malzemelerin homojen şekilde karıştırılmalarını destekler. Boya karıştırıcı uç çeşitleri ile farklı renklerdeki boyaları karıştırabilir, boya israfı yapmadan topaksız ve düzgün karışımlar elde edilebilir. Alçı karıştırıcı uç ve harç karıştırıcı uç sayesinde kullanıcı ekstra efor sarf etmeden yoğun kıvamlı olan bu malzeme karışımlarının homojen şekilde yapılmasını sağlayabilir. Bunların yanı sıra karıştırıcı bıçaklar ve SDS karıştırıcı uç çeşitleri hem harç hem de boya karıştırma uygulamalarında kullanılır. Bu ürünlerin hepsi aynı işlevi yerine getirse de tasarımları bakımından karıştırdıkları malzeme türü ve yoğunluğu farklılık gösterir.
 • En İyi Karıştırıcı Uç Hangisidir?

  • Piyasada birçok marka tarafından farklı özellik ve tasarımlarda üretilen karıştırıcı uç çeşitleri bulunur. Kullanım şekli ve kullanım alanları bakımından birbirinden ayrılan bu ürünlerin temel kullanım amaçları homojen bir karışım elde edilmesini kolaylaştırmaktır. Karıştırıcı makinelerin işlevlerini birlikte kullanılacağı karıştırıcı uçlar belirlediği için hem malzeme yoğunluğu hem de makineye uygun uç kullanımı önemlidir. Bu doğrultuda her işlemde aynı uç kullanılamayacağı ve yapılan işlemler dahilinde kullanılması gereken karıştırıcı uç farklılık göstereceği için en iyisi adı altında tek bir üründen bahsetmek doğru olmaz. Ancak marka bazlı olarak Makita ve Topshop boya ve harç karıştırıcı ucu çeşitleri önerilebilir. Bu ürünlere ve daha fazlasına Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, en uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Makita Karıştırıcı Uçlar

  • Makita markası, üretmiş olduğu makine ve el aletlerinin yanı sıra aksesuar çeşitleriyle de ön plana çıkmıştır. Farklı ölçü ve tasarımlarda boya karıştırıcı uç, harç karıştırıcı uç ve karıştırıcı bıçaklar gibi matkap karıştırıcı uç çeşitleriyle, çift bıçak kullanım imkanı ve farklı yoğunluklarda çalışma olanağı sunar. Örneğin; UT2204 model boya ve harç karıştırıcı mikser ile kullanıma uygun olan Makita A-43701 175mm Karıştırıcı Bıçak modeli 175 mm çapındadır ve 16 kg’a kadar karıştırma kapasitesine sahiptir. Yüksek dayanıklı yapısı ile kullanıcıya hızlı ve kesin çözümler sunar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.