Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
 • Kapı Zili Çeşitleri ve Fiyatları

  • Evlerimizin kapılarında, apartman girişlerinde, bahçe kapıları gibi birçok yerde kullandığımız araçlardır. Zili çalmak için kullanılmaktadır. Verdiği ses ile uyarıda bulunmaktadır. Günlük hayatımızı kolaylaştırmak adına kullanmakta olduğumuz kapı zili modellerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürün yapıları ile birçok alanda karşımıza çıkan kapı zili modelleri farklı tasarım ve modellere de sahiptir. Genel olarak kullanımlarını kolaylıkla sağlayabileceğiniz ürünler olmaları ile tercih sebebi haline gelmişlerdir. Pratik çözümler sunan kapı zilleri ile konforlu kullanım sağlayabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile tüm kapı zili çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden ulaşarak satın alabilirsiniz.
 • Kapı Zili Nedir?

  • Kapı zilleri genel olarak bakıldığında tekli ya da çoklu seçeneklere sahiptir. Birden çok zile ihtiyacınız varsa çoklu olanları kullanabilirsiniz. Pil ile çalışan, kablosuz çağrı şeklinde çalışan ve mekanik yöntemlerle çalışan gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Pil ile çalışanlar, kapı aramalarına değil de arza bağlıdır. Bağlantıları güvenli olması ile kullanıcılar tarafından ilgi gören kapı zilleri modelleridir. Tek dezavantajı, pilli bir cihaz olduğu için bittikçe değiştirilmesi gerekmektedir. Montaj işlemleri oldukça kolay olması ile de kullanıcılara zorluk çıkarmazlar. Dilerseniz kendiniz kolaylıkla halledebilir ya da uzman biri tarafından yardım alabilirsiniz. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, tekli, çoklu, ışıklı zil butonu gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ürünlerin yanında isminizi yazabilmeniz için boşluk bulunmaktadır. Özellikleri bakımından birbirlerinden farklı ürün modellerine de sahiptirler. Hepsi kullanışlı seçeneklere sahip olup, en ucuz kapı zili fiyatları ile elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımızdan yararlanarak hemen sahip olabilirsiniz.
 • Kapı Zili Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında genel olarak belli modeller bulunmaktadır. Kablolu kapı zili, uzaktan kumandalı zil, hasta çağrı zili gibi ürün modellerine sahiptirler. Hepsi Cata markasının kaliteli ürün modellerine sahip olmaları ile eelektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat listeleri ile de satılmaktadır. Kablolu ve kablosuz gibi ürün çeşitleri ile sizlere genel olarak en iyi çalışma performansını sunarlar. En ucuz kapı zili fiyatları ile satın alarak hem ekonomik bir alışverişin tadını çıkarın hem de kolay kullanımları ile de rahat edin. Uyarı sistemi olarak kullanılmaktadır. Bu sisteme ihtiyaç duyulan her yerde kullanabilmektedir. Uygun fiyatlı oluşları da bir etken olarak görülmektedir. Çoklu olanları apartman girişlerinde kullanabilirsiniz. Tekli olanları daha çok kapı girişlerinde tercih edilmektedir. Bağlantı aşamaları kolaydır, uzun ömürlülerdir.
 • Kapı Zili Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından kapı zili modellerini birçok yer içerisinde tercih edebilirsiniz. Zil sistemine ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanılmaktadır. Ev, ofis, iş yeri, bahçe kapıları ve apartman girişi gibi birçok yerde kapı zilleri karşımıza çıkar. Duvara monte edilerek kullanılmakta olan uzaktan kumandalı zil çeşitleri sizlere rahatlık sunacaktır. Kapı yanlarına monte ederek uyarı sistemini kullanabilirsiniz. Bunun dışında hasta çağrı zilleri de bulunmaktadır. Bu ürünler genel olarak medikal alanlarda tercih edilir. Evde bakım gören hastalar için de kullanımları sağlanabilen bu ürünleri hastaneler içerisinde de tercih edebilirsiniz. Elektrik bağlantılı olanlar uzun süre kullanılmaktadır. Pilli olanlar, pilleri değiştiği sürece çalışmaya devam ederler.
 • En İyi Kapı Zili Hangisidir?

  • Hepsi farklı teknik özelliklerine ve boyutlarına sahip olmaları ile seçim aşamasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Kablosuz kapı zili modelleri seçim aşamasında özellikleri ele alınarak seçim yapıldığında sizlere en iyi kullanım imkanını sunacaklardır. Elektromarketim.com üzerinden en iyi kapı zili seçeneklerine sahip olmaları ile kullanım sağlayacağınız alana uygun olanı seçebilirsiniz. Hem en iyi kapı zili kullanımını hem de yüksek performanslı ürün seçeneklerini görebilirsiniz.
//Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.