Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Manometre Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel kullanım bakımından manometreler, gaz ya da sıvı akışlarında ölçüm yapmak için kullanılan aletlerdir. Birçok alanda kullanımları tercih edilmekte olup, kaliteli yapıları ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar. U şeklinde olan bir borudan meydana gelmiştir. Boru içerisinde bulunan akışkan tarafından uygulanan basınca bağlı olarak seviyeyi değiştirmektedir. İki kolunda bulunan seviye farklı öncesinde hazırlanan bir ölçekli cetvel ile ölçülerek basınç bulunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden tüm pompa ve manometre çeşitleri, fiyatları bulunmakta olup, en ucuz fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.
 • Manometre Nedir?

  • Kapalı bir kapta bulunan, basınç altında sıvı ve gazların ölçülmesi için üretilmiş bir üründür. Ölçüm aletleri arasında yer alan manometre çeşitleri basınç ölçer olarak kullanılmaktadır. Sıvı ya da gazların bulundukları kapların birim alanlarına uygulanmış olduğu kuvvete basınç adı verilir. Bu kuvveti ölçerek sonuçlandıran ölçüm aleti de manometredir. Birçok uygulama için yararlı kullanım sunması ile tercih edilirler. Özellikleri bakımından kaliteli bir üründür. Sürekli kullanıma uygun olan ve uzun ömürlü performansı ile de rahatlık sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden bu ürünleri bularak satın alabilirsiniz.
 • Manometre Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında birçok ürün bulunmaktadır. Bunlar dijital manometre, hidrolik manometre, yağlı manometre, diyaframlı manometre, eğik manometre ve hassas manometre olmak üzere birçok çeşide sahiptir. Kullanım şekli ve alanlarına bağlı olarak değişim sağlarlar. Dayanıklı bir yapısı olması ile kolaylık sunarlar. Sürekli kullanıma uygun olup, kullanımları da oldukça kolaydır. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatlı manometre çeşitlerine bakabilirsiniz. Metal manometre modelleri ile de kullanım sağlanabilmektedir.
 • Manometre Nasıl Kullanılır?

  • Kullanım şekilleri ölçüm yapılacak olan alana göre belirlenmektedir. Birçok alanda kullanımları bulunan bu ürünleri kullanıcılar tercih etmektedir. İç tesisat, sağlık sektörü, endüstri, bahçe, doğalgaz ve LPG ürünlerinde de kullanımları sağlanmaktadır. Basınç derecelerini bilmek için kullanılan bu ürünleri kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ölçüm yapılacak alana yaklaştırarak basıncı ölçmesini sağlayabilirsiniz. Yüksek performans ve verimli kullanımları ile tüm manometre çeşitlerine ulaşarak, en ucuz manometre fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımız ile hemen sahip olun.
 • En İyi Manometre Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından hepsi aynı çalışma şekline sahiptir. Çalışma şekilleri aynı olması ile oldukça rahat bir kullanım imkanı sunarlar. En iyi manometre budur demek pek doğru olmayabilir. Çalışma şekilleri bakımından aynı olmaları sebebi ile birçok alanda tercih edebilirsiniz. Hepsi en iyi kullanımı sunacaktır. Elektromarketim.com üzerinden hepsine göz atabilirsiniz. Verimli ve yüksek performanslı manometreler ile artık ölçüm işlemlerinizi daha hızlı hale getirin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.