Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
 • Pense Takımı Çeşitleri ve Fiyatları

  • El aletleri içerisinde birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Genel olarak kullanım alanlarına göre pense çeşitlerinde de değişimler söz konusudur. Kullanım şekilleri ve uygulama alanlarında değişiklikler bulunması ile birden fazla çeşidin bir arada olduğu pense takımları bulunmaktadır. Bu takımlar ile birçok alanın işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Hepsi kullanışlı ürün seçenekleri olmaları ile de birçok alan içerisinde karşımıza çıkarlar. Pense çeşitleri genel olarak iş parçaları üzerinde germe, tutma, sıkma, kıvırma ve kesme gibi işlemler için kullanılmaktadır. Değişik tiplere sahip olan ürün çeşitleri ile her alana uygun olan modelleri bulunmaktadır. Pense çeşitleri çift taraflı modellere de sahip olup, kaldıraç mantığı ile çalışması için de sap kısmından sıkıldığı zaman ağız kısmından oldukça fazla bir sıkma gücü meydana gelmektedir. Bu özellikler ile parmaklar sıkılmayacak somun ve vida gibi malzemeler sıkabilirsiniz. Aynı zamanda bükülecek olan telleri bükebilir, tutmanın zor olduğu herhangi bir iş parçasını da kolayca kavrayarak tutabilirsiniz. Penselerin tasarımları bakımından ağız kısmında bulunan tırtıkları ile nesnenin kaymasını engelleyebilirsiniz. Üst ve alt çene üzerinde bulunan bıçakları ise küçük bir demir ve kablo makası olarak kullanılabilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu pense çeşitleri ve pense takımları fiyatlarına ulaşabilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Hem güvenli ödeme yöntemlerimizden yararlanabilir hem de hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • Pense Takımında Neler Bulunur?

  • Pense takımları içerisinde birçok pense modeli yer almaktadır. Penselerin de kendi içlerinde farklı kullanımlar için üretilmiş olan çeşitleri olması ile birden fazla çeşidi içinde barındıran ürünlere de pense takımı denmektedir. Pense takımlarına örnek olarak basit elektronikçi pense takımı, segman pense takımı, 3lü pense seti, mini pense seti, izoleli pense takımı, polisajlı ergonomik pense takımı, papağan pense takımı, kombine pense takımı, fort pense takımı gibi ürünler söyleyebiliriz. Hepsi kullanışı ve farklı alanlar için üretilmiş ürünlerdir. Tamirat ve yapı malzemeleri içerisinde yer alan mekanik el aleti ürünlerindendir. Genel kullanımları bakımından da bu ürünler geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanım şekilleri bakımından da rahatlık sunan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. En ucuz pense takımı fiyatları ile de satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Hemen en ucuz pense takımı fiyatları ve çeşitleri kaçırmadan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Pense Takımı Ne İşe Yarar?

  • Genel olarak iş parçaları üzerinden el ile tutmanın zor ve imkansız olduğu durumlar için kullanılan el aleti çeşitlerinden biridir. Penseler ile sıkma, bükme ve kesme gibi işlemler yapabilirsiniz. El aleti çeşitleri arasında yer alan pense takımı modellerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hepsi üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş ürünler olup, birçok alanda da kullanılabilmektedir. Çalışma mantıkları bakımından bu ürünler makasa benzer bir yapıdadır. Sap kısmı avuç içi şekilde tutularak kavranmaktadır. Uygulama yapacağınız alana basınç miktarı kadar kavrama sağlamaktadır. Aynı zamanda çeneler arasında da bulunan tırtırlı bölüm ile parçanın kaymasını önlemektedir. Çene üzerinde karşılıklı iki adet çentik bulunmaktadır. Bu çentikleri ile boru ve yuvarlak parçaların kavramasında da kolaylık sağlanmaktadır. Çenelerin dip kısmında da makas bölümü bulunur. Bu kısım sayesinde kesme ve kablo sıyırma işlemleri de sağlanabilir olup, yan keski gibi kullanabilirsiniz. Her ev ve iş yerinde bulunması gereken bir el aleti çeşididir. Tüm bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En ucuz pense takımı fiyatları ile de satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak bu ürünlere sahip olabilir, en uygun fiyat listeleri ile de sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda da pense takımı çeşitlerine güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile hemen satın alarak kullanabilirsiniz. En iyi seçenekler ile hem amatör hem de profesyonel alanlarda kullanımlarını sağlayın.
 • En İyi Pense Takımı Hangisidir?

  • Pense takımları içerisinde farklı ürün modelleri bulunması ile en iyi pense takımı budur demek çok doğru bir söylem olmayacaktır. Genel olarak bu ürünler üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile birçok alanda karşımıza çıkarlar. Hem evlerimizde hem de iş yerleri gibi alanlarda bu ürünlerin kullanımı görürüz. Neredeyse her evde bulunan alet çantaları içerisinde pense kesinlikle bulunması gereken bir üründür. El aleti denildiğinde de pense çeşitleri aklımıza ilk gelen ürünler olmaları ile birçok alanda kullanımlarını rahatlıkla sağlayabiliriz. Pense takımı içerisinde yer alan ürünlere dikkat ederek seçim yaparsanız eğer en iyi kullanıma sahip olabilirsiniz. En iyi pense takımı seçimi sizlerin ihtiyacınıza bağlı olarak karar vereceğiniz ürünler olacaktır. Elektromarketim.com üzerinden sizler için en uygun pense takımı çeşitlerine bakabilir, en uygun fiyatlar ile de satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.