Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 306 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7
 • Mikromat Nedir?

  • Tamirat ve yapı malzemeleri içerisinde bulunan mikromatlar genellikle hassasiyet gerektiren çalışma alanlarında tercih edilen ürünlerdir. Yapılan çalışmaların küçük detayları ve el becerisi gerektiren uygulamaları olabilir. Bu işlemlerde mikromatlar devreye girerek sahip oldukları mikro mekanizmaları ile kolay ve rahat bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. Yapı olarak hem el tipi hem de makine boyutlarında seçenekleri olan mikromat ürünleri en az hasar güvencesi ile sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Mikro el aleti olarak da bilinen bu ürünler hem profesyonel hem de amatör hobi çalışmalarında tercih edilmektedir. Tüm hassasiyet gerektiren çalışmalarda ön planda olan mikromatlar, minik detayların ve küçük değişikliklerin en az hata ile uygulanmasına yardımcı olan kaliteli ürünlerdir. Mikromat çeşitleri ile kullanıcılar tarafından tercih edilen en güvenilir olan Proxxon, kaliteli ve çok fazla ürün gamına sahip olan bir markadır. Proxxon mikromat ürünleri pek çok alanda tercih edilen, uzun ömürlü kullanım imkânı sunan ürünlerdir.
 • Mikromat Aksesuarları Nelerdir?

  • Mikromatlar bazı durumlarda yardımcı ürünlerden ve aparatlardan destek alması gerekebilir. Bu işlemler için mikromat aksesuarları özel olarak üretilen ve yardımcı olmak için tasarlanan ürünlerdir. Olası değişim ve bozulma durumlarında da yedek parçalardan destek alınmaktadır. Mikromat aksesuarları geniş bir ürün gamına sahiptir. Bu aksesuarlar içerisinde çeneli ayna, adaptör, zımpara diski, kanal açma, sabit yatak, divizör, polisaj seti, polisaj süngeri, kesme diskleri, torna ataşmanı, konik mandren, kıskaç seti, toplama tepsisi, mengene ve daha pek çok ürün modeli bulunmaktadır. Her biri kaliteli malzemeler ile üretilmiş olup farklı tasarımları ile uzun ömürlü kullanımı hedefleyen ürünlerdir.
 • Mikromatlar Nerede Kullanılır?

  • Mikromat ve aksesuarları genellikle profesyonel alanlarda tercih edilselerde artık pek çok hobi ve amatör işlemlerde de tercih edilen ürünlerdir. El becerisi, dikkat gerektiren çalışmalarda en az hasar ile uygulamaya geçen bu ürünler özel olarak tasarlanmış kaliteli ürünlerdir. Kullanım alanları geniş bir ürün gamına sahip olan mikromatlar sanat, diş sağlığı, kuyumculuk, zanaat ve sarraf gibi pek çok alanda karşımıza çıkmaktadır.
  • Tüm mikromat çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun mikromat fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.