Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Basınçlı Yıkama Makinesi Modelleri


Basınçlı yıkama makinesi modelleri genel özellikleri bakımından oldukça kullanışlıdır. Hem amatör hem de profesyonel alanlarda basınçlı yıkama makinesi modellerini kullanabilirsiniz. Pek çok alan içerisinde kullanım imkanı sunan ürünlerdir. Oto yıkama çalışmaları için oldukça kullanışlı makine modelleridir. Oto yıkama makinası olarak hem amatör hem de profesyonel çalışmalarda tercih edilebilmektedir.

Amatör Basınçlı Yıkama Makineleri


Amatör basınçlı yıkama makinesi de genel olarak daha uygun fiyatlıdır. Kompakt tasarımları ile taşıması da oldukça kolaydır. Genel olarak ev tipi basınçlı yıkama makinası olarak kullanılabilir. Araba yıkama işlemlerini sevenler için evlerinde bulundurması gereken ürünler arasında yer alırlar. Bahçe işlemlerinde de kullanımları oldukça rahattır. Araç yıkama makinası amatör kullanımı olmasına rağmen oldukça verimli bir çalışma imkanı sunar.

Profesyonel Basınçlı Yıkama Makineleri


Profesyonel basınçlı yıkama makinesi ise genel olarak araç yıkama alanlarında tercih edilmektedir. Tazyikli su sağladığı için üstün çalışma performansı sunarlar. Uç kısmında bulunan tazyikli su tabancası ile kontrollü bir yıkama işlemi sağlayabilirsiniz. Oto yıkama işletmeleri için tazyikli su makinesi son derece iyi bir seçenektir. Yüksek basınç su dışarı çıkarak, araç yıkama işlemini kısa sürede halletmenize yardımcı olur. En iyi basınçlı yıkama makinesi modelleri ile üstün performans sağlamaktadır.

Akülü Basınçlı Yıkama Makinesi


Akülü basınçlı yıkama makinesi aynı zamanda şarjlı basınçlı yıkama makinesi olarak da anılmaktadır. Birçok alanda akülü basınçlı yıkama makinesi modeli ile işlemlerinizi pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

Şarjlı Basınçlı Yıkama Makinesi


Şarjlı basınçlı yıkama makinesi genel olarak kullanışlı ürünlerden biridir. Herhangi bir kablo bağlantısı olmadan istenilen her alanda rahat çalışma imkanı sunarlar. Kablo ile yaşanan kısıtlamalar olmadan şarjlı basınçlı yıkama makinesi kullanımını sağlayabilirsiniz.

Basınçlı Yıkama Makinesi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler


     Basınçlı oto yıkama makinesi kullanımı açısından oldukça rahat bir çalışma sunmaktadır.


     Profesyonel ve amatör alanlara göre farklı tip araba yıkama tabancası modellerini görebilirsiniz. Kullanımında basınçlı araba yıkama makinesi tipine dikkat etmeniz önemlidir.


     Kullanmaya başlamadan önce ilk olarak elektrik bağlantısını yapmanız gerekmektedir.


     Basınçlı araç yıkama makinesi içerisinde yer alan bir hazne vardır. Burası deterjan için kullanılmaktadır. Kullanmadan önce içerisine kullanacağınız deterjanı ekleyebilirsiniz.


     Oto yıkama malzemelerine uygun deterjanı ekledikten sonra, ilk olarak yüksek basınçlı suyu kullanarak aracınızı ıslatın. Sonrasında köpük kısmına geçebilirsiniz.


     Makinenin yüksek basınçlı su tabancası olduğu için işlem esnasında tutuş önemlidir. Yıkama tabancası elinden kaymaması için dikkatle tuttuğunuzdan emin olun.


     Basınçlı araba yıkama makinesi genel olarak istediğiniz her alanda kullanımı sağlanabilecek ürünlerdir. Kullanımı kolay ve pratik olması ile kullanıcılara büyük avantaj sunarlar.

En Kaliteli Basınçlı Yıkama Makinesi Markaları


Araba yıkama makinası olarak alınan basınçlı yıkama makinesi modelleri pek çok çalışma içerisinde kullanılabilmektedir. Sadece araba yıkama işlemlerinde değil dış mekan temizliği için de oldukça uygundur. Lutian ve Lavor markaları pek çok farklı özelliğe sahip basınçlı su makinesi üretimi yapmaktadır. Sektör içerisinde en çok kullanımı sağlanan markalar arasında Lutian ve Lavor’u görebilirsiniz. Yıkama tabancası ya da araç koltuk yıkama makinesi olarak bile kullanılırlar.


Lutian basınçlı yıkama makinesi ve Lavor basınçlı araba yıkama makinesi modellerinin hepsine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. En ucuz basınçlı yıkama makinesi modellerini elektromarketim'de görebilirsiniz. Tüm temizlik makinesi çeşitlerine en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Basınçlı Yıkama Tabancasının Önemi


Genel olarak yüksek basınçlı bir su çıkışı olduğu için basınçlı yıkama tabancası büyük bir önem taşır. Sadece makinenin değil tabanca kısmının da sağlam olması önemlidir. Eğer tabanca sağlam olmazsa yüksek basınçtan zarar görebilir. Kullanımı esnasında herhangi bir problem yaşamamak adına da oto yıkama tabancası özelliklerine dikkat edebilirsiniz. Bu tür makineler sadece oto yıkama değil sokak temizliği için de oldukça uygundur. Basınçlı su çıkışı sayesinde kirli alanları su ile direkt olarak temizleyebilmektedir. Sokak temizliği için de kullanımlarını sıkça görebilirsiniz.

En Uygun Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyatları


Oto yıkama makinası fiyatları arasında pek çok farklı seçenek yer almaktadır. Genel olarak hem amatör hem de profesyonel modelleri olması sebebi ile fiyatlarında değişimleri görebilirsiniz. Araba yıkama makinası fiyatları özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Daha profesyonel alanlarda kullanılacak modeller diğerlerine göre çok daha fazla özellik içerdiği için daha yüksek fiyatlarda olabilir. Amatör modeller ise daha uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Tazyikli su makinesi fiyatları elektromarketim’de en uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulmuştur. İster amatör ister profesyonel yıkama makinası fiyatları için en uygun seçenekleri sayfamızda bulabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak en ucuz araç yıkama makinası fiyatları ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Basınçlı Araç Yıkama Makinesini Neden Elektromarketim’den Almalıyım?


 ✓  Elektromarketim’de her zaman en uygun fiyat seçeneklerini görebilirsiniz. Basınçlı yıkama makinası en ucuz fiyat seçenekleri ile sayfamızda kolayca görebilirsiniz.


 ✓  Tüm ürünlerde her zaman en uygun fiyat olanağı olması sayesinde sizlere ekonomik bir alışveriş imkanı sunar.


 ✓  Elektromarketim üzerinden pek çok kampanya ve fırsatı yakalayabilir, uygun fiyatlarda da indirimleri kazanabilirsiniz.


 ✓  Elektrotoptan hizmetimiz sayesinde toplu alımlarda uygun fiyat garantisine ve hızlı teslimat avantajlarına sahip olabilirsiniz.


 ✓  Elektromarketim üyesi olduğunuzda her alışverişinizden elektropuan kazanabilir, bunları bir sonraki alışverişinizde indirim çeki olarak kullanabilirsiniz.


 ✓  Yaşadığınız herhangi bir sorun olduğun bize kolayca ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kolay ulaşılabilir olmamız ile pek çok kanaldan bizimle konuşabilirsiniz.


 ✓  Aynı zamanda ürün teknik bilgi ve teknik destek için bi’şey sorcaktım sayfamız üzerinden bize sorularınızı sorabilirsiniz.


 ✓  Elektroblog üzerinden ürünlerimiz hakkında pek çok bilgiye ulaşabilir, detaylı ürün incelemeleri ve kullanımlarını görebilirsiniz.


 ✓  Güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat yollarımız ile de kısa sürede ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Basınçlı Yıkama Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Basınçlı Yıkama Makineleri Otomobillerin Boyalarını Kaldırır mı?

  • Basınçlı su çıkışı olduğu için araç sahiplerinin tedirgin olduğu bir konudur. Boya kaldırma işlemi basınçlı su ile oldukça zordur. Araçta ciddi bir zarar varsa o zaman belki böyle bir sorun çıkabilir. Ama normal şartlar hakim olduğun basınçlı su tabanca modelleri araç üzerindeki boyada herhangi bir etki bırakmamaktadır.
 • Basınçlı Yıkama Makinası Sadece Araç Yıkamak için mi Kullanılır?

  • Basınçlı su makinesi olarak da geçen bu ürünler tabiki sadece oto yıkama işlemlerinde kullanılmamaktadır. Araba yıkama çalışmaları dışında da pek çok alanda basınçlı yıkama makinesi modellerini tercih edebilirsiniz. Beton ve sert zemin temizliğinde oldukça iyi bir çalışma sunarlar. Halı ve koltuk temizleme işlemlerinde de yıkama tabancası kullanılabilmektedir. Genel olarak yüksek performanslı çalışma şekilleri ile kullanıcıya ihtiyaç duyduğu her alanda çalışma olanağı sunarlar.
 • Basınçlı Oto Yıkama Makinası Kaç Bar Olmalı?

  • Bu tür teknik özellikler genel olarak kullanım alanına bağlıdır. Basınçlı oto yıkama makineleri 110 bar ile 300 bar arası çeşitlere sahiptir. Genel olarak profesyonel alanlar içerisinde 150 bar basınçlı yıkama makinesi, 200 bar basınçlı yıkama makinesi ve 130 bar basınçlı yıkama makinesi gibi çeşitleri görebilirsiniz. Bunlar basınç şiddetine göre değişmektedir.
 • Basınçlı Yıkama Makinası Araçlara Zarar Verir mi?

  • Genel olarak basınçlı su ile temizleme işlemi olduğu için bu tür durumların yaşanmasında korkabiliriz. Araç temizliğinde fırça ile köpüğü dağıtma işlemi araçta çiziklere neden olabilir. Ama yüksek basınçlı yıkama makinesi böyle bir etki bırakmaz. Basınçlı su tabancası sayesinde araç üzerindeki tüm kiri kolayca temizlemenize yardımcı olur. Herhangi bir fırçalama darbesine gerek kalmadan arabanızı kolayca temizlemenizi sağlar. Bu sebeple basınçlı yıkama makineleri araba yıkama işlemlerinde en çok tercih edilen ürünlerdir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.