Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

 • Basınçlı Yıkama Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

  • Temizlik makineleri çeşitlerinden biri olan basınçlı yıkama makineleri, son derece kullanışlı ürünlerdir. Sağladığı yüksek basınç sayesinde kirli yüzeyler tertemiz bir görünüme kavuşur. Çeşitli markaların üretmiş olduğu, birçok basınçlı su makinesi çeşitleri bulunur. Bu ürünler profesyonel, yarı profesyonel ve amatör kullanımlara uygun olacak şekilde farklı özelliklere sahiptir. Ayrıca yüksek basınçlı yıkama makinaları soğuk yıkama, sıcak yıkama ya da sıcak ve soğuk yıkama özelliklerine de sahiptir.
  • Bazı yıkama makineleri yalnızca su püskürtürken, bazıları da bu özelliğin yanında bir de köpük uygulamasına da sahiptir. Kullandıkları güç kaynaklarına göre benzinli, dizel, hidrolik ve elektrikli olmak üzere farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Elektrikli tazzik makinası genellikle orta dereceli ya da daha hafif yıkama gerektiren işlerde kullanılır. Benzinli ve dizel yakıt ile çalışanlar ise orta derece yıkamaların yanı sıra daha ağır derece yıkamalar için kullanılır. Daha çok ticari alanlarda, endüstriyel alanlarda kullanımı tercih edilen makinelerdir. Basınçlı araba yıkama makinesi ya da 200 bar basınçlı yıkama makinesi gibi çeşitleri görebilirsiniz. Hepsi aslında özellikleri bakımından çeşitlendirilmiş ürünlerdir. Farklı özelliklere sahip, birçok boyutta üretilmiş olan basınçlı yıkama makinelerini Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden inceleyebilir, en iyi yıkama makinelerini en ucuz fiyat listelerimiz ile satın alabilirsiniz.
  • Akülü Basınçlı Yıkama Makinesi

  • Akülü basınçlı yıkama makinesi aynı zamanda şarjlı basınçlı yıkama makinesi olarak da anılmaktadır. Akü sistemi şarj edilebilir bir sisteme sahip olduğu için bu şekilde de halk arasında anılmaktadırlar. Birçok alanda akülü basınçlı yıkama makinesi modeli ile işlemlerinizi pratik bir şekilde halledebilirsiniz.
  • Şarjlı Basınçlı Yıkama Makinesi

  • Şarjlı basınçlı yıkama makinesi genel olarak kullanışlı ürünlerden biridir. Herhangi bir kablo bağlantısı olmadan istenilen her alanda rahat çalışma imkanı sunarlar. Kablo ile yaşanan kısıtlamalar olmadan şarjlı basınçlı yıkama makinesi kullanımını sağlayabilirsiniz.
 • Basınçlı Yıkama Makinesi Nedir?

  • Yapıları bakımından profesyonel temizlik işlemlerinde kullanılan temizlik makineleridir. Parke ve fayans gibi yüzeylerin temizliğinde büyük rahatlık sunar. Basınçlı bir kullanım sistemi olması sayesinde kirleri kolayca çıkarmanıza yardımcı olurlar. Aynı zamanda bina cephelerinde de kullanış sunarlar. Araba yıkama makinesi olarak da kullanımları sağlanabilmektedir. Oto yıkama çalışmalarında rahatlıkla kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kamyon, motosiklet, tekne ve gemi gibi alanlarda da araç yıkama makinesi kullanılabilir. Zeminlerin yıkanmasında kullanılan tüm bu ürünlere genel olarak da basınçlı yıkama makinesi adı verilmektedir. Özellikleri bakımından basınçlı araç yıkama makinesi olarak da bilinirler. Otomotiv sektöründe sıkça kullanımları sağlanan ürünlerdir. Basınçlı araba yıkama makinesi bu tür alanlarda karşımıza çıkmaktadır.
  • Elektromarketim.com üzerinden tüm oto yıkama makinesi fiyatları ve en uygun seçenekleri görebilir, güvenli ödeme yöntemlerimiz ile de satın alabilirsiniz. En ucuz araba yıkama makinası fiyatı ve çeşitlerini kaçırmadan hemen ürünlere göz atın.
 • Basınçlı Yıkama Makinesi Ne İşe Yarar?

  • Genel kullanımı bakımından basınçlı su makineleri, sağladığı tazyikli su ile ilaç kullanımına gerek kalmadan yüzeyin kirden arındırılmasını sağlar. Evlerde, ofislerde, ticari ve endüstriyel alanlarda, araç içi temizliğinde basınçlı yıkama makinaları kullanılabilmektedir. Araç içi döşemeler genellikle deterjan ile temizlenmesinin ardından, kuruduğunda lekeler yeniden geri gelir. Ancak basınçlı oto yıkama makinaları sayesinde tazyikli su ile kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebilir. Bu makinelerin en büyük özelliği daha az su kullanarak zahmetsizce çok kısa sürede derinlemesine temizlik olanağı sunmalarıdır. Yani, su tasarrufu sağlarken, hızlı temizlik özelliği sayesinde zamandan tasarruf etmenizi de mümkün kılar. Ulaşılması güç alanlarda ve sert zeminlerde uyguladığı basınç sayesinde temizleme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. 
 • Basınçlı Yıkama Makinesi Nasıl Çalışır?

  • Yıkama makinelerinin çalıştırılabilmesi için öncelikle şebekeden suyun alınması gerekir. Şebekeden gelen su makine özelliklerine göre sıcak yıkama ya da soğuk yıkamaya uygun şekilde, hortuma aktarılır. Basınçlı yıkama makinelerinde genellikle hortum ucunda bulunan tabanca üzerinden basınç yüksekliği ve akış şekli ayarlanabilmektedir. Bu sayede temizlenecek yüzeye ya da kire göre gerekli ayarlamalar yapılabilmektedir. Çalıştırılması ve kullanımı oldukça basit olan bu makineler ile tertemiz yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.
 • Basınçlı Yıkama Makinesi Kaç Bar Olmalı?

  • Bu tür teknik özellikler genel olarak kullanım alanına bağlıdır. Basınçlı oto yıkama makineleri 110 bar ile 300 bar arası çeşitlere sahiptir. Genel olarak profesyonel alanlar içerisinde 150 bar basınçlı yıkama makinesi, 200 bar basınçlı yıkama makinesi ve 130 bar basınçlı yıkama makinesi gibi çeşitleri görebilirsiniz. Bunlar basınç şiddetine göre değişmektedir. Kullanmak istediğiniz alan için uygun olan modellerine bakarak, otomobil yıkama işlemlerinde kullanabilirsiniz.
 • Basınçlı Yıkama Makinesi Nasıl Kullanılır?

  • Genel kullanımı bakımından bu ürünler, sağladıkları tazyikli su sayesinde deterjan kullanımına gerek kalmadan temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Evlerde, ofislerde, bahçelerde, çiftlik temizliklerinde, otellerde, depolama alanlarında, otomobil temizliğinde, ağır iş makinelerinin temizliğinde ve daha birçok alanda kullanımı tercih edilebilen makinelerdir. Kullanımı basit olup, az efor ile kısa sürede başarılı sonuçlar ortaya koyar. Herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tek bir makine ile birçok alanda etkili temizlik imkanı sunar.
  • Kullanımı bakımından; eğer makinede su haznesi bulunuyorsa hazneye su doldurulur, bulunmuyorsa makineye bir hortum bağlanarak su ihtiyacı karşılanır. Alınan su, ayarlanabilir tazyikli hortumundan çıkar. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bazı durumlar söz konusudur. Yıkama esnasında hortum namlusu dikkatli ve iyi bir şekilde tutulmalıdır. Aksi halde elimizden kayarsa temizlediğimiz yüzeye, başka bir kişiye ya da kendimize zarar verebiliriz. Özellikle araba yıkama makinası olarak kullanım sağlanan basınçlı yıkama makineleri kullanım esnasında fazla basınç uygulanır ve hortum dikkatli tutulmaz ise araç üzerinde çizikler oluşabilir. Basınç ayarları hortum üzerinden yapılabilir. Bu sayede temizlenecek alana uygun olan basınç ayarları yapılarak yüzeyin yüksek basınçtan zarar görmesi engellenebilir.
  • Basınçlı yıkama makineleri; beton, fayans, duvar yüzeyleri gibi sert ve zamanla araları kir dolabilecek olan yüzeylerin temizliğinde ayrıca sağladığı kolay temizlik imkanı ile otomobil temizliğinde, ev, ofis ve bahçe koltuklarının yüzeylerinde ve kullanım sağlanmak istenilen daha birçok alanda derinlemesine temizlik sağlar. Sahip oldukları özellikleri ve portatif tasarımları sayesinde, taşıma, depolama ve kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.
 • Basınçlı Yıkama Pompası Alırken Nelere Dikkat Edilir?

  • Basınçlı yıkama makinesi alırken nelere dikkat etmeliyiz sorusu genelde sıkça karşımıza çıkıyor. Basınçlı yıkama makinası için pek çok ürün çeşidi bulunur. Oto yıkama makinesi olarak da bu ürünler kullanabiliriz. Genel olarak basınçlı yıkama pompası da bu makinelerin bir parçası gibidir. Alırken dikkat edilecek en önemli unsur kullanım alanıdır. Kullanım alanlarına göre basınçlı oto yıkama makinesi gibi çeşitleri görebilirsiniz. Sadece araba temizliğinde değil yüksek basınçlı yıkama makinesi pek çok alanda kullanılır. Basınçlı sıcak soğuk yıkama makinesi çeşitleri de bulunur. Bu modeller hem sıcak su hem de soğuk suyu basınçlı şekilde dışarıya atmaktadır. Amatör basınçlı yıkama makinesi ya da profesyonel basınçlı yıkama makinesi çeşitlerine bakarak, seçiminizi yapabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm basınçlı araba yıkama makinesi fiyatları görebilir, en uygun seçenekler ile de kolayca sahip olabilirsiniz.
 • Basınçlı Yıkama Makinası Tabancası Nasıl Seçilir?

  • Otomobil yıkama makinesi olarak kullanılan bu ürünler, tabanca bakımından da oldukça önemlidir. Oto yıkama işlemlerinde daha rahat bir çalışma için basınçlı yıkama makinası tabancası seçilirken kalitesini kontrol edebilirsiniz. Seçim aşamasında size iyi bir kullanım şekli sunuyor mu test edebilirsiniz. Genel olarak basınç derecesini tabanca ile ne kadar veriyor bunu kontrol etmek önemli olacaktır. Otomatik araba yıkama makinesi sayesinde pek çok işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Bu tür profesyonel temizlik işlerinde size üstün performans sunacaklardır. Sadece basınçlı yıkama makinası tabancası değil basınçlı yıkama makinesi hortumu da bulunur. Bunun değişimi gerektiren durumlar yaşanabilir. Bu sebeple yedek parça olarak basınçlı yıkama makinesi hortumu da bulunur. Ayrı olarak satın alıp, kullanımını sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Basınçlı Yıkama Makinesi Hangisi?

  • Basınçlı yıkama makinesi tavsiye edilirken birkaç unsur söz konusudur. Bunlardan en önemlisi kullanım alanıdır. Kullanıcıların en büyük yardımcısı olan basınçlı yıkama makinelerinin farklı özelliklerde ve birçok markanın üretmiş olduğu çeşitleri mevcuttur. Basınçlı araba yıkama makinesi; profesyonel, yarı profesyonel ya da amatör kullanımlara uygun, çeşitli basınç aralıklarında olan temizlik makineleri arasından seçim yapmak oldukça zordur. Sadece makinede değil yedek parçada da en iyi seçenekleri seçmeniz önemlidir. Genelde basınçlı yıkama makinesi yedek parça seçenekleri de makinenin markasına göre değişir. Aldığınız markanın yedek parça durumunu da teyit ederseniz en iyi basınçlı yıkama makinesi kullanımını sağlayabilirsiniz.
  • Kullanım sağlayacağınız alana göre farklı teknik özellikleri olan bu ürünleri kontrol edebilirsiniz. Örneğin 120 bar basınçlı yıkama makinesi ile 180 bar basınçlı yıkama makinesi aynı oranda çalışmaz. Kullanım sağlanacak olan alana göre bu özelliklere göz atabilirsiniz. Basınçlı su yıkama makinesi çıkardığı şiddetli su ile yıkama işleminde kolaylık sunmaktadır. Basınçlı yıkama makinesi profesyonel olarak da kullanılabilir olup, amatör modellere de sahiptir. Oto basınçlı yıkama makinesi çeşitleri ile yüksek performansın tadını çıkarabilirsiniz.
  • Piyasadaki onca çeşit arasından ön plana çıkan Lavor yıkama makinası, yüksek performanslı makinalardan olup, verimli kullanım imkanı sunar. Kullanımı kolay ve rahattır. Geniş kullanım alanına sahip olup, kullanıcıya su ve zaman tasarrufu sağlar. Lavor markasının yanı sıra Lutian ve Powerwash markalarının üretmiş olduğu kaliteli yıkama makineleri de mevcuttur. Sizler de Elektromarketim.com ‘u tıklayarak sitemiz üzerinden basınçlı yıkama makinelerinin özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. İhtiyacınız olan yıkama makinesine en ucuz fiyat listelerimiz sayesinde en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.