Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
 • Basınçlı Yıkama Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları

  • Temizlik makinelerinden biri olan basınçlı yıkama makineleri, son derece kullanışlı ürünlerdir. Sağladığı yüksek basınç sayesinde kirli yüzeyler tertemiz bir görünüme kavuşur. Çeşitli markaların üretmiş olduğu, birçok basınçlı su makinesi çeşitleri bulunur. Bu ürünler profesyonel, yarı profesyonel ve amatör kullanımlara uygun olacak şekilde farklı özelliklere sahiptir. Ayrıca yüksek basınçlı yıkama makinaları soğuk yıkama, sıcak yıkama ya da sıcak ve soğuk yıkama özelliklerine de sahiptir. Bazı yıkama makineleri yalnızca su püskürtürken, bazıları da bu özelliğin yanında bir de köpük uygulamasına da sahiptir. Kullandıkları güç kaynaklarına göre benzinli, dizel, hidrolik ve elektrikli olmak üzere farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Elektrikli tazzik makinası genellikle orta dereceli ya da daha hafif yıkama gerektiren işlerde kullanılır. Benzinli ve dizel yakıt ile çalışanlar ise orta derece yıkamaların yanı sıra daha ağır derece yıkamalar için kullanılır. Daha çok ticari alanlarda, endüstriyel alanlarda kullanımı tercih edilen makinelerdir. Farklı özelliklere sahip, birçok boyutta üretilmiş olan basınçlı yıkama makinelerini Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden inceleyebilir, en iyi yıkama makinelerini en ucuz fiyat listelerimiz ile satın alabilirsiniz.
 • Basınçlı Yıkama Makinesi Ne İşe Yarar?

  • Genel kullanımı bakımından basınçlı su makineleri, sağladığı tazyikli su ile ilaç kullanımına gerek kalmadan yüzeyin kirden arındırılmasını sağlar. Evlerde, ofislerde, ticari ve endüstriyel alanlarda, araç içi temizliğinde basınçlı yıkama makinaları kullanılabilmektedir. Araç içi döşemeler genellikle deterjan ile temizlenmesinin ardından, kuruduğunda lekeler yeniden geri gelir. Ancak basınçlı oto yıkama makinaları sayesinde tazyikli su ile kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebilir. Bu makinelerin en büyük özelliği daha az su kullanarak zahmetsizce çok kısa sürede derinlemesine temizlik olanağı sunmalarıdır. Yani, su tasarrufu sağlarken, hızlı temizlik özelliği sayesinde zamandan tasarruf etmenizi de mümkün kılar. Ulaşılması güç alanlarda ve sert zeminlerde uyguladığı basınç sayesinde temizleme işlemi gerçekleştirilebilmektedir.
 • Basınçlı Yıkama Makinesi Nasıl Çalışır?

  • Yıkama makinelerinin çalıştırılabilmesi için öncelikle şebekeden suyun alınması gerekir. Şebekeden gelen su makine özelliklerine göre sıcak yıkama ya da soğuk yıkamaya uygun şekilde, hortuma aktarılır. Basınçlı yıkama makinelerinde genellikle hortum ucunda bulunan tabanca üzerinden basınç yüksekliği ve akış şekli ayarlanabilmektedir. Bu sayede temizlenecek yüzeye ya da kire göre gerekli ayarlamalar yapılabilmektedir. Çalıştırılması ve kullanımı oldukça basit olan bu makineler ile tertemiz yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.
 • Basınçlı Yıkama Makinesi Nasıl Kullanılır?

  • Genel kullanımı bakımından bu ürünler, sağladıkları tazyikli su sayesinde deterjan kullanımına gerek kalmadan temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Evlerde, ofislerde, bahçelerde, çiftlik temizliklerinde, otellerde, depolama alanlarında, otomobil temizliğinde, ağır iş makinelerinin temizliğinde ve daha birçok alanda kullanımı tercih edilebilen makinelerdir. Kullanımı basit olup, az efor ile kısa sürede başarılı sonuçlar ortaya koyar. Herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tek bir makine ile birçok alanda etkili temizlik imkanı sunar. Kullanımı bakımından; eğer makinede su haznesi bulunuyorsa hazneye su doldurulur, bulunmuyorsa makineye bir hortum bağlanarak su ihtiyacı karşılanır. Alınan su, ayarlanabilir tazyikli hortumundan çıkar. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bazı durumlar söz konusudur. Yıkama esnasında hortum namlusu dikkatli ve iyi bir şekilde tutulmalıdır. Aksi halde elimizden kayarsa temizlediğimiz yüzeye, başka bir kişiye ya da kendimize zarar verebiliriz. Özellikle araba yıkama makinası olarak kullanım sağlanan basınçlı yıkama makineleri kullanım esnasında fazla basınç uygulanır ve hortum dikkatli tutulmaz ise araç üzerinde çizikler oluşabilir. Basınç ayarları hortum üzerinden yapılabilir. Bu sayede temizlenecek alana uygun olan basınç ayarları yapılarak yüzeyin yüksek basınçtan zarar görmesi engellenebilir. Basınçlı yıkama makineleri; beton, fayans, duvar yüzeyleri gibi sert ve zamanla araları kir dolabilecek olan yüzeylerin temizliğinde ayrıca sağladığı kolay temizlik imkanı ile otomobil temizliğinde, ev, ofis ve bahçe koltuklarının yüzeylerinde ve kullanım sağlanmak istenilen daha birçok alanda derinlemesine temizlik sağlar. Sahip oldukları özellikleri ve portatif tasarımları sayesinde, taşıma, depolama ve kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.
 • En İyi Basınçlı Yıkama Makinesi Hangisidir?

  • Kullanıcıların en büyük yardımcısı olan basınçlı yıkama makinelerinin farklı özelliklerde ve birçok markanın üretmiş olduğu çeşitleri mevcuttur. Profesyonel, yarı profesyonel ya da amatör kullanımlara uygun, çeşitli basınç aralıklarında olan temizlik makineleri arasından seçim yapmak oldukça zordur. Piyasadaki onca çeşit arasından ön plana çıkan Lavor yıkama makinası, yüksek performanslı makinalardan olup, verimli kullanım imkanı sunar. Kullanımı kolay ve rahattır. Geniş kullanım alanına sahip olup, kullanıcıya su ve zaman tasarrufu sağlar. Lavor markasının yanı sıra Lutian ve Powerwash markalarının üretmiş olduğu kaliteli yıkama makineleri de mevcuttur. Sizler de Elektromarketim.com ‘u tıklayarak sitemiz üzerinden basınçlı yıkama makinelerinin özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. İhtiyacınız olan yıkama makinesine en ucuz fiyat listelerimiz sayesinde en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.