Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
  • Elektrik Sensör Çeşitleri Nelerdir?

    • Genel olarak pek çok alanda kullanımı sağlanan sensör çeşitleri bulunmaktadır. Özellikleri bakımından elektrik sensörleri farklı kullanım alanlarına sahiptir. Bunlara örnek olarak endüktif sensör, kapasitif sensör, ultrasonik sensör, enerji sensörü gibi birçok ürün ekleyebiliriz. Hepsi elektrik sistemlerinde kullanım imkanı sunan kaliteli ürünlerdir. Fotoelektrik sensör ve basınç sensörleri de bu çeşitler arasında yer almaktadır. Yapıları bakımından ışık perdeli sensör modelleri de bulunur. Kullanım alanlarına uygun olan seçeneklere göre sensör çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. İlk olarak nerede kullandığınıza göre çeşitler arasında gezmeniz sizin için daha uygun olacaktır.
  • Sensör Aksesuarları Nelerdir?

    • Yapıları bakımından sensör çeşitleri ile beraber kullanımı sağlanan pek çok ürün bulunmaktadır. Bunlar için üretilmiş olan yan ürünler mevcuttur. Daha iyi bir kullanım sağlayabilmeniz amacı ile bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Hem aksesuar hem de yedek parça olarak sensör çeşitlerini tercih edebilirsiniz.
  • Elektrik Sensörü Nedir?

    • Sensör çeşitleri genel olarak fiziksel bir bilgi işlenmiş cihazlardır. Fiziksel hareketleri elektronik sinyallere çevirerek çalışmaktadır. Isı, basınç, nem, ışık ve birçok farklı fiziksel etkisi elektrik işaretlerine çevirmektedir. Bunlar ise analog ve dijital sinyaller halinde olabilmektedir. Bu sinyaller de amaca göre işlenerek bir sistem içerisinde kullanılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.