Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
  • Isıtıcı ve Üfleyici Aksesuarları Nelerdir?

    • Isıtıcı ve üfleyiciler, endüstriyel alanlarda çeşitli malzemelerin ısıtılması, kurutulması, üzerinde yer alan katmanların kaldırılması ya da talaş ve tozun üflenerek temizlenmesi gibi daha birçok uygulamada kullanılan ürünlerdir. Elektrikli, akülü ya da havalı çalışma şekline sahip olan ısıtıcı ve üfleyicilerin maksimum verim sunabilmesi için yıpranan veya zarar gören parçalarının değiştirilmesi gerekir. Burada devreye ısıtıcı ve üfleyici aksesuarları girer. Direkt aleti değiştirmek yerine daha az maliyetle parçalarının değiştirilmesini ve yenilenmesini sağlayan bu aksesuarlar içerisinde kaynak nozulu, indirgeme nozulu, reflektör nozulu, bastırma makarası gibi çeşitli ürünler yer alır. Halihazırda kullandığınız ısıtıcınıza veya üfleyicinize ilgili aksesuarı takarak kullanıma başlayabilirsiniz.
  • Isıtıcı ve Üfleyiciler Nerede Kullanılır?

    • Genellikle endüstriyel uygulamalarda kullanım sağlanan ısıtıcı ve üfleyici modelleri marangozlar, elektronikçiler, kaporta tamircileri ve reklamcılar tarafından sıklıkla kullanılır. Çeşitli atölyelerde ve hobi uygulamalarında da kullanılabilen bu ürünler, sahip oldukları özellikler dahilinde birçok uygulamada tercih edilir. Isıtıcı matkap adıyla da anılan sıcak hava tabancaları boya ve macun kurutma işlemlerinde, boya ve verniklerin kaldırılmasında, lehimleme ve sabitleme uygulamalarının yanı sıra plastik malzemelerin şekillendirilmesi, donmuş boruların açılması, izolasyon uygulamaları, yer karolarının kaldırılması ve çeşitli kablo uygulamaları gibi daha pek çok alanda çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Yüksek sıcaklık seviyelerine kadar ulaşabilen bu ürünler aynı zamanda pratik kullanımlı yapılarıyla oldukça sık tercih edilir. Üfleyici alet ise hem çalışma alanlarındaki talaş ve tozların üflenmesi hem de emilmesi işlemlerinde kullanıcılara büyük avantaj sağlar. Elektrikli, havalı ve akülü modelleriyle kullanıcılara sunulan bu ürünler ile kısa sürede tüm işlemlerinizi tamamlayabilir, çalışma alanlarınızı daha iyi bir hale getirebilirsiniz.
  • Isıtıcı ve Üfleyiciler Neden Tercih Edilir?

    • Üfleyici ve ısıtıcı makinesi modelleri, endüstriyel kullanımların yanı sıra işlevsel özellikleri ile günlük hayatı kolaylaştıran ürünler arasında yer alır. Fonksiyonel yapıları ve sundukları kullanım kolaylığı, bu ürünlerin tercih edilmesindeki en önemli etkendir diyebiliriz. Çünkü satın alacağınız tek bir ürünü, birbirinden farklı alan ve uygulamalarda kullanmanız mümkündür. Boya kazıma, vernik kaldırma, kurutma gibi daha birçok işlem, ısıtıcı alet kullanılmadan el ile yapıldığında hem yüzeye zarar verilebilir hem de fazla zaman alabilir. Ancak sıcak hava yayan bir ısı tabancası kullanıldığında bu işlemler ve daha fazlası, çok daha kısa sürede başarılı bir şekilde tamamlanabilir. Örneğin, duvar kağıtlarının sökülmesinde sıcak hava tabancası kullanılmadığında bazı parçalar tamamen sökülemez ve duvara yapışık kalabilir. Bu durumda duvara zarar verebileceği gibi ekstra zaman kaybına yol açar. Ancak sıcak hava tabancası sayesinde yüzey zarar görmeden sökme işlemi çok daha kısa bir sürede tamamlanabilir. Toz emme ve üfleme amacıyla kullanılan üfleyici matkap modelleri ise hem zaman tasarrufu hem de temiz çalışma ortamı sağladığı için tercih edilir. Genellikle üzerindeki tetik aracılığıyla elle çalıştırılabilen bu ürünlerin kullanımı bir hayli kolaydır. Sahip oldukları özelliklere ve çalışma şekillerine göre farklı fiyatlarda kullanıcılara sunulan bu ürünleri Elektromarketim.com’da bulabilir, en ucuz fiyat listelerinden faydalanarak dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.