Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
 • Havalı Tabanca Nedir?

  • Havalı el aletleri içerisinde yer alan havalı tabancalar genellikle tadilat ve tamirat alanında tercih edilir. Çalışma şekli elektrikli ve akülü tabancalar yerine tamamen manuel olarak ilerler ve pnömatik şekildedir. Havanın sıkıştırılması ile birlikte elde edilen güç sayesinde çalışır. Havalı tabanca çeşitleri arasında havalı çivili tabanca, havalı koli kapama tabancası, havalı kumlama tabancası ve havalı mazot tabancası gibi pek çok model bulunmaktadır. Bunların dışında havalı tabanca kompresör ürünleri ile de kullanılır. Lokma anahtar takımları içerisinde de kullanılan havalı tabanca lokma takımı sıklıkla tercih edilir ve kullanıcıya kaliteli bir deneyim kazandırır.
 • Havalı Tabanca Ne İşe Yarar?

  • Kullanım açısında birçok farklı alana hizmet veren havalı tabancaları yapıları gereği hafif, rahat ve kullanışlı ürünlerdir. Tercih edilen işleme göre farklılık gösteren havalı tabanca çeşitleri çivileme, koli kapama, hava üfleme, boya üfleme, kumlama işlemi, mazot aktarımı gibi pek çok alanda kullanılır. Havalı tabanca hakkında bilgi sahibi olmak için talimatları kontrol etmek ve bu şekilde ilerlemek gerekmektedir.
 • Havalı Tabanca Nasıl Çalışır?

  • Havalı tabancalar pnömatik olarak çalışmaktadır. Motora giren havanın genleşmesi ile basınçlı bir şekilde kullanılır. Havalı tabanca parçaları ile kullanacağınız makineyi destekleyerek daha kolay ve rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. En çok tercih edilen modeline çivileme tabancası kullanımından bahsedecek olursak, çivi atımı için mekanizmayı uygun talimatlarla devam ederek ve havalı çivileme tabancası ucunu işlem yapacağınız malzeme ve alan üzerinde ilerleterek uygulayabilirsiniz. Havalı tabanca çivisi ile kolaylıkla çivileme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.
 • En İyi Havalı Tabanca Hangisidir?

  • Çeşit çokluğu sayesinde en iyisi bu demek havalı tabancalar ve modelleri için uygun bir tanım olmayacaktır. Performans ve kullanım sağlanacak alana göre seçim yapma çok daha doğru bir yol olacağından elektromarketim.com’u ziyaret ederek, Osaka, Ozco, BEA ve Gison markalarının kaliteli ve dayanıklı havalı tabancaları kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilir ve havalı çivileme tabancası fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm havalı tabanca çeşitleri ve modellerini içeren kampanya ve kaçırılmayacak fırsatlar için üye olmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.