Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 828 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18
 • Havalı Lokma ve Aksesuarları Çeşitleri ve Fiyatları

  • Lokmalar somunların, cıvataların sökülmesi ya da takılması işlerinde kullanılan el aletleridir. Genellikle tek başına kullanım sağlanamayan bu aletler çeşitli aksesuarlar ile birlikte kullanılmaktadır. Lokma aksesuarları sayesinde yapılan işlem kolaylaşır, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Havalı lokmaların uç yapılarına, kalınlıklarına ve derinliklerine göre çeşitleri bulunur. Ağır sanayilerde, tersanelerde, tamir atölyelerinde fazlasıyla tercih edilen havalı lokmalar darbeli lokma olarak da bilinmektedir. Havalı lokmalar ile birlikte kullanılan havalı cırcır kolları, anahtar takımları, adaptörler, uzatma kolları ve mafsallar gibi aksesuar çeşitleri bulunur. Havalı lokma ve aksesuar çeşitlerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, en ucuz fiyat listelerimiz ile dilediğiniz ürünleri güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.
 • Havalı Lokma ve Aksesuarları Nelerdir?

  • Havalı lokmalar yapıları, özellikleri ve kullanım alanları bakımından birbirlerinden ayrılır. Genellikle 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç bağlantı ölçülerinde olan lokmaların tercih edilmesinin yanı sıra 3/8 inç, 3/4 inç ölçülerindeki lokmalar çeşitleri de özel amaçlı alanlarda kullanılabilmektedir. Çeşitli malzemelerden üretilmiş olan havalı lokmaların 6 köşeli, torx uçlu ve derin yapıda olan çeşitleri bulunmaktadır. Farklı ölçülerden oluşan havalı lokma takımı çeşitleri oldukça kullanışlıdır. Aksesuarları arasında yer alan cırcır kolları içerisinde havalı adaptörlü cırcır kolları ve havalı cırcır kol seti gibi ürün çeşitlerini bulundurur. Farklı ölçülerde üretilmiş olan havalı lokma anahtar takımları ise raylı, derin, torx uçlu, allen uçlu, XZN uçlu gibi çeşitlerde üretilmiştir. Tasarımları ve ölçüleri bakımından birbirlerinden ayrılan havalı lokma anahtarları, mafsalları ve uzatma kolları çeşitleri ile havalı lokma kullanımı daha kolay bir hale gelir.
 • Havalı Lokma ve Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

  • Genel olarak havalı lokma ve aksesuarları, farklı ölçülerdeki cıvata ve somunların takılması ve sökülmesinde kullanılır. Havalı lokmaların kullanımı aksesuarları ile oldukça kolay bir hale gelmiştir. Bu aksesuarlar lokmalara takılarak işlemin kısa sürede ve güvenli bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlar. Ulaşılması güç olan alanlarda lokmalara çeşitli ölçülerdeki kollar ilave edilir ve bu kollar sayesinde çalışmak oldukça rahattır. Bu ürünler ihtiyaç duyulan ve kullanılmak istenilen tüm alanlarda kullanılabilmektedir. Ancak sıklıkla tercih edilen alanlar; endüstriyel alanlarda, fabrikalar, sanayi tesisleri, üretim alanları, atölyele ve inşaatlardır. Üstün kaliteli malzemelerden üretilmiş olmaları sayesinde sağlam ve dayanıklı yapıdadırlar. Kullanım ömrü, bakım işlemlerinin düzenli bir şekilde yapılması ile uzatılabilmektedir.
 • Havalı Lokma ve Aksesuarları Neden Tercih Edilir?

  • Zorlu çalışma koşullarında somun ya da cıvataların sıkılması, sökülmesi ya da takılması işlerini rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmek amacıyla tercih edilir. Lokmaların dayanıklılıklarının yüksek olması ile endüstriyel ürünler üzerinde güvenle kullanılabilmektedir. Bu ürünler sayesinde kırılma ve hasar verme gibi durumlarla karşılaşılmaz. Belirli bir hava gücü ile kullanılan havalı lokmalar ile konforlu çalışmalar yapılabilir. Aksesuarları ile zorlu koşullarda dahi çalışma imkanı sağlanır. Havalı lokma takımları, bir işlemde ihtiyaç duyulabilecek çeşitli ölçülerdeki lokmaları içinde bulundurur. Bu sayede daha az maliyetle ve uğraşla çalışmalar hız kazanır. Sektörde öne çıkan Cetaform, Gison ve Ozco gibi markaların üretmiş olduğu yüksek mukavemetli havalı lokma ve aksesuarlarına Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürün özelliklerinin karşılaştırmasını yaparak en uygun fiyatlarla güvenli ödeme ve hızlı teslimat güvencesi ile ihtiyacınız olan tüm ürünlere sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.