Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2
  • Kapsül Ampul Çeşitleri ve Fiyatları

    • Birçok farklı aydınlatma ürünleri arasında yer alan kapsül şeklinde ampul modelleri bulunmaktadır. Ampuller kullanımları bakımından farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Kapsül ampul de diğerlerine göre daha farklı kullanımlara göre tasarlanmıştır. Halojen olarak da adlandırılan bu ampul modelleri kullanışlı seçenekleri ile elektromarketim.com üzerinden satılmaktadır. En ucuz fiyat listesi ile satın alarak, kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Led kapsül ampul modellerin hepsine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
  • Kapsül Ampuller Nedir?

    • Kullanımları açısından standart ampullerden daha farklıdırlar. Kapsül ampul çeşitleri ledli olan modellere de sahiptir. Lamba içerisine takılarak kullanımları sağlanan aydınlatma ürünlerinden biridir. Rahat kullanımları ile oldukça tercih edilirler. Sürekli kullanıma uygun olup, tasarımları ile de güzel bir görüntü yaratırlar. Süsleme ya da dekoratif alan yaratmak için oldukça iyi bir ışıklandırma seçeneği olacaktır. Sarı ve beyaz renkli çeşitleri de bulunmaktadır. Ledli olan modelleri ile de tasarruflu kullanım sağlanabilmektedir. Çeşitleri arasında g4 led kapsül ampul, led kapsül ampul beyaz, kapsül halojen ampul gibi ürünler yer alır. Hepsini kullanacağınız alan göre seçerek elektromarketim.com üzerinden satın alabilirsiniz.
  • Kapsül Ampul Nasıl Kullanılır?

    • Genel olarak aydınlatma ürünlerinden biri olması ile lamba ya da avizeler içerisine takılarak kullanımları sağlanmaktadır. Ampul çeşitleri arasında renk seçenekleri ile satın alarak ışıklandırma işlemlerinde kullanabilirsiniz. Duy kısmına takılarak kapsül ampul modellerini kullanabilirsiniz. Kullanışlı seçenekleri ile en uygun fiyat seçenekleri sayfamızda bulunmaktadır. Tüm ampul modellerine de tek tıkla sayfamızdan ulaşabilir, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.