Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
 • Havalı Eğe Motoru Nedir?

  • Günümüzde havali el aletleri kullanım kolaylıkları göz önünde bulundurulduğunda tercih ettiğimiz ürünler içerisinde ilk sırada yer almaktadır. Havalı el aleti çeşitleri içerisinde sıklıkla tercih edilen ürünlerden biride havalı eğe motorları olmuştur. Havalı eğe motorları eğeleme işlemi esnasında kullanılmaktadır. Üzerinde çalışılan malzeme ve yüzeylerde uygulama esnasında kesme ve delme çalışmalarında meydana gelen çapaklı ve pütürlü yapıları pürüzsüz ve daha düzgün bir hale getirmesi için havalı eğeleme işlemi uygulanır. Bu eğeleme işlemi için eğe motoru tercih edilir.
 • Havalı Eğe Motoru Nasıl Kullanılır?

  • Havalı eğe motorları kullanımı oldukça kolaydır. El ile kullanılabilecek bir tasarıma sahiptir. Boyut olarak küçük ve minimal olarak tasarlanmıştır. Hava basıncı sayesinde çalıştıkları için sahip oldukları strok sayıları ile uygulanır. Yapılacak olan işleme göre seçilen eğe ucu havalı eğe motoruna takıldıktan sonra eğelenecek olan alan üzerinde doğru açı ve miktarda eğelenerek uygulanır. Havalı eğe motoru sayesinde meydana gelen çapak ve pürüzleri bu işlem ile temizleyerek daha düzgün bir alana sahip olmasını hedeflenmektedir.
 • Havalı Eğe Motoru Nerede Kullanılır?

  • Kullanım alanı olarak imalat sanayinde sıklıkla tercih edilen havalı eğe motorları pek çok başka alanlarda da kullanılmaktadır. Kullanımı kolay olan ve kullanıcının rahatlıkla hareket ettirip işlem yapabileceği havalı eğe motorları el tipi oldukları için kişisel yapılan çalışmalarda da tercih edilmektedir. Havalı eğe motorları hobi ve sanat çalışmalarında, ahşap onarımı ve tamirinde, bazı mobilya ve monte uygulaması gerektiren alanlarda da kullanılmaktadır.
 • En İyi Havalı Eğe Motoru Hangisidir?

  • En iyi havalı eğe motoru için tek bir örnek vermek doğru bir yönlendirme olmayacaktır. İhtiyaç ve kullanım alanına göre tercih etmek çok daha sağlıklı bir yol olduğundan dilerseniz elektromarketim.com’u ziyaret ederek tüm Gison ve Osaka markalarının en uygun havalı eğe motor fiyatları arasında ihtiyacınız olan ürünleri seçebilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar için üye olmayı güncel kampanyalar hakkında bilgi almak için bildirimleriniz açmayı unutmayın! Aklınıza takılan sorular için biseysorcaktim.com’a gelerek bizlerle iletişime geçebilirsiniz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.