Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 260 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
 • Zil Panelleri Modelleri ve Fiyatları

  • Üstün kalite ve performans sunan zil panelleri en uygun fiyat listeleri ile elektromarketim.com üzerinden satılmaktadır. En iyi malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile birçok alanda karşımıza çıkarlar. Audio ve Multitek gibi markaların ürünleri ile kaliteli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Tüm diafon sistemi ürünleri ve akıllı ev sistemi elemanları için en uygun fiyat listelerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En iyi markaların ürünleri ile kaliteli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olan bu modeller ile kendinize güvenli bir yaşam alanı kurabilirsiniz.
 • Zil Panelleri Ne İşe Yarar?

  • Teknoloji ilerledikçe tasarımı ve özellikleriyle son derece kullanışlı, modern zil panelleri konutlarımızın kapısında yerini aldı. Her evin ihtiyacı kapı zili sadece duyulabilir ses vermesinin dışında daha birçok farklı teknolojik özellikleriyle tercih edilmektedir. Audio markasının kaliteli ürünlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Dış kapı zil paneli, dokunmatik, butonlu, tuşlu, kartlı zil paneli başta olmak üzere zengin ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Zil panelleri arasında şifreli olan modelleri de vardır. Şifreli zil paneli modelleri ile de birçok alanda güven sağlayabilirsiniz.
 • Zil Panelleri Özellikleri Nelerdir?

  • Yeni nesil zil panellerini isteğinize ve ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Yağmur ve soğuk hava koşullarına göre dizayn edilen bu paneller apartmanlarınızda görüntü kirliliği oluşturmaz. Ürünler fotoselli olmasından dolayı gece karanlığında ışık devreye girer ve görüntülü diafon sistemleri bu aydınlatma sayesinde gelen kişiyi daha net görme imkanı sağlar. Eski model zillerde, hangi zilin kime ait olduğunu anlamak için butonun yanına numaralar yazılıyordu. Teknoloji ilerledikçe zillerde de hayatımızı kolaylaştırmak adına iyileştirilmelere gidilmiştir. Yeni model ziller genellikle ışıklıdır ve karanlıkta yanlış zile basmamızı engelleme de büyük fayda sağlamıştır. Kablosuz zil panelleri de bulunmaktadır. Monte edilmesi ve melodi seçimi oldukça kolaydır, görünüm olarak da şık tasarıma sahiptirler. Kablosuz zillerin tek bir eksi yanı vardır, pille çalıştıkları için kontrolünü yapmanız ve bittiği zaman değiştirmeniz gerekmektedir. Gördüğünüz gibi ziller de çeşitlerine göre birçok farklı özelliğe sahiptir. Görüntülü ve sesli diafonlarda lider marka olan Audio, zil panellerinde de oldukça iddialıdır. Sitemizden tüm ürün ve özelliklerini ayrıntıları ile inceleyebilir uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.
 • Zil Panelleri Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanımları genel olarak kapı girişlerindedir. Zil çalma ve kameralı zil paneli modelleri ile kullanımları sağlanır. Hem güvenlik konusunda rahat ettiren hem de zil çalma işlemini sağlayan bir üründür. En güvenli ve kolay kullanımı sağlamak için tasarlanmış olan bu modelleri elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile bulabilir, yüksek performanslı ve kaliteli kullanımları ile uzun ömürlü olarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda butonlu zil paneli modelleri de bulunmaktadır. Bunları sesli diafonlar ile rahatça kullanabilirsiniz. Daire sayınıza göre zil panelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm ek ürünleri ve aparatlarını da sayfamızda ne uygun fiyatlar ile görebilirsiniz. Multitek ve Audio gibi markaların en ucuz fiyat listeleri için fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.
 • Zil Panelleri Neden Tercih Edilir?

  • Yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı kapı zilleri işlevleri haricinde; görünümleri ve melodileri ile de tercih sebebi olmuştur. Gelişen teknoloji ile ışıklı, görüntülü ve farklı seslerde kapı zillerine ilgi artmıştır. Cihazların kullanım sınırları bulunmamaktadır. Ofis, iş yerleri, apartman, site gibi alanlarda kullanıma açıktır. Ürünlerin özellikleri doğrultusunda kullanmak istediğiniz yere göre uygun seçenekler bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.