Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
 • Boya ve Harç Mikserleri Çeşitleri ve Fiyatları

  • Boya ve harç mikserleri alçı, sıva, harç, boya gibi malzemelerin hazırlığında homojen bir karışım elde etmek için kullanılan karıştırıcı aletlerdir. Piyasada manuel ve elektrikli karıştırıcı çeşitleri bulunmaktadır. Manuel karıştırıcılar kendi aralarında üretildikleri malzemeler bakımından ayrılırken, elektrikli karıştırıcılar da teknik özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Elektrikli mikserlerin motor gücü, devir, vites sayıları, mikser çapları ve karıştırma kapasitelerine göre farklı özelliklere sahip olan çeşitleri vardır. Profesyonel ve amatör kullanımlara göre ayrılan bu ürünlerden elektrikli olanlar genellikle profesyonel kullanımlarda tercih edilirken, amatör kullanımda manuel ürünler tercih edilmektedir. Boya harç karıştırıcı çeşitleri ve fiyatları için Elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek ürün karşılaştırmalarını yapabilir, dilediğiniz ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 • Boya ve Harç Mikserleri Nedir?

  • Karıştırıcı mikserler boya, alçı, sıva, astar, harç gibi malzemelerin hazırlanmasında kullanılan aletlerdir. Sıvı ya da yarı sıvı malzemelerin birbirleri ile iyice karıştırılıp, homojen kıvama gelmesini sağlar. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu ürünler ile istenilen yoğunluktaki karışım hızlı bir şekilde elde edilir. Farklı renkler karıştırılarak oluşturulan duvar boyalarında, boya karıştırıcı mikserler sayesinde renklerin iyice harmanlandığı bir boya elde edilir. Duvara sürülen boya tek renkte güzel bir şekilde uygulanabilir. Harç karıştırıcı mikserler teknik özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Ürünün performansı karıştırılacak malzeme miktarı ve yoğunluğuna göre değişiklik gösterir. Ayrıca kullanım sağlanan harç karıştırıcı uç da oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlam yapıda olması gereken uç, uygulama yapılacak malzemeyle de uyumlu olmalıdır. Boya ve harç karıştırıcı uç yapısına göre mikserlere ya da matkaplara takılarak ile birlikte kullanılabilmektedir. Amatör hobi çalışmalarında genellikle matkap ucuna takılan karıştırıcılar kullanılır.
 • Boya ve Harç Mikserleri Ne İşe Yarar?

  • Boya harç karıştırıcılar sıvı ya da yarı sıvı malzemelerin yapılacak uygulama için hazırlanmasını amaçlar. Güçlü motorları ve karıştırma kapasiteleri sayesinde inşaatlarda, restorasyon çalışmalarında, boya badana işlerinde ve gerek profesyonel gerekse amatör tüm kullanımlarda tercih edilen oldukça kullanışlı ürünlerdir. En az iki malzemenin homojen bir şekilde karışmasını sağlar. Tortu gibi istenmeyen durumların yaşanmasını engeller. İşleri hızlandırarak, kısa sürede başarılı sonuçlar elde etmeyi kolaylaştırır. Boya harç karıştırıcıların kullanımı kolay ve rahattır. Bu ürünlerin kullanımı ile hem zamandan hem karıştırma işlerinde kullanılması gereken ekstra el aleti ve malzeme gibi araçların masrafından hem de uygulayacağınız iş gücünden tasarruf edersiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde malzemelerinizin karışmasını sağlayarak, çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz.
 • En İyi Boya ve Harç Mikseri Hangisidir?

  • Piyasada çeşitli markaların üretmiş olduğu birçok karıştırıcı modeli bulunmaktadır. Hem sahip oldukları teknik özellikler bakımından hem de kullanım şekli ve kullanım alanları bakımından birbirinden ayrılan mikser çeşitleri vardır. Bu ürünler arasından tercih yaparken motor gücü, devir hızı, karıştırıcı kapasitesi, vites sayıları gibi özelliklerin göz önünde bulundurulması gerekir. Mikserin güçlü bir motora sahip olmasının yanı sıra çift vitesli olması oldukça önemli bir etkendir. Bu sayede geniş alanda kullanım sağlanabilir. Malzeme yoğunluğuna göre düşük vitesten başlatılıp sonra arttırılması daha iyi bir karışım elde edilmesini sağlar. Güçlü motorlu, yüksek devirli boya ve harç mikserleri, karıştırıcı uçların daha hızlı dönmesini sağlar. En iyi mikser çeşitleri için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret edebilir, ürün özelliklerini karşılaştırarak ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.