Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 325 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7
 • Diğer Kablolar İçerisinde Neler Var?

  • Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kablolar gelişmekte ve hayatın her alanında kullanılmaktadır. Farklı alanlarda kullanılmak üzere birçok çeşit kablo bulunmaktadır. Bunların içinde Zayıf akım kabloları, internet kabloları ve halojen free kablolar gibi kablolar bulunmaktadır. Belirli bir kablo kategorisine girmeyen kablolara da diğer kablolar denmektedir. Diğer kabloların içerisinde; ara kablolar, jumper kablolar, fieldbus kablo, güç kablosu vb. ürünler yer alır.
  • Ara kablolar, iki cihazın birbirine bağlanmasını sağlayan ve erkek ve dişi uçlara sahip kablolardır. Genellikle kısa kablolardır ve düşük frekansta elektrik iletimi yaparlar.
  • Jumper kablolar, atlatma kablosu olarak da geçmektedir. Elektrik devrelerinin açılıp kapanmasını sağlayan kablolardır. Test projelerinde daha hızlı ve kolay işlem yapılmasına avantaj sağlamaktadır.
  • Kablolar kadar kabloları bir arada tutmaya ve düzenlemeye yarayan kablo toplama ekipmanları da önemlidir. Kabloların ve diğer kabloların çoklu veya göz önünde olduğu durumlarda kablo düzenleyici ürünleri devreye girmektedir. Kablo düzenleyicilere kablo kanalı ve kablo tavası örnek verilebilir.
  • Kablo kanalları ve kablo tavası, tavandaki ve duvardaki kabloları güvenli ve düzenli şekilde taşıyan ekipmanlardır. Kablo tavası sayesinde kablolar hem güvenli şekilde taşınır hem de ortamdaki görüntü kirliliği engellenmiş olur. Bu ekipmanlar farklı formlarda üretilebilirler. Kabloları nemden korumak için üretilen kablo tavası formu ise delikli olanıdır. Kablo kanalları ve kablo tavaları elektrik sistemlerinde hatta elektrik kablolarının yoğun şekilde bulunduğu her alanda kullanılır. Bu özelliklerin dışında olası bir yangın durumunda kabloların yangından etkilenmelerini engeller.
 • Fieldbus Kablo Nedir?

  • Fieldbus kablo, sensörleri ve motorları birbirine ve ana bilgisayara bağlayan kablodur. Fieldbus kablo farklı sistemler arasında uzun mesafede ve yüksek yük altında veri alışverişi yapar. Genellikle proses otomasyonu sistem kontrolünde kullanılmaktadır. Bu kablolar master-slave prensibi ile çalışmaktadır. Süreçleri kontrol ederken aynı zamanda alt görevleri gerçekleştirir.
  • Sistemlerin uzaktan müdahale edilmesinde ve sorunların hızlı tespit edilmesinde çok büyük avantaj sağlar. Fieldbus elektrik kablosu bu görevleri, birden fazla cihazı bağlantı noktasına ve bu cihazları da denetleyiciye bağlayarak yapmaktadır. Aynı zamanda fieldbus kablolar küçük boyutlarda oldukları için daha az yer kaplamaktadırlar.
 • Güç Kablosu Ne İşe Yarar?

  • Güç kabloları elektronik cihazlara elektrik enerjisini ileten kablolardır. Elektrik kaynağından cihazlara güç aktarımı yaparak cihazların çalışmasını sağlarlar. Bilgisayarlar olmak üzere birçok kullanım alanı bulunur. Çeşitli şekillerde olan güç kablolarının kullanılacak cihazlara uyumlu olması gerekmektedir. Bazı cihazlar yüksek elektrik enerjisine ihtiyaç duyarken bazıları daha düşük elektrik enerjisine ihtiyaç duyar.
 • Schneider Galvanize Kablo Çeşitleri

  • Schneider galvanize kablo, ipli emniyet şalteri ile kullanılan kablo çeşididir. Galvanize yapıları ile paslanmayı engellerler. Schneider galvanize kablo ürünleri farklı kablo kesit seçenekleri ile alıcılara opsiyon sunmaktadır.
 • Wago Ethernet için Bağlantı Kabloları

  • Ethernet kabloları, internet dağıtımı için modemlerde kullanılan kablo çeşitlerindendir. Wago ethernet bağlantı kabloları, kablolu internet kullanımlarında cihazı bilgisayara veya dağıtıcıya bağlamaktadır. Ethernet için bağlantı kablolarını farklı fiyat seçenekleri ve farklı kablo kesitleri ile Wago markasında bulmak mümkündür.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.